Сабақтың тақырыбы: ms excеl-дегі нейрондық желіні жобалау Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



бет1/3
Дата30.01.2023
өлшемі235,2 Kb.
#63690
түріСабақ
  1   2   3
Байланысты:
11 сынып Информатика 07.10.2022


Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

Жасанды интеллект

Педагогтың аты-жөні

Н. Рыскалиева

Күні

07.10.2022

Сынып

Қатысушылар саны




Қатыспағандар саны




Сабақтың тақырыбы:

MS Excеl-дегі нейрондық желіні жобалау

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



11.3.4.3 - дайын алгоритм бойынша электронды кестелерде/математикалық модельдеу программаларында
нейрондық желіні жобалау

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:

Нейрондық желіні электрондық кестелерде жобалайды;

Көптеген оқушылар:

Нейрондық желіні дайын алгоритм бойынша программаға жобалайды;

Кейбір оқушылар:

Практикумға арналған тапсырманы өзі жасайды.



Сабақтың барысы:



Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу.
Қызығушылықты ояту: «Егер ..., онда не болар еді?» әдісі.
Оқушылардың бірі жүйрік қиялмен бір ситуация айтады, қалғандары соның шешімін тауып
жалғастыру керек. Мысалы,
«Егер әрбір адам дүниеге келе сала басқалардың ойын оқи алатын болса, онда Жер бетінде
не өзгеріс болар еді?»
«Егер Жердің тартылыс күші жоғалып кетсе, онда ...»
«Егер барлық адам сөйлеу қабілетінен айрылып қалса, онда»
Бұл тәсіл оқушылардың қиялын дамытып, мидың ойлау белсенділігін арттырады және
оқушыларға псиологиялық жағымды ахуал туғызады.
Топтастыру: «Жыл мезгілдері» әдісі.
Қатысушылар үнсіз өздері дүниеге келген жыл мезгілдері бойынша топқа бөлінеді. Содан соң
әр топ өз жыл мезгілдерін пантомимо арқылы бейнелейді, қалған топ табады.
(Ұ). Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі.
Мұғалім төмендегі сұрақтарды оқушыларға қойып, суреттерді интербелсенді тақтадан
көрсетеді. Оқушылар ұжымдық үлгіде білгендері бойынша өз ойларын айтып, жауап береді.
– ЖАЙЛЫ (сөздер осы сөзде бар әріптерден басталуы керек) дегенді естігенде ойларыңа не
келеді? (Жауап әртүрлі болуы мүмкін).
Бағалау: мұғалім ауызша бағалайды. Сабағымыз да жайлы болсын, олай болса, бастаймыз.
«Ішкі және сыртқы шеңбер» стратегиясы
1. Оқушылар мұғаліммен бірге екі шеңбер, яғни сыртқы және ішкі шеңбер құрады.
2. Ішкі шеңбердегі оқушылар құрылғыны немесе анықтаманы сипаттайды, ал сыртқы
шеңбердегі оқушылар оны табады.
Талқылағаннан кейін оқушылар орындарын ауыстырады.

1.Мұғаліммен амандасады.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.
3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.
4.Дәптерлерін өзара ауыстырады, үй тапсырмасын тексереді.
5.Бағалайды.

Жұлдыз
2 балл



Жұмыс дәптері



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет