Меншік иесі – «Жайық үні» Жшс Газетті есепке қою туралы №13676-г куәлікті 2013 жылғы 11 маусымда қр мәдениет министрлігі ақпарат және мұрағат комитетінде тіркелген. Газет аптасына 1 рет шығады



жүктеу 28.58 Mb.
Pdf просмотр
бет1/7
Дата02.01.2017
өлшемі28.58 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7

2

№4    29.01.2015

есептік кездесу

23

№4   29.01.2015



жарнама

 

Меншік иесі – «Жайық үні» Жшс   



Газетті есепке қою туралы №13676-Г куәлікті 2013 жылғы 11 маусымда қР Мәдениет 

министрлігі ақпарат және мұрағат комитетінде тіркелген. Газет аптасына 1 рет шығады.

Газета зарегистрирована в комитете информации и архивов Министерства культу-

ры Рк, свидетельство №13676-Г от 11 июня 2013 года. Газета выходит 1 раз в неделю.

 

 

   

  Бас директор –  Мира шүйіншәлиева

Бас директордың орынбасары:  айнагүл сәБиева

Редактор: ләззат қаЖыМова

«Мәслихат жаршысы» қосымшасының редакторы: 

 

 

 

 

                кәусар Байғалиева

Мекенжайымыз: 090000, орал қаласы, Достық даңғылы, 

182/1, 4 қабат, 66-бөлме, қалалық әкімдік ғимараты.

Тел./факс: 50-86-31; 50-31-19. e-mail: zhaik_yni@mail.ru

www.facebook.com/zhaikuni.zhaikuni

https://twitter.com/zhaik_uni

www.uralsk-akimat.gov.kz   www.oral-maslihat.kz/

кезекші редактор: ләззат қаЖыМова

Редакцияға  келген  хатқа  жауап  жазылмайды, 

қолжазба авторға қайтарылмайды. Деректердің дәлдігі 

үшін  автор  жауапты.  Мақала  авторларының  пікірі 

редакция көзқарасын білдірмейді. «Жайық үні-Жизнь 

города»  газетінде  басылған  мақалаларды  сілтемесіз 

көшіріп басуға болмайды. 

Жазылу индексі 65435.

Таралымы 3900 дана.

«Полиграфсервис» Жшс баспаханасында 

басылды. Мекенжайы: орал қаласы, л.Толстой 

көшесі, 27/3. Тел.: 50-51-46.

РасПисание ДвиЖениЯ саМолеТов иЗ аЭРоПоРТа г.УРалЬска

на ПеРиоД с 1/02.2015 г. по 28/02/2015 г.

время указано местное для каждого аэропорта

    

     Пункт 

назначения

Время 

вылета 

из а/п 

отправ-

ления

Время 

прибытия 

Время 

вылета 

из 

Время 

прибытия 

в  пункт 

назначения

    

Дни    

недели

Номер 

рейса

Тип 

ВС

Уральск-астана-

Уральск

11-00

в астану

     14-00

из 

астаны

15-00

в Уральск

16-00

 

12345.7

век

2030-2031 Ф-100

     алматы/актау/

атырау/

             

09-35

в актау

11-45

из актау

12-35

в атырау

13-20

1..34..7

век

2025/2035 Ф-100

атырау/Уральск/

атырау 

из 

атырау

14-10

в Уральск

14-55

из   

Уральска

   17-30

в атырау

      18-15

1..34..7

век

2108/2107 Ф-100

    атырау/актау/

алматы

из 

атырау

19-05

в актау

19-50

из актау

20-40

в алматы

01-00

1.34..7

век

2034/2026 Ф-100

Уральск-астана-

Уральск

07-00

09-50

17-10

18-10

…..6. 

век

2030/2031 Ф-100

алматы-Уральск-

алматы

15-40

18-00

19-00

22-50

1..345.7

KЗР

881/882

E-190

алматы-Уральск-

алматы

09-05

11-25

12-25

16-15

…..6.

KЗР

881/882

E-190

аэропортовый сбор и сбор за бланк  авиабилета  

оплачиваются  пассажиром при покупке авиабилета. 

оплата  производится в тенге по курсу национального 

банка Рк на день оплаты.

РасПисание РеклаМное, воЗМоЖны иЗМенениЯ 

ТелеФоны  ДлЯ   сПРавок: 93-97-25; 93-96-75; 93-96-66;

наш  адрес: ул. ескалиева, 177 (бывшая ул. Почиталина), 

здание «сиТи-ЦенТРа», 1 этаж.

ТРЕБУЮТСЯ

В  организацию 

ТРеБУюТсЯ  бывшие  гос.  служащие  для 

работы с документами.



 8-775-121-80-05, 8-705-672-24-68.

ТРеБУюТсЯ  помощник  руководителя,  офис-консультант, 

диспетчер-оператор. График 5/2. 



8-778-545-99-37.

открыты  должности  для  мужчин  и  женщин.  Помощник 

руководителя, администратор, менеджер. График скользящий. 



8-771-217-32-58.

ТРеБУеТсЯ  помощник  руководителя  в  офис.  Оплата  при 

собеседовании.График работы - пятидневка.



 8-705-672-24-68, 

8-775-121-80-05. 

вниМание! Для серьезных, активных, целеустремленных 

людей,  интересующихся  развитием  собственного  бизнеса  в 

сотрудничестве с международной компанией.

 8-702-436-16-10, 

8-747-540-08-70. 

Расширение штата. Открыты 



вакансии. Опыт и возраст 

не важны. 



8-705-397-57-41, 8-775-341-53-88.

ТРеБУюТсЯ офицеры запаса для руководства персоналом 

и работы с бумагами. Высокая оплата труда. 



8-775-341-29-46, 

8-771-860-93-22.

ТРеБУюТсЯ бывшие военные любого ранга. Возрастного 

ценза  нет.  Невоенная  сфера. 



8-705-397-57-41,  8-775-341-53-

88.

ТРеБУеТсЯ специалист по кадрам. Требования: в/о, стаж 

работы не менее 3-х лет, владение казахским и русским языками.



 

8-775-341-29-46, 8-771-860-93-22.

ТРеБУеТсЯ  специалист  с  опытом  руководящей  работы. 

Требования: высокая самооценка, ответственность, организа-

торские способности. График работы 5/2. Оплата при собесе-

довании.  



8-705-397-57-41, 8-775-341-53-88.

ТРеБУеТсЯ  ассистент  руководителя.  Работа  в  офисе. 

Высшее  образование.  Предусмотрен  карьерный  рост. 



8-777-

492-13-82, 8-702-928-78-16.

ТРеБУюТсЯ люди с большим опытом и навыками работы 

с персоналом и документацией. График работы 5/2, с 10.00 до 

18.00.

 8-775-341-29-46, 8-771-860-93-22.

сРочно!  Приму  и  обучу  помощника  в  информационно-

кадровый центр. Оплата высокая. 



8-778-443-56-93.

ТРеБУюТсЯ сотрудники в отдел документации. Соц.пакет, 

базовая подготовка. 



8-771-184-46-04.

ПРиниМаеМ  мужчин  и  женщин  разных  специальностей. 

Подготавливаем  для  кадровой  работы.  Перспектива 

управленца.

 8-705-800-38-88.

ПРиГлашаеМ юношей и девушек для работы на телефоне 

с  рекламой.  Условия  работы  и  оплаты  при  собеседовании. 



инф.по тел.: 8-701-687-96-62, 8-705-800-60-85.

Бесплатная  ПоДГоТовка  молодежи  для  работы  в 

офисе.  Возможны  перспективы  занятости  в  офисе  крупной 

организации. 

8-778-511-57-22. 

Дополнительный 

наБоР 

сотрудников 

из 

военннослужащих, вышедших в отставку. 



инф. по тел.: 8-701-

687-96-62, 8-705-800-60-85.

объявляется 

наБоР 

кандидатов 

на 

позицию 


административного помощника (2 чел.), для ведения текущей 

документации.



  инф.  по  тел.:  8-701-687-96-62,  8-705-800-60-

85.

ТРеБУюТсЯ сотрудники (3 человека) на полный и неполный 

день. Оплата при собеседовании (не распространение).



 8-771-

860-93-22, 8-775-341-29-46.

ТРеБУюТсЯ молодые пенсионеры. 8-771-434-11-02.

ТРеБУюТсЯ молодые специалисты (возможно, без опыта). 

Начальное  обучение  предусмотрено,  развитие  професио-

нальных  навыков  в  процессе  деятельности.

 8-702-436-16-10, 

8-747-540-08-70.

ТРеБУеТсЯ  главный  специалист  по  работе  с  клиентами. 

Работа  в  офисе,  с  10.00-18.00,  пятидневка. 



8-775-121-80-05, 

8-705-672-24-68.

ТРеБУюТсЯ помощники в офис. 8-771-434-11-02.

e-mail: zhaik_yni@mail.ru

оРал БекеТі Бойынша ЖолаУшылаР ПойыЗДаРының қоЗғалыс кесТесі 

2014-2015 жылдың 1 маусымынан (күшін жойғанға дейін)

Пойыз-

дың №

қозғалыс бағыты

Пойыздың 

келуі

аялдауы

Пойыздың 

кетуі

қатынау мезгілі

7

алматы-Мәскеу

09-40

00-30


10-10

29/10/14 тақ күндері 31, 3, 5

8

Мәскеу-алматы

03-58


00-30

04-28


28/10/14 жұп күндері 30, 2, 4

57

астана-орал

12-32

-----


-----

28/10/14 жұп күндері

58

орал-астана

------


-----

22-20


26/10/14 жұп күндері

107


астана-киев

01-27


00-30

01-57


29/10/14 сәрсенбі күндері

108


киев-астана

12-06


00-30

12-36


01/11/14 сенбі күндері

379


алматы-орал

07-15


----

----


29/10/14 тақ күндері

380


орал-алматы

----


----

11-15


27/10/14 тақ күндері

395


Ташкент-саратов

00-37


00-30

01-07


02/11/14 жексенбі күндері

396


саратов-Ташкент

12-06


00-30

12-36


04/11/14 сейсенбі күндері

613


ақтөбе-орал

08-45


----

----


27/10/14 күнделікті

614


орал-ақтөбе

----


----

18-05


26/10/14 күнделікті

6871


орал-озинки

----


----

08-20


бс., жм., сн., жк.

6872


озинки-орал

17-40


----

----


бс., жм., сн., жк.

6873


шыңғырлау-орал

18-07


----

----


бс., жм., сн., жк.

6874


орал-шыңғырлау

------


-----

08-47


бс., жм., сн., жк.

Пойыздардың келуі мен кетуі Астана уақытымен. Қозғалыс кестесі ақпараттық,                           

өзгертілуі мүмкін. Анықтама телефондары: 105.

РасПисание По сТ.УРалЬск ДвиЖениЯ                              

ПассаЖиРских ПоеЗДов 

с 1 июня на 2014-2015 годы (до отмены)

поезд



назначение

время 

приб.

стоянка

время 

отпр.

Дни следования

7

алматы-Москва

09-40

00-30


10-10

с 03/06/14 нечет.чис. 31, 3

8

Москва-алматы

03-50


00-30

04-20


с 03/06/14 чет.чис. 30, 1, 3, 6

57

астана-Уральск

11-06

-----


-----

с 10/08/14 чет.чис. 30, 1, 3, 6

58

Уральск-астана

------


-----

23-15


с 10/08/14 чет.чис. 30, 2, 4

107


астана-киев

01-16


00-30

01-46


с 04/06/14 по средам

108


киев-астана

11-40


00-30

12-10


с 07/06/14 по субботам

379


алматы-Уральск

07-07


----

----


с 12/08/14 чет.чис. 30, 1, 4

380


Уральск-алматы

----


----

11-07


с 12/08/14 чет.чис. 30, 1, 4

395


Ташкент-саратов

00-28


00-30

00-58


с 21/07/14 по понедельникам

396


саратов-Ташкент

11-40


00-30

12-10


с 22/07/14 по вторникам

613


актобе-Уральск

08-35


----

----


с 01/09/14 ежедневно

614


Уральск-актобе

----


----

17-05


с 01/09/14 ежедневно

6871


Уральск-озинки

----


----

08-20


чт., пт., сб., вс.

6872


озинки-Уральск

17-40


----

----


чт., пт., сб., вс.

6873


чингирлау-Уральск

18-07


----

----


чт., пт., сб., вс.

6874


Уральск-чингирлау

------


-----

08-47


чт., пт., сб., вс.

Прибытие и отправление поездов по времени Астаны.

Расписание информационное, возможны изменения. Справки по телефону: 105.

ОҚЫрмандар сҰрауЫмен



21

ЖҰМА,  6  АҚПАН

СЕНБІ,  7  АҚПАН

ЖЕКСЕНБІ,  8  АҚПАН

ТЕЛЕБАҒДАРЛАМА 2 - 8 АҚПАН

№4    29.01.2015



e-mail: zhaik_yni@mail.ru

Демалыс сәтінде

Облыстық қазақ драма театры

1 ақпан – «Әпке» драма, сағат 17.00.

«Кім патша?» ертегі, сағат 12.00.

3 ақпан – «Золушка» ертегі, сағат 10.00.

4 ақпан – «Құдалар» драма, сағат 18.00.

Анықтама телефоны: 50-78-03

А.Островский атындағы драма 

театр

29 қаңтар – «Семейный портрет с дензнаками» 



комедия, сағат 19.00.

31 қаңтар – «Дядюшкин сон» комедия, сағат 18.00.

1 ақпан –  «Малыш и Карлсон, который живет на 

крыше», ертегі – 12.00.

3 ақпан –  «Не хочу быть собакой», ертегі – 10.00.

4 ақпан –  «Чудо-репка», ертегі – 10.00.



Анықтама телефоны: 50-34-07 

Гагарин атындағы балалар 

кинотеатры

28 қаңтар-1 ақпан

«Ледниковый период» мультфильм – 12.00.

«Истории Победы» – Ұлы Жеңістің 70 жылдығына 

арналған фильм – 14.00, 16.00.

14.00.


1-8 ақпан

«Астерикс из Галии» мультфильм – 12.00.

«Истории Победы» – 14.00, 16.00.

Анықтама телефоны: 51-08-73

«Галактика» ойын-сауық 

орталығы

«Тупой и еще тупее» комедия.

«Игрок» боевик.

«Приключения Паддингтона» комедия.

«Ограбление по-американски» боевик.

«Женщина в черном-2» триллер.



 Көрсетілім уақытын білу үшін анықтама 

телефоны: 54-09-00 

ҚАЗАҚСТАН 

6.00 «ТАҢШОЛПАН».

