Бөлім
|
І-бөлім. ӨРКЕНИЕТ:ДАМУ ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ
|
Мектебі
|
|
Педагогтің аты-жөні
|
|
|
|
Күні:
|
|
Пәннің атауы:
ҚАЗАҚСТАН ТАРИХЫ
|
Сынып: 11 «А»
|
Қатысушылар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың_тақырыбы:___Қазақстанда_көшпелі_малшаруашылығы_және_егіншіліктің_дамуы'>Сабақтың тақырыбы:
|
Қазақстанда көшпелі малшаруашылығы және егіншіліктің дамуы
|
Оқу бағдарлама-сына сәйкес оқыту мақсаттары
|
11.1.1.1 - Қазақстан халқының тіршілікті қамтамасыз ету жүйесінің қалыптасуына және дамуына табиғи-географиялық факторлардың әсерін зерттеу;
|
Сабақтың
мақсаты
|
Қазақстан халқының тіршілікті қамтамасыз ету жүйесінің қалыптасуына және дамуына табиғи-географиялық факторлардың әсерін зерттеу;
Көшпелі малшаруашылығы және егіншілік ерекшеліктерін «тіршілікті қамтамасыз ету жүйесі», «қоныстану жүйесі», «экожүйе» ұғымдарын пайдалана отырып анықтау;
Картаны пайдаланып, дәстүрлі шаруашылық қызмет түрлерін жіктеу
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыт
|
Педагогтың әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
бағалау
|
ресурстар
|
Сабақтың басы
|
1.Оқушылармен сәлемдесіп, сабақтың басталғандығын хабарлау;
2.Үйге берілген тапсырманы сұрақ-жауап әдісі арқылы сұрап, оқушыларды диалогқа түсіру;
3. Жаңа сабақтың мақсатымен таныстыру
|
1. Мұғаліммен амандасады.
2. Сұраққа ватсап арқылы жауап беріп, диалогқа түседі.
|
Ауызша бағалау
|
Суреттер, кескін карта,түрлі түсті стикерлер;
1.Қазақстан тарихы. Көне заманнан бүгінге дейін.
|
Сабақтың ортасы
|
1.Бейне сабақтың сілтемесін ватсап арқылы жіберу;
2.Тақырыпқа қатысты қысқаша түсіндіру 3.Тапсырма беру; Күнделік кз. жүктеу.
|
1.Бейнесабақты көреді, өзіне қажетті мағлұматты дәптерге түртіп алады.
2.Оқулықтан §1 шолу жасау.
3. Мәтін арқылы«File» әдісі анықтайды.
4. Кестені толтырады . Берілген ұғымдардың өзара байланысын көрсетеді.
5. Көшпелімал шаруашылығыныңтүрлерінанықтайды.
Көшпелі шаруашылықтың маңыздылығын сипаттайды.
Егіншіліктің түрлерін сипаттайды
|
|