Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау.
«Комплимент» стратегиясы арқылы оқушылар жұптасып, бір-біріне комплимент айтады.Оған кері байланыс жасау арқылы ортада жағымды ахуал қалыптасады.
Өткен сабақ бойынша сұрақтарға жауап береміз
Дыбыс дегеніміз не?
Дыбыс көздері нешеге бөлінеді? Ата
Берілген суреттегі дыбысытар қай дыбыс көзіне жатады?
Дыбыс жазу үшін қандай құрылғы қолданамыз?
Ойын: балаларға берілген заттарды ымдау арқылы көрсету және берілген дыбыстар бойынша ненің дыбысы екен анықтау.
Мақсаты Дыбыстың маңыздылығын анықтау
Амандасады, сабаққа дайындалады Оқушылар жұптаса бір біріне комплимент айтып жағымды ахуал тудырады
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау.
«Комплимент» стратегиясы арқылы оқушылар жұптасып, бір-біріне комплимент айтады.Оған кері байланыс жасау арқылы ортада жағымды ахуал қалыптасады.
Өткен сабақ бойынша сұрақтарға жауап береміз
Редактор дегеніміз не?
Амандасады, сабаққа дайындалады Оқушылар жұптаса бір біріне комплимент айтып жағымды ахуал тудырады
Берілген сұрақтарға жауап береді
Қима қағаздағы ұқсас фигуралар арқылы топтасып отырады
айтылған комплиментке Шапалақ ұрып бағалап отырады. Сұрақтарға жауап беріп болған соң жұмыстарын мадақтау арқылы бағаланады
Суреттер
Фигуралар
Сабақтың ортасы
Жаңа сабақ; Оқушыларға бүгінгі сабақтың тақырыбы мен мақсаты айтылады.
Оқушыларға төмендегі тақырыпшалар бойынша сабақ түсіндіріледі
Мультипликация
Иллюстрация
Иллюстрация бөлімі
1–тапсырма. Топтық жұмыс «Жариялау» әдісі арқылы топтар өз жұмысын постер жасап қорғайды
Раушан, Түймедақ гүлдері туралы мәлімет жазып суретін салады
Дескриптор
Раушан Түймедақ мәліметін жазады
Суретін салып қорғайды
Жаңа сабақ бойынша мәліметтер алады, Дәптермен жұмыс жасайды Топ болып жұмыс жасайды
Мадақтау
Жарайсың!
Жақсы!
Слайд WordPad
Кітап, слайд
Ақ қағаз
Интернет желісі
Сабақтың соңы
Ашық тапсырма. (сұрақ – жауап). Презентацияда берілген сұрақтар бойынша жауап берді
Мультипликация дегеніміз не?
Иллюстрация дегеніміз не?
Рефлексия «СМС» әдісі арқылы кері байланыс жасаймыз
Берілген телефон суретіне бүгінгі сабақ бойынша әсерлерін жазады
Сұрақтарға жауап береді
Кері байланыс жасайды. Алған суреттерге ақпараттарды жазады