9.00, 20.50 «Қара шаңырақ». 

9.55 «Қазақстан дауысы». 

10.05, 20.05 «Айтуға оңай...» 

10.50, 18.30 «Достар». Т/с 

11.25 «Еңбек түбі - береке» 

11.30, 16.30, 19.30, 23.00, 2.00 

ЖАҢАЛЫҚТАР

11.45 «Келбет».

12.15 «Көкпар» Ұлттық ойын

13.00 «Индустрияландыру. Ұлттық 

өндіріс» 

13.25 «Қазақ халық ертегілері». М/ф.

13.50 «БІЛГІШТЕР». М/ф.

14.05 «ӘЙЕЛ БАҚЫТЫ». 

15.10, 21.40 «Келін». 

16.00 «Жан жылуы» 

16.25 «Еңбек түбі - береке» 

УРАЛЬСК

16.50 «Ақжайық» жаңалықтары



17.15 «Арнайы репортаж»

17.35 «Атамекен»

ҚАЗАҚСТАН-ОРАЛ

18.10 «Иман айнасы» 

18.30 «Достар». Т/с.

19.00 Жеңіске - 70 жыл.«ЕЛДІҢ 

ЕРЛІГІ» 

20.50 «ШЫН ЖҮРЕКТЕН!»  

22.30, 1.30 «ТҮНГІ СТУДИЯДА 

НҰРЛАН ҚОЯНБАЕВ» 

23.35 «Өзекжарды»

23.55 «Шоқан Уәлиханов»   

ХАБАР

6.02 «Айтұмар»



7.00 «Жаңа күн» 

9.00, 12.00, 16.00, 19.00, 22.30, 

00.00, 01.30 Жаңалықтар

9.15, 21.20 Т/с «След»

10.00, 14.00, 17.00, 20.00, 00.30 

Новости


10.15, 14.45 «Сәтті сауда»

10.45 «Подари детям жизнь»

10.50 Премьера! «Дворец Абдин».  

11.40 «Энергия будущего»

12.15 «Страх в твоем доме» 

13.00 Т/с . «Женский доктор – 2»

14.15 «Әр үйдің сыры басқа». 

15.15 «Ұлт саулығы»

16.15 «Бармысың, бауырым?»

17.15 «Махаббатым жүрегімде»

18.00 «Орталық Хабар»

19.30 «Одна судьба»

20.30 «Добро пожаловать в капкан»

22.10 Кино. «Борандатып жеткен 

қалыңдық»

01.00 «Әр үйдің сыры басқа». 

ЕВРАЗИЯ

5.00, 18.00 «Сүйген жар». 



5.50, 17.00 ЖАҢАЛЫҚТАР 

6.00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО» 

10.00 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР»  

11.00, 2.05 «ДУ ҚОЛ ШОКОЛАД» 

11.55, 19.00 «Джодха және Акбар». 

12.20, 1.25 «АШЫҒЫН АЙТҚАНДА»  

13.15 «ЖҰМА УАҒЫЗЫ» 

13.30, 19.35 «П@УТINA+» 

14.00 «112» 

14.15 «КАРПОВ. СЕЗОН ВТОРОЙ» 

15.50 «ЖДИ МЕНЯ» 

20.00 «НОВОСТИ В 21:00» 

20.45 «ПОЛЕ ЧУДЕС»

21.50 «КЛУБ ВЕСЕЛЫХ И 

НАХОДЧИВЫХ»

0.05 «ЧЕЛОВЕК И ЗАКОН»

1.00 «ҚЫЛМЫСТЫҚ ІС №» 

2.50 «ИГРЫ РАЗУМА» фильм

3.35 «КОНТРОЛЬНАЯ ЗАКУПКА» 

КТК


05.05 Мультфильмдер

05.25, 19.30, 03.40 ЖАҢАЛЫҚТАР 

05.50, 03.55 “Япыр-ай” 

06.40 “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН 

ЫСТЫҚ” 

07.25, 03.00 “АЛАҢ БОЛМА, 



ЖАНЫМ!” 

08.35 «ШАНШАРДАН» 

9.10 “МОЯ БОЛЬШАЯ СЕМЬЯ”

11.00, 20.00 НОВОСТИ 

11.40 “НАША ПРАВДА” 

12.30 “ПРАКТИКА” 

13.30 “НЕ ВРИ МНЕ”

14.25 “ЛЕСНИК”

15.20 “МАХАББАТ МҰҢЫ” 

16.10 “КАРАДАЙЫ” 

18.45 “ЖҰЛДЫЗДЫ АҚИҚАТ” 

тележурналы 

20.40 “НАША ПРАВДА”. 

21.35 “ТИХИЙ ОМУТ” 

23.25 “СМОТРЕТЬ ВСЕМ!”. 

Экстремальное шоу

00.20 “Той BestStar” 

01.30 “ПОЗДНЯЯ ЖИЗНЬ” к/ф

НТК

05.05, 01.50 «Экстрасенстер 



қақтығысы»

07.00, 08.00, 17.30, 19.30 «РЕВЮ»

07.25 «Жұлдыздар шеруі» 

08.30 «УНИВЕР» 

9.30 «ИНТЕРНЫ» 

10.00 «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

10.30 «КАК ЭТО СДЕЛАНО»

11.30 «ВТОРАЯ СВАДЬБА» 

12.30 М/ф «ШРЕК: ХЭЛЛОУИН»

12.50 «КЛУБ ВИНКС- ШКОЛА 

ВОЛШЕБНИЦ»

13.15 «СЛАГТЕРРА»

14.00 «Том мен Джерри» 

14.30 «Марвел: Блэйд» 

14.55 «Марвел: Жыртқыш» 

15.20, 18.00  «ЗҰЛЫМ ҚЫЗ» 

16.40 «Тематик-шоу» 

19.15 «Сүйікті жануарлар» 

20.00 «САМОУБИЙЦЫ» комедия

21.40 «ПЕРЕВОЗЧИК» боевик

23.20 «COMEDY CLUB»

00.00 «ДОМ 2»

00.30 «Екінші неке» 

01.15 «Шетелдік күйеубала» 

01.50 - 03.00 «Экстрасенстер 

қақтығысы» 

7 КАНАЛ

05.00 «Қуырдақ» 



05.30, 11.00, 17.00 «Қара гүл» 

06.30, 07.30 «Күнбастар»

07.00, 13.00, 18.00, 04.35 

«Айнаonline»

08.00 «С новым домом!» 

9.00 «О самом главном» 

10.00 «Голодные игры»

12.00, 03.00 «Қыздар арасында»

12.50, 19.00 «7 NEWS»

14.00 «Свидание со звездой»

15.00 «Икона стиля»

16.00 «Измайловский парк»

18.30 «KZландия. Эволюция» 

20.00 Шоу «Здравствуйте, я Ваша 

пятница!»

21.40 «KZландия»

22.00 Профессиональный бокс

23.00 Т/с «Ходячие мертвецы»

23.45 Х/ф «Добро пожаловать 

домой, Роско Дженкинс»

02.00 «Жеңіп көр!» 

03.50 «Суперәжелер»

АСТАНА

6.00, 13.00, 19.30, 22.55 Новости 



«20:30»

6.30, 9.00, 12.00, 19.00, 22.25 

Жаңалықтар

7.00 «Кто в доме хозяин?» 

7.30 «Такси» 

8.00, 9.10, 14.15 «Ғашық жігіт» 

9.30, 16.30, 21.00 «Фериха»

10.30, 17.30 «Қыз ғұмыры» 

12.10 «Sky-студия»

22.00 «Ел аузында» 

23.25 «Сезім шарабы» 

0.10 Ән шашу

ҚАЗАҚСТАН-ОРАЛ

06.55, 17.55, 01.00 Аңдатпа

07.00, 13.30, 18.00, 21.00, 00.00 

«АҚЖАЙЫҚ» жаңалықтары

07.30, 10.15, 13.55, 18.20, 19.50, 

20.50, 21.30 «Телемаркет», жарнама

07.35, 08.35 «АРАЙЛЫ АҚЖАЙЫҚ» 

таңғы сазды-ақпараттық бағдарлама

08.05, 13.45, 19.00, 21.35, 00.30 

Новости «АҚЖАЙЫҚ»

09.05 «Время вашего вопроса» 

09.35 «Атамекен» 

09.55 «Соғыстан қайтқан солдаттар»

10.20  «Искатели сокровищ»

10.45 Көркем фильм

12.30 «Балапаннан базарлық»

18.25 Деректі фильм 

19.20 «ЕЛ АЛДЫНДА». 

20.10 «КАЗАХСТАН - НАШ ОБЩИЙ 

ДОМ»


20.30 «ЖАН СӘУЛЕСІ»

22.00 «МАРУСЯ»

23.00 «НОЯНДАР» телехикая

ҚАЗАҚСТАН 

6.00 Қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт

7.40 «АГРОБИЗНЕС» 



8.00 «СЕНБІЛІК ТАҢ». 

9.05 «Дауа». 

9.40 «Аc болсын!»

10.25 «Қазақстан дауысы»

12.25 «ПОЭЗИЯ ӘЛЕМІ». 

12.50 «Телқоңыр» 

13.35 «Сырғалым». 

15.15, 16.50  «Махаббаттың мәңгілік 

ертегісі» драма 

16.30, 19.30, 23.00, 2.00 

ЖАҢАЛЫҚТАР

18.20 «ҚАЗАҚТЫҢ ІНЖУ-

МАРЖАНЫ»

20.00 «САҒЫНДЫРҒАН ӘНДЕР-

АЙ!» 

22.30 «Жайдарман»



23.35 «Кон-Тики» фильм

1.30 «Ғасырлар үні»

ХАБАР

6.02 «Қалжың қоржыны»  



7.30 «Жабайы футбол 

жаналғыштары». м/ф.

8.00 «Бармысың, бауырым?»

8.45 «Продвопрос»

9.00 «Спорт без границ»

9.25 М/ф. «Эскимос»

9.55 М/ф. «Печать царя Соломона»

11.10 Кино «Как Майк»

13.00 «Орталық Хабар»

13.50 «Жұлдызды дода»

15.20 «Тур де Хабар»

15.50 Концерт «Арманға жетелей 

бер, Астана!»

17.00 «Қара шаңырақ» 

18.40 Ұлы Жеңістің 70 жылдығына 

арналады 

18.50 «Бенефис-шоу»

20.00 Ақпарат арнасы 

21.00  «Вавилон» драма 

23.20 «Сөз» драма 

01.00 «Мұра»

ЕВРАЗИЯ


5.00, 2.45   Кино. «НЕЧТО» 

6.35 «ҚЫЛМЫСТЫҚ ІС №» 

7.00 «ТАҢҒЫ ПОШТА» 

7.30, 13.05 «П@УТINA» 

7.50,  20.30, 21.15  ЖАҢАЛЫҚТАР

8.00, 20.00 Новости

8.10 «ЕРАЛАШ»

8.35 «ЧЕТЫРЕ ВОЗРАСТА ЛЮБВИ»  

10.30 «ФАБРИКА ГРЕЗ» 

11.00, 1.05  «АЙВЕНГО» 

12.35, 0.40  «КАРАОКЕ ТАКСИ» 

14.00 «ГАРФИЛД» 

15.25 «ПОДМЕНА В ОДИН МИГ» 

19.00 «ЛУЧШИЙ ГОРОД.KZ». 

20.45 «ТІЛШІ ТҮЙІНІ» 

21.35 «КЕШКІ КЕЗДЕСУ» 

22.55 «СЛЕДСТВЕННЫЙ 

КОМИТЕТ» ф/м

КТК

06.05 Мультфильмдер



06.25 “ЖАНҚИЯР ПАТШАЙЫМ” 

07.50 “ЖҮРЕКЖАРДЫ”

08.30 “жанАЙҚАЙ” 

9.05 “КРИВОЕ ЗЕРКАЛО” 

11.00 НОВОСТИ 

11.40 “НАША ПРАВДА”

12.35 “ЗВЕЗДНАЯ ЖИЗНЬ” 

13.30 “ВЫХОДНОЙ СО ЗВЕЗДОЙ” 

14.05 “ЖҰЛДЫЗДЫ АҚИҚАТ”

14.40 “АЛАҢ БОЛМА, ЖАНЫМ!” 

17.00 “РЕВИЗОРРО”

18.00 “УНЕСИ, ЧТО СМОЖЕШЬ!”. 

18.35 “КАРАДАЙЫ” 

20.00 “ДРУГАЯ ПРАВДА” 

21.00 “ОЧНАЯ СТАВКА” 

22.00 “БЕРЕМЕННА В 16”. 

22.55 “Той BestStar” 

00.15 “БАЗАР ЖОҚ АЛАҢЫ!” 

01.00 “КIШКЕНТАЙ ҚАРА БАЛЫҚ”  

03.00-04.25 “БЕЗ СТРАХА И 

УПРЕКА” к/ф

НТК


06.05  «Сатушы» к/ф

07.35 «Үйректер»

08.00 «ПРИНЦЕССА ЛЕБЕДЬ 2: 

ТАЙНА ЗАМКА»

9.20 М/ф «ДРАКОНЫ: ПОДАРОК 

НОЧНОЙ ФУРИИ»

9.40 М/ф «КНИГА ДРАКОНОВ»

10.00 М/ф «МАДАГАСКАР: ЛЮБОВ-

НАЯ ЛИХОРАДКА»

10.20 М/ф «ШРЕК: ХЭЛЛОУИН»

10.40 «МАША И МЕДВЕДЬ» 

11.00, 13.30  «Том мен Джерри» 

11.30, 17.00, 01.00   «Сүйікті жануар-

лар» 


12.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы 

12.30  «АЛТЫН ТАСПА» 

14.00 «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГА-

СКАРА»


14.25 «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ 

ШТАНЫ»


14.50 «КУНГ- ФУ ПАНДА» 

15.15 «ШПИОН ПО СОСЕДСТВУ» 

17.30 «Тематик-шоу» 

18.30 «КАРАОКЕ- КИЛЛЕР» 

19.30,  21.15 «ПЕРЕВОЗЧИК» б/к

23.00 РЕАЛИТИ – ШОУ 

00.40 «ХБ ШОУ» 

01.30 «Экстрасенстер қақтығысы» 

02.30 – 04.00 «Жүгері балалар» к/ф

7 КАНАЛ


05.00 «Бүк пен Шік»

06.00 «Қырық миллион теңге шоуы» 

07.00 «Шебербек ағай»

08.00 М/с «Барбоскины» 

08.30 «Орел и Решка»

9.30 «Я - шопоголик»

10.30 «Свекровь и невестка»

11.10, 02.00 «Хампти Шарманы 

қалыңдығы» 

14.00 Т/ф «Идеальная жена» 

16.00 Шоу «Человек-невидимка»

17.00 «Аян. Дала аңыздары»

18.00«Айнаonline»

18.40 Х/ф «Паркер» 

21.00 «Другими словами»

21.40   Кәсіби бокс 

23.00 Т/с «Ходячие мертвецы»

01.15 «Жеңіп көр!» 

АСТАНА

7.00 Ән шашу



8.05 «Ғажап құс» м/ф

8.20 «Суперпапа»

9.00 «Чебурашка» м/ф

9.20  «Шапокляк» ф/м

9.40 «Чебурашка идет в школу» м/ф

9.50 «Ну, погоди!»

10.10 «Kaznet» 

10.30, 17.30 «Қыз ғұмыры» 

12.00 «Забытый»

14.05 Х/ф «Человек-амфибия»

16.05 «Ән мен әзіл» 

17.05  Той жыры

19.05 «Ел аузында» 

19.30 «20:323. Біздің уақыт» 

20.20 «Sky-студия»

21.10 «Астана кеші көңілді»

22.25 «Ұмытылмас» 

0.10 Ән шашу

ҚАЗАҚСТАН-ОРАЛ

08.55, 16.55, 01.00.    Аңдатпа

09.00, 10.00, 19.00   «АҚЖАЙЫҚ» 

жаңалықтары 

 09.30, 12.25,  13.55, 16.55, 18.55, 

21.40     «Телемаркет», жарнама

09.40 «Индустриальный Приуралье»

10.30 «Ел алдында»

11.00 «Тарихтан тағылым»

11.30 Деректі фильм 

12.30 Балалар фильмі

17.00 «Шалқар шабыт»

19.40 «ЖҰРТ МАҚТАСА»

20.00 «ПАНОРАМА НЕДЕЛИ». 

Информационный выпуск

20.40 «ОТКРЫТАЯ СТУДИЯ». 

21.10 «СЫР ТОЛҒАУ»

21.45, 23.30  Көркем фильм

ҚАЗАҚСТАН 

6.00 Концерт

7.35 «Мәлім де беймәлім Қазақстан»

8.00 «КӨҢІЛАШАР». 

9.30 «КАПИТАН ҚОҚИҚАЗ». М/ф 

10.20 «Ақсауыт» 

10.55 «Шарайна» 

11.25 «СЫР-СҰХБАТ» 

11.55 «Ұлттық шоу» 

13.15 «Сырғалым»

15.25 «Баламен бетпе-бет» 

15.40 «Әли мен Айя». М/ф

15.50 «Данышпан қарға». М/ф

16.00 «Біздің әлем»

18.05 «Әзіл әлемі»

19.00, 2.00  «АПТА. КZ» 

20.00 «ҚАЗАҚСТАН ДАУЫСЫ»

22.05 «АЛАҢ» ток-шоу

22.55 «КӨКПАР»

23.35  «Екі жарты, бір бүтін» ф/м

1.15 «Телқоңыр» 

ХАБАР


6.02 «Қалжың қоржыны» 

7.30 «Жабайы футбол 

жаналғыштары».

8.00 Ақпарат арнасы 

9.00 «Ас арқау»

9.20 «Спорт әлемі»

10.00 М/ф «Титан. После гибели 

Земли» 


11.30 Т/с «Синбад»

12.15 «Бенефис-шоу»

13.25 Ү/ф «Жаным менің».

15.55 «Кеше ғана» 

16.55  «Астана Арланс» – 

«Нокаутеры США»  

19.00 «Ду-думан»

20.00  «Жетi күн»

21.00 Кино. «Свадебная вечеринка»

23.00 Кино.  «Тіршілік тірегі»

00.30 «Мұра»

 ЕВРАЗИЯ


5.00, 5.45, 7.35   «СЕНБІЛІК 

ЖАҢАЛЫҚТАР» 

5.20 «ТІЛШІ ТҮЙІНІ» 

6.05, 2.55 «ИГРЫ РАЗУМА» 

7.45 «ВОСКРЕСНЫЕ БЕСЕДЫ» 

8.00 Новости

8.10 «ЗДОРОВЬЕ» 

9.10 «КАЗЛОТО». 

9.45 «ТЕОРИЯ ЗАГОВОРА» 

10.50, 1.15  «АЙВЕНГО» 

12.20, 0.50  «КАРАОКЕ ТАКСИ» 

12.50 «КЕШКІ КЕЗДЕСУ» 

14.00 «ДОБРЫЙ ВЕЧЕР, 

КАЗАХСТАН!» 

15.05 Шоу «ЛУЧШИЙ ГОРОД.KZ». 

16.10 «Я БУДУ ЖДАТЬ ТЕБЯ 

ВСЕГДА» ф/м

20.00 «АНАЛИТИКА» 

21.00 «П@УТINA+» 

21.55 «ТЕАТР ЭСТРАДЫ» 

23.55 «ЗОЛОТО» 

КТК


06.05 Мультфильмдер

06.10 “АСТРОБОЙ” м/ф

06.35 “БЕН 9. ОМНИВЕРС” 

07.00 “ЖАНҚИЯР ПАТШАЙЫМ” 

08.25 “ЗВЕЗДНАЯ ЖИЗНЬ” 

9.15 “НЕ УХОДИ” ф/м

13.00 “ДОРОГА ДОМОЙ”. 

13.10 “АЛАҢ БОЛМА, ЖАНЫМ!” 

15.35 “Той BestStar” 

17.00 “БЕРЕМЕННА В 16”

18.00 “УНЕСИ, ЧТО СМОЖЕШЬ!”. 

18.35 “КАРАДАЙЫ” 

20.00 “ПОРТРЕТ НЕДЕЛИ”

21.00 “СЛУГИ НАРОДА” 

21.45 “БАЗАР ЖОҚ АЛАҢЫ!” 

22.40 “В ОЖИДАНИИ ВЕСНЫ”

00.30 “Той BestStar” 

01.35 “ҚҰБЫЛАЙ” 

03.15-04.40 “ПУТЕШЕСТВИЕ МСЬЕ 

ПЕРРИШОНА” 

НТК

06.05 «Симпсондар кинода» 



07.15 «Үйректер»

08.00 «НУ ЧТО, ПРИЕХАЛИ?» 

9.40 «МАША И МЕДВЕДЬ»

10.05 М/ф  «ЛЕТУЧИЙ КОРАБЛЬ»

10.25 М/ф «НУ, ПОГОДИ!»

10.55 «ПИНГВИНЫ ИЗ 

МАДАГАСКАРА»

11.20 «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ 

ШТАНЫ»

11.45 «КУНГ- ФУ ПАНДА»



12.10 «ШПИОН ПО СОСЕДСТВУ» 

14.00 «Том мен Джерри»  

14.30, 21.45   «Сүйікті жануарлар» 

14.55 «Көңілді таспа» 

15.20, 21.20   «Жасырын камера» 

15.45 Әзіл - күлкі бағдарламасы  

17.00 «КВН НА БИС»

17.25 «ПЕРЕВОЗЧИК 2»

19.00, 01.00  «БИТВА 

ЭКСТРАСЕНСОВ»  

20.20 «КАРАОКЕ- КИЛЛЕР» 

22.10 «Тематик-шоу» 

23.00 «ОДЕРЖИМОСТЬ» 

02.00 «Ессіз жүрек» к/ф

7 КАНАЛ

05.00 «Бүк пен Шік» 



06.00 «Қырық миллион теңге шоуы» 

07.00 «Шебербек ағай»

08.00 М/с «Барбоскины» 

08.20 «Дерзкие проекты»

9.10 «Как мы изобрели мир» 

10.00 «СвиДЕТИли» 

10.30 «KZландия. Сокровище 

нации»


11.00 «Митта» үнді фильмі

14.00 Т/ф «От тюрьмы и от сумы»

16.00 Шоу «ВООМ!» 

17.00, 01.30  «Айнаonline»

17.20 «20 минут» 

19.00 «Нысана»

19.30,  01.00 «Кім білген» 

20.00 «Один в один 2» 

23.00 Т/с «Ходячие мертвецы»

00.30 «Нысана»

02.00 «Митта» үнді фильмі

АСТАНА


7.00,  0.45  Ән шашу

7.20  «Человек-амфибия» х/ф

9.15 «Астана кеші көңілді»

10.30 «Қыз ғұмыры» 

12.00 «Забытый»

14.00 Х/ф «Шаббона»

16.00 «Ел аузында»

16.20 «Сырласу» 

17.10 Шоу-лотерея «Бай бол»

17.30 «Қыз ғұмыры» 

19.05 Бірегей

19.30 Информационно-

аналитическая программа «20:30». 

Избранное за неделю

20.20 «Репортер представляет»

20.40 Х/ф «Правила виноделов»

23.00 «Ұмытылмас» 

ҚАЗАҚСТАН-ОРАЛ

08.55,  16.55, 01.00  Аңдатпа

09.00 «Апта». Сараптамалық шолу

09.40,  12.00, 13.50, 16.55, 19.15      

«Телемаркет», жарнама

09.45 «Жан сәулесі»

10.05 «Панорама недели». 

Информационный выпуск 

10.45 «Казахстан - наш общий дом» 

11.05 Деректі фильм 

12.05, 21.10,  22.35  Көркем фильм

17.00 «Шалқар шабыт»

19.20 «БОЗТОРҒАЙ» 

20.00 «АРНАЙЫ РЕПОРТАЖ»

20.20 «БӘРЕКЕЛДІ»

Орал қаласының білім беру бөлімі «№2 орта 

жалпы білім беретін  мектеп» ММ-нің директо-

ры Төреғалиева Әлима Зұлпұхарқызына інісі  




Поделитесь с Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


©emirsaba.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет