Бөлім:
|
Веб - жобалау
|
Мұғалімнің аты-жөні:
|
А Налибаев
|
Күні:
|
02.03.2023ж.
|
Сабақтың тақырыбы
|
Скриптілерді пайдалану. Практикалық жұмыс.
|
Оқу мақсаттары
|
10.4.2.3 web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді пайдалану
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар: Веб-беттерді әзірлеуде дайын JavaScript т.б скриптілерді кірістіру тегтерін біледі.
Оқушылардың басым бөлігі: web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді кірістіре алады.
Кейбір оқушылар: Білімдерін өмірмен байланыстыра отырып, жұмыстарын түрлендіре алады, басқа оқушыларға түсіндіре алады.
|
Бағалау критерийі
|
- JavaScript т.б скриптілерді кірістіру тегтерін атайды.
- Өздеріне түскен тақырыптар бойынша веб парақшалар жасап скриптілерді кірістіреді.
- HTML да құрылған жұмыстарын өмірмен байланыстыра отырып түрлендіреді,қалай жасағандарын түсіндіреді.
|
Тілдік мақсаттар
|
Лексика және терминалогия:
Мультемедия
|
Құндылықтарға
баулу
|
Өзгелердің мәдениетіне және көзқарастарына құрметпен қарау, денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету.
|
Әдіс-тәсілдер
|
«Шыңға шығу», «Бірге ойлаймыз», «Сұрақты ұтып ал», «Ойымды жалғастыр....»
|
Пәнаралық байланыс
|
ағылшын т, Сурет
|
Сабақ жоспары
|
Жоспарлан-
ған уақыт
|
Сабақ барысы
|
Ресурс- тар
|
Басталуы
10 минут
|
Ұйымдастыру кезеңі:
Оқушылармен амандасып класта жоқ оқушыларды тексеріп шығамын.
«14 наурыз көрісу күні» тренингін жасату арқылы оқушыларға жағымды ахуал қалыптастыру. Яғни әр оқушы өзінндасады.е түскен халықтың амандасуы арқылы класс оқушыларымен ам
1- топ «Скрипт» тобы; 2-топ «Нысан» тобы
Үй тапсырмасы. Электронды оқулықтағы тапсырмаларды орындау арқылы тексеріп өтемін.
|
Үлестірме қағаздар
компьютер
слайд, эл оқулық
|
Жаңа білім
10 минут
|
Білу және түсіну
Әр топ өздеріне түскен скриптілерді қалай кірістіру керектігін, қалай веб бет құруға болатынын түсіндіреді. Ол үшін ақпаратты оқулықтан және кітаптан алады. Интербелсенді тақтада көрсет арқылы түсіндіреді.
Дискриптор:
Адио, видео файлдарды кірістіру тегтерін дұрыс көрсетеді
Веб бет құрып береді.
Меннен бір жұлдыз. Өз ойын жақсы жеткізе білген ерекшеліктерді нақты айта білген оқушыға әр оқшы өз жұлдызшаларын береді.
|
Үлестірме материал.
оқулық,
дәптер
«BilimLand»
порталы
|
Ортасы
15 мин
|
Қолдану
Копьютерде жеке тапсырмалар орындатамын.
Әр оқушы Нарыз айында кездесетін мейрамдар туралы веб парақша жайсайды оған видео, адио файлдарды кірістіреді.
Дескриптор:
Көркем жазумен тақырыбын жазады
Тақырыпқа сай фото кірістіреді
Мерекенің шығу тарихын көркемдеп жазу
Тақырыпқа сай фото, видео кірістір.
Оқушыларды жұпқа бөліп бір – бірінің жұмыстарын «Бас бармақ» әдісі арқылы бағалайды.
|
Компьютер
|
Соңы
5 минут
|
Талдау және жинақтау
Электронды оқулықтағы тапсырмаларды орындау:
Кері байланыс: «Ойды аяқта....»
- Менің бүгінгі сабақтағы жетістігім. Оның себептері.
- Менің бүгінгі сабақтағы кемшілігім. Оның себептері.
Үйге тапсырма: §49 -50
|
Эл. оқулық
|