Сабақтың тақырыбы: Достық -өмірлік нұсқа 2 Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



Дата18.11.2022
өлшемі203,25 Kb.
#51171
түріСабақ

«№31 қазақ орта мектебі» КММ

Бөлім:

Сүйіспеншілік пен достық

Педагогтің аты-жөні

Абишева Анаргул Нурлыбеккызы

Күні:

18.11.2022ж

Сынып: 7 «Б»

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Достық –өмірлік нұсқа 2

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

7.1.3.1. Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, ұсынылған ақпарат бойынша факті мен көзқарасты ажырата білу.
7.2.5.1. Мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастыру.

Сабақтың мақсаты

Білім алушылар тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсінеді, ұсынылған ақпарат бойынша факті мен көзқарасты ажыратады. Мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастырады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
3минут


Үй тапсырмасын сұрау
7 минут


Жаңа сабақ
10 минут



Класпен сәлемдесу, класты түгендеу

6-тапсырма, 66-бет


«Ойтүрткі» әдісі бойынша сұрақтар қойылады.

1.Достық жайында айтылған шешендердің қандай сөзін оқыдыңыз?


2.«Достық – өмірлік нұсқа» дегенді қалай түсінесіз?

С.Бәйтерековтың «Жан досым» әнін оқушылар бірігіп шырқайды.


Өлеңнің мазмұнын жұп болып, талқылап, жұмыс жасайды.





Оқушылар класпен сәлемдеседі.
Кезекші мәлімдемесі

Дескриптор:
Тақырып төңірегінде шағын әңгіме жазады-1балл;
Әңгімеге достық тақырыбындағы мақал-мәтел, тұрақты сөз тіркесін қолданады -2балл;



Тақта, бор, оқулық

Оқулық


Сабақтың ортасы
Тапсырмалармен жұмыс
8 мин
7 мин

1-тапсырма:Жазылым тапсырмасы
(Жұптық жұмыс)
2-тапсырма: Жазылым тапсырмасы
(Жұптық жұмыс)



7-тапсырма, 67-бет
Мәтіндегі тыныс белгілерді қойылу мақсатына қарай түсіндір.
8-тапсырма, 67-бет
«Дос табу қиын, ал оны сақтау одан да қиын» деген тақырыпта көршімізбен диалог құрастырамыз.

Смайлик беру арқылы бағалау

«Үш шапалақ» әдісі арқылы бағаланады.



Смайлик, оқулық, дәптер, қалам, тақта, бор
Үш шапалақ, оқулық, дәптер, қалам, тақта, бор



Сабақтың соңы
3мин
Бағалау
1мин
Үйге тапсырма
1мин

«Тазалық » әдісі арқылы кері байланыс жасау арқылы оқушылар бір-бірлеріне пікір білдіреді.

Оқушылардың сабақ бойы алған бағаларын есептеу арқылы бағалау жұмысы жүргізіледі.

10-тапсырма, 67-бет.





Оқушылар сабақтан алған мәліметті чемоданға, қажет емес мәліметті қоқыс жәшігіне, еттартқышқа әлі де жетілдіру керек мәліметті жазаы.

Бағаланады.


Берілген мақалдар мен фразеологизмдерді қатыстырып, шағын әңгіме құрастыр.












Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет