Сабақтың тақырыбы Алгебралық бөлшек және оның негізгі қасиеті



Дата13.04.2023
өлшемі363,21 Kb.
#82010
түріСабақ



Бөлім:

Алгебралық бөлшектер

Күні:




Пән мұғалімі:




Сынып: «_______»

Қатысқан оқушылар

Қатыспаған оқушылар

Сабақтың тақырыбы

Алгебралық бөлшек және оның негізгі қасиеті



Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

7.2.1.18 алгебралық бөлшектің негізгі қасиетін қолдану: ;



Сабақтың мақсаты

  • Барлық оқушы орындай алады: берілген есептердің интервалдар әдісі арқылы 10 минутта 5 тапсырманың 2-ін орындай алады.

  • Оқушылардың көпшілігі орындай алады: берілген есептердің интервалдар әдісі 10 минутта 50 тапмырманың 3-ін орындай алады;

  • Кейбір оқушылар орындай алады: берілген есептердің интервалдар әдісі 10 минутта 5 тапсырманың 4-ін орындай алады.




Сабақтың кезеңі/ уақыт

Мұғалімнің әрекеті

Оқушының әрекеті



Бағалау

Ресурстар

Синхронды оқыту

Басы
5 минут
(Ұйымдастыру кезеңі)

Сәлемдеседі.
Оқушыны түгіндеу.
Ұйымдастыру сәті
Үй жұмысын тексеру
«Таза тақта» әдісі
Видеоматериал

Сәлемдеседі.
Үй жұмысын мұғалім көрсеткен уақытқа дейін орындайды.



Үй жұмысын дұрыс орындағанына балл қойылады.






Топтық жұмыс
15 минут



Топтық жұмыс «Тарсия» ойыны
Оқушыларды топқа бөлу – https://castlots.org/razdelit-na-gruppy/
Бағалау критерийі:
- Алгебралық бөлшектің негізгі қасиетін есеп шығаруда қолдана алу



Тапсырма дескрипторы

балл

1

Алгебралық бөлшектің негізгі қасиетін біледі

1

2

Математикалық модельдей алады

1

Жалпы балл

2

Жауабы:

Кері байланыс: 3-2-1 стратегиясы
Қалыптастырушы бағалау: Мұғалімнің ауызша кері байланысы
Дифференцицация: Блум таксономиясы бойынша А-білу, түсіну, В- қолдану, С- талдау, бағалау ойлау деңгейлеріне байланысты тапсырмалар ұсынылады.

Берілген тапсырманы әр оқушы жеке-жеке шығарып, барлық оқушының жауабы тыңдалып, тест жауабы таңдалады.


Әр дұрыс есебіне 1 балл алады.

Таратпа материалдар, сілтеме, бағалау парағы




Жеке жұмыс
15 минут



Жеке жұмыс
«quizizz» ойыны10 минут
Бағалау критерийі:
- Алгебралық бөлшектің негізгі қасиетін есеп шығаруда қолдана алу



Тапсырма дескрипторы

балл

1

Алгебралық бөлшектің негізгі қасиетін біледі

1

2

Математикалық модельдей алады

1

Жалпы балл

2


Кері байланыс: Тыңдап отырған үштік әдісі
Қалыптастырушы бағалау: Бірін-бірі бағалау
Дифференцицация: Блум таксономиясы бойынша А-білу, түсіну, В- қолдану, С- талдау, бағалау ойлау деңгейлеріне байланысты тапсырмалар ұсынылады.

Әр оқушы жеке https://quizizz.com/admin/quiz/start_new/6017fd072583b2001b95f00a
Сілтеме арқылы ойынға қосылады.













Нәтиже сайтта көрсетіледі.

https://quizizz.com/admin/quiz/start_new/6017fd072583b2001b95f00a

Соңы
2 минут

Үй тапсырмасы: Қосымша №1
Тақырыпқа байланысты түсінбеген есептерін шығаруға көмектеседі.
Рефлексия. Ментиметр



Тақырыпқа байланысты түсінбеген есептерін сұрайды.
Сабақ бойынша

Әр дұрыс есебіне 1 балл алады.

оқулықтан

Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?
Саралау іріктелген тапсырмаларбір оқушыдан күтілетін нәтижелероқушыға дербес қолдау көрсету
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? Тапсырманы толық дұрыс орындаған оқушыларды марапаттау жұмыстары.
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы: нұсқаулықпен жүргізіледі.
Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болдынеліктен?
Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.
Жалпы баға
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы даоқу туралы да ойланыңыз)?
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы даоқу туралы да ойланыңыз)?
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдімкелесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?


Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет