Сабақ Мектеп: Дарынды балаларға арналған Қарғалы №2 арнаулы гимназиясы



бет1/3
Дата19.09.2023
өлшемі199,86 Kb.
#108414
түріСабақ
  1   2   3

Сабақ: __ сабақ

Мектеп: Дарынды балаларға арналған Қарғалы №2 арнаулы гимназиясы



Күні: 19.09.2018 жыл

Мұғалімнің аты-жөні: Жаманғараева Айгүл Базарбаевна

Пәні: қазақ тілі
Сыныбы: 8 «Г»

Қатысқан оқушылар саны:

Қатыспағаны:

Сабақтың тақырыбы:

Ахмет Байтұрсынұлы ұсынған төте жазу

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

Ж 8.3.5.1 Оқылым және тыңдалым материалдары бойынша мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін жазу;



Сабақ мақсаттары:

Оқушылардың барлығы: Мәтіннің мазмұнын қысқаша баяндайды;
Оқушылардың көпшілігі: Оқылым мәтініндегі негізгі ақпаратты анықтайды;
Оқушылардың кейбіреуі: Мәтіннің баяндау желісін сақтай отырып, аннотация құрастырып жазады.

Бағалау критерийлері:

Құндылықтар
ды дарыту

Қазақ тіліне деген құрметке, ынтымақтастыққа, бірлікке, бауырмалдыққа тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыстар:

Тарих, әдебиет

АКТ қолдану дағдылары

Презентация, бейнематериал

Бастапқы білім

Араб графикасына негізделген қазақ жазуы туралы айтып бере алады

Сабақтың кезеңдері

Жоспарланған жұмыс түрі

Дереккөздері

Сабақтың басы
Ұйымдастыру кезеңі
2 мин

Сабақтың ортасы:
Жаңа білімді іздену мен зерттеу кезеңі.



Оқушылар шаттық шеңберіне жиналады.
«Өзіңізге тілегенді – басқаларға тілеңіз!» әдісі бойынша 10-15 секунд уақыт аралығында өзіне бір немесе бірнеше ізгі тілек тілеу тапсырылады. Содан кейін оқушылар жұпқа бөлініп, бір-бірінің қолынан алып, жаңағы өзіне тілегенді жұптарына айтып, сынып ішінде жағымды, ынтымақтастық қарым-қатынас орнатады.
Топқа бөлу:
Оқушылар бір-біріне сыйлаған гүлдің түсі бойынша 2 топқа бөлінеді.


Мұғалімнің ҚБ: мақтау, мадақтау, сәттілік тілеу.
Миға шабуыл. Суретпен жұмыс.
Суретке қарап сабақтың тақырыбын анықтайды.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет