Сабақтың тақырыбы: Аламын білім кітаптан



бет1/4
Дата26.04.2023
өлшемі0,63 Mb.
#87089
түріСабақ
  1   2   3   4

Қысқа мерзімді жоспар

Пән: Әдебиеттік оқу

Мектеп: Ғани Мұратбаев атындағы №17 орта мектеп

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

Сөйлеу әрекетінің түрлері ( түйінді дағдылар)



Ортақ тақырып:

Менің мектебім

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Муратова Айсулу Абдухаликовна



Сынып: 2

Қатысқандар:



Қатыспағандар:



Сабақтың тақырыбы:

Аламын білім кітаптан



Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сәйкес)

2.1.1.1 шығарманың мазмұны бойынша берілген сұрақтарға жауап беру
2.2.1.1 шығарманы дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу
2.3.3.1 мұғалімнің көмегімен сурет, каллиграмма, аппликация, фотосуреттер пайдаланып, шығармашылық жұмыс жазу

Сабақтың мақсаттары:

- сюжетті сурет бойынша әңгімелейді, сұрақтарға жауап береді;
- мәтін мазмұнын түсініп оқиды, әңгімедегі автордың ойын түсіндіреді;
- қосымша дереккөздерден ақпарат табады, талқылайды;

Бағалау критерийі



-мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап береді;
-мәтінді мәнерлеп, түсініп, рөлге бөліп оқиды;
-суреттер, фотосуреттер пайдаланып шығармашылық жұмыс жазады;

Тілдік мақсаттар:

Түйіндік дағдылар:
1.1 Шығарманың мазмұнын түсіну
2.1 Оқу түрлерін қолдану
3.3 Шығармашы лық жұмыстарды түрлі формада ұсыну

Құндылықтарды дарыту:

жауапкершілік, сын тұрғысынан ойлау және шығармашылық, құрмет, ашықтық

Пәнаралық байланыстар:

Жаратылыстану-ҚР конституциясы адамның қоғам алдындағы құқығын қорғайтын мемлекеттік құжат екенін түсіндіреді
Дене шынықтыру – қимыл жаттығулары

АКТ қолданудағы дағдылары:

оқулықтан, анықтамалықтан дереккөздерден ақпараттар табады, түсіндіреді, талқылайды.



Бастапқы білім:

Білім алушылар сурет бойынша кітап туралы әңгімелейді, өлең, тақпақ және мақал – мәтелдер біледі.

Сабақ барысы:

Сабақтың жоспарланған кезеңдері:

Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері

Ресурстар

Сабақтың басы:

Ұйымдастыру кезеңі.
Психологиялық ахуал қалыптастыру:
«Аялы алақан»
Мақсаты: жылылық, сенімділік деңгейін, еркіндікті дамыту. Нұсқаулық: қатысушылар шеңбер болып отырады. «Бүгінгі сабақтан не алғыңыз, не көргіңіз келеді?» — сұрағын оқушыларға қойып, сұрақтарға жауап алу. Бастапқы қатысушы жанындағы көршісінің қолын ұстайды.)
Алдыңғы білімге шолу
К ітап туралы өлеңдерді слайдтан оқу.
Жаңа сабақтың тақырыбымен байланыстырамын.
Білім алушылар кітапханаға кіруге «Билеттер» таңдау арқылы 5-топқа бірігеді.
«Қызығушылықты ояту»
-Кітап туралы қандай даналы сөздерді білесіңдер?
-Ең бірінші қандай кітап оқыдыңыздар?
-Не үшін адамдар кітап оқиды? Не себепті деп ойлайсыз?

интербелсенді тақта, ноутбук


слайд

кіру билеттері


(1,2,3,4,5)



Сабақтың ортасы:



1-тапсырма.Ұжымдық жұмыс. Айтылым.Тыңдалым.
«Ой қозғау» әдісі
Оқулықтағы суретке зер сал.

- Суреттен не байқадың?


- Мектебіңде осындай орын бар ма?
- Сен ол жерге не үшін барасың?
- Қандай кітап оқығанды жақсы көресің?
- Суретті қалай атар едің?
Дескриптор:
-суреттерді байланыстырады;
-сурет бойынша сұрақтарға толық жауап береді
-сурет бойынша әңгімелейді;
-құрастырған әңгімеге тақырып қояды.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет