Д. А.Қонаев атындағы №1 қазақ орта мектеп Қысқа мерзімді (сабақ)



бет1/2
Дата02.06.2023
өлшемі1,24 Mb.
#97762
түріСабақ
  1   2
Байланысты:
Ашық сабақ 27.04 7Б 2



Д.А.Қонаев атындағы №1 қазақ орта мектеп
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Алгебралық бөлшектерге амалдар қолдану

Бөлім:

Алгебралық бөлшектер

Педагогтің Т.А.Ә.

Сапархал Ұ.А

Күні:

27.04.2023

Сынып: 7 б



Қатысушылар саны:

Қатыспағандар:



Сабақтың тақырыбы

Алгебралық бөлшектерге амалдар қолдану

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

7.2.1.19 алгебралық бөлшектерді қосу және азайтуды орындау;

Сабақтың мақсаты

Алгебралық бөлшектің негізгі қасиетін біледі және есеп шығаруда қолданады

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ басы
5 мин



Сәлемдесу.
Топқа бөлу. Бес саусақ әдісі арқылы топқа бөлемін.
1-топ «Синустар»
2-топ «Косинустар»
3-топ «Үшбұрыштар»
Оқушыларды сабақ тақырыбымен, сабақ мақсатымен таныстырамын. Әр оқушы бүгінгі сабаққа өзіне жеке мақсат қояды.
Бағалауды түсіндіремін.

Оқушылар түрлі түсті саусақ формаларын алып, топқа бірігеді. Топ басшысын сайлайды.
Сабақ мақсатымен танысады. Түрлі түсті қағаздарды таңдап топқа бөлінеді




Түрлі түсті қағаздар

Презентация №1№2



Сабақ ортасы
30 мин

Үй жұмысын тексеру. №274(б,в)
Тапсырманың жауабын интерактивті тақтада шығарып қоямын.
«Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыпты қайталау.
Әр дұрыс жауапқа +1 Ақыл карточка беріліп отырады. Бірінші жеткен топ жеңімпаз болып есептеледі.
1. Бөлімдері бірдей алгебралық бөлшектерді қалай қосады ?
2. Бөлімдері бірдей алгебралық бөлшектерді қалай азайтады?
3. Бөлімдері әртүрлі алгебралық бөлшектерді қалай қосады ?
4. Бөлімдері әртүрлі алгебралық бөлшектерді қалай азайтады?

«Пицца әдісі». Топтық жұмыс.
Үш топқа 2 түрлі пиццада жазылған есептерді беремін. Жауапты оқушы тақтаға жазады.
1-топ

2-топ

3-топ



Сергіту сәті. «Көңілді би»
«Ара» әдісі . Жеке жұмыс.
Есеп-1

Есеп-2 Мұнарадан 50 м қашықтықта орналасқан бақылаушыға мұңараның биіктігін анықтау керек. Егер мұнара табаны көкжиекпен 30°, ал төбесі көкжиекпен 45° жасап тұрса , мұнараның биіктігін табыңдар.






Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет