Сабақтың тақырыбы Сағаттың көмегімен уақытты анықтау Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



Дата27.09.2024
өлшемі0,76 Mb.
#145942
түріСабақ
Байланысты:
матем уакыт қмж 2 сынып[1]


Бөлім:

Шамалар және олардың өлшем бірліктері

Педагогтің аты-жөні:



Күні:




Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Сағаттың көмегімен уақытты анықтау

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

2.1.3.5 циферблат бойынша уақытты анықтау: сағат жəне минут
2.1.3.4. уақыт(сағ, мин, ай, жыл) өлшем бірліктерін салыстыру жəне амалдар орындау

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар: циферблат бойынша уақытты(сағат,минут) анықтайды
Көптеген оқушылар: уақыт өлшем бірліктерін салыстырып,амалдар орындайды
Кейбір оқушылар: 3 түрлі сағат түрімен уақытты анықтап,салыстырады

Қысқа мерзімді жоспар


Сабақтың барысы:

Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Психологиялық ахуал қалыптастыру

  • «Жүректен жүрекке» жылы сөздер айту арқылы жағымды ахуал қалыптастыру

Өткен тақырыпқа шолу жасау






  • Жаңа тақырып

Тақырыпқа қатысты суреттер көрсетіледі



Дескриптор:

  • Оқушылар шаттық шеңберіне тұрады

  • «жүректен жүрекке» әдісі арқылы бір-біріне жылы сөздер айтып жағымды ахуал қалыптастырады

Декриптор:

  • Оқушыларға кубиктер таратылады

  • Кубикті айналдырып лақтыру арқылы оқушыларға сұрақтар беріледі

  • Берілген сұрақтарға жауап беріліп,сабақ қорытындыланады

Дескриптор:

Супер смайлик


Мақтау,
Мадақтау


Көрнекіліктер



Сабақтың ортасы

  • 1-2-тапсырма


ТЖ (топтық жұмыс)



  • 3-тапсырма (1 топ)



  • 4-тапсырма





  • 5-тапсырма


ҰЖ

  • 6-тапсырма



Дескриптор:

Дескриптор:

  • 1 топ оқушылары 3 тапсырманың шартымен танысады

  • Тапсырманы жазбаша түрде дәптерге орындайды

Дескриптор:

  • 2 топ оқушылары тапсырма шартымен танысады

  • Тапсырманы жазбаша түрде дәптерге орындайды


Дескриптор:

  • 3 топ оқушылары тапсырма шартымен танысады

  • Тапсырманы жазбаша түрде дәптерге орындайды

Дескриптор:

  • Тапсырма шартымен танысады

  • Күнтізбені пайдалана отырып,тапсырмаларды орындайды

  • Өз жауаптарын дұрыс жауаппен тексереді

Мақтау,
Мадақтау
Супер смайлик

Фигура арқылы бағалау

Супер смайлик

Баға(2-5)



Оқулық

Оқулық, дәптер


Оқулық,
дәптер


Оқулық,
дәптер


Оқулық,дәптер және көрнекі құралдар (күнтізбе)



Сабақтың соңы

  • Рефлексия



  • Оқушылар «БІЛІМ АҒАШЫ» әдісі арқылы сабақтағы көңіл-күйлерін,түсінікті немесе түсініксіз болған ақпараттарды баяндайды







Дидактикалық материал

Үй тапсырмасы

  • 7-тапсырма











Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет