Білім беру ұйымының атауы:
|
«№ 18 Жалпы Білім беретін орта мектебі» КММ
|
Пәні:
|
Көркем еңбек
|
Бөлім:
|
Табиғат құбылыстары
|
Педагогтің аты-жөні:
|
Нурпеисова Жибек Сакеновна
|
Машықкердің аты-жөні:
|
Улмесесова Гулниса
|
Күні:
|
15.02.2022 ж
|
Сынып: 4ә
|
Қатысушылар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы
|
«Табиғат біздің үйіміз» Қоршаған ортаға қауіп төнуде
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
4.1.3.1 әртүрлі орындау техникасын үйлестіре отырып, шығармашылық идеялары мен сезімдерін (көңіл-күйі, мінезі) көрсету.
4.1.4.1 жұмыс орнын дұрыс ұйымдастыру және жұмыс барысын жоспарлау.
|
Сабақ мақсаттары:
|
Барлық оқушылар:
-Түрлі өнер туындыларының ерекшеліктерін түсіндіре алады.
Көптеген оқушылар:
-Шығармашылық жұмыстарын орындай алады.
Кейбір оқушылар:
-Жасаған жұмысын қорғайды.
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың кезең
уақыт
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
І. Ұйымдастыру кезеңі
2 минут
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру/ қайталау
3 минут
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру.
-Сәлеметсіңдер ме?
-Оқушылар көңіл-күйлерін қалай?
-Қазір біз бас бармақтарымыз арқылы бүгінгі сердердің көңіл-күйлерінді анықтайтын боламыз.
«Бас бармақ» әдісі.
-Мені мұқият тыңдандар.
-Бас бармақтарынды түзу қойсандар-көңіл-күйлерін көтеріңкі екендігін айтады.
-Бас бармақтарынды ортаға қойсандар-көңіл кұйлерін орташа екендігі.
-Бас бармақтарынды төмен түсірсендер-бүгінгі көңіл-күйлерін төмен екендігін білдіреді.
-Оқушылар қане көңіл-күйлерін қандай екен?
-Тамаша енді осы көтеріңкі көңіл-күймен сабағымызды жалғастырайық.
-Оқушылар қазір еңбек сабағының ережесін қайталап, келісіп алайық.
Қауіпсіздік ережесі
Сабақта бір-бірімізді сыйлаймыз, тыңдаймыз!
Уақытты үнемдейміз!
Жүзі өткір құралдармен жұмыс істегенде бір-бірімен сөйлеспеу.
Қайшыны қыйқуламау
Нақты,дәл жауап береміз!
Сабақта өзіміздің шапшаңдығымызды, тапқырлығымызды көрсетеміз!
Сабаққа белсене қатысып, жақсы баға аламыз!
|