Бөлім Мұғалімнің аты-жөні



бет1/5
Дата07.09.2023
өлшемі196,21 Kb.
#106503
түріСабақ
  1   2   3   4   5

Бөлім

Мұғалімнің аты-жөні:
Күні:

СЫНЫП: 9

Қатысқан оқушылар саны:



Қатыспаған оқушылар саны:

Тақырыбы

Көне түркі жазуын зерттеушілер

Сабақ негізделген оқу мақсаттары

9.1.1.1 тыңдалатын мәтіндегі фразалар мен дәйексөздерді талқылай отырып, тақырып пен көтерілетін мәселені болжау;






Сабақ мақсаты



Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:
Ауызша тіл мен жазбаш тілдің айырмашылықтары туралы біледі.Сөйлем ішінен тауып ажырата алады.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады:
.Сауатты,көркем жазуға үйренеді,тақырыпты басқа тақырыппен салыстыра алады..
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.

Бағалау критерийі

Оқушының төменгі жетістігі (ОТЖ): тақырыпқа қатысты берілген қарапайым сөйлеу
үлгілерін оқиды, қайталайды, тыңдаған матералдың мамұнын түсінеді.
Оқушының орташа жетістігі (ООЖ): тыңдалым алындағы сөйлемдерді қолданып,
киім-кешек атауларын атайды, тақы ыпқа қатысты ақпа ат бере алады.
Оқушының жоғарғы жетістігі(ОЖЖ): тақы ыптың мазмұны бойынша қарапайым сұрақтар
құрастырады және оған жауап береді, жаңа заттық, сапалық атауларды қатыстырып
сөйлемдер құрай алады, жаңа киім-кешек сипаттайды.

Тілдік құзіреттілік

Ауызекі және жазбаша сөйлеу түрлері

Ресурстар

Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар және әртүрлі заттар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер.

Әдіс-тәсілдер

Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия.

Пәнаралық байланыс

Музыка, қазақ тілі.

Алдыңғы оқу

7-сыныпта өткен білімді тексеруге арналған тест тапсырмасын орындау

Сабақтың жоспары

Жоспарланған уақыт

Сабақ барысы :

Бағалау түрлері



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет