Бөлім. Отбасы және демографиялық өзгеріс
|
Мектеп: Ә.Бөкейхан атындағы №76 мл
|
Күні: 23.01
|
Мұғалімнің аты-жөні: Макишева Т.К.
|
Сынып: 9-сынып
|
Қатысқан оқушылар саны:
|
Қатыспағандар:
|
Сабақтың тақырыбы
|
Әлеуметтік желіні пайдаланамын
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
Т/А. 7.1.5.1 проблемалық сұрақтарға тыңдалған мәтіннен деректер келтіре отырып, дәлелді жауап беру, өз жауабын өзгенің жауабымен салыстыру, талқылау
|
Сабақтың мақсаттары
|
Айтылым/тыңдалым мақсаты бойынша:
проблемалық сұрақтарға тыңдалған мәтіннен деректер келтіре отырып, дәлелді жауап береді, өз жауабын өзгенің жауабымен салыстыра біледі;
Әдеби тілдік норма бойынша:
етістіктің есімше, көсемше, тұйық етістік, етістіктің шақтарын тілдесім барысында қолдана алады;
|
Жоспар
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
2 мин
|
Қызығушылықты ояту кезеңі.
Миға шабуыл
Кім кемінде 3 әлеуметтік желілерге тіркелген.
Кімнің инстаграмм желісінде 500 – ден астам тіркелушісі бар.
Кім инстаграмм желісіне екі күнде бір сурет салады.
Кім интернет жілісін өте сирек қолданады. Аптасына 2-3сағат.
Кім осы аптада жаңа әлеуметтік желіге тіркелді.
«Гугл» жобасы туралы не білеміз?
|
Сынып оқушылары түгенделеді. Оқушылар назары сабаққа аударылады.
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады.
|
ҚБ
|
10-сынып «Қазақ әдебиеті» оқулығы
|
Сабақтың ортасы
20 мин
Қосымша тапсырма
|
«Бес қадам» ойыны. Өткен тақырыптарды қайталау мақсатында.
Ортаға табан іздері тасталады.Сыныптан 5 оқушы ойынға шығады. Әр оқушыға лексикалық тақырып бойынша бір сұрақ қойылады. Оқушы берілген табан іздерін баса отырып жылдам жауап береді.
Сұрақтар:
Етістік дегеніміз не?
Тұйық етістік қалай жасалады? Мысал келтір.
Есімше қалай жасалады тұр?
Көсемшенің жұрнақтарын ата.
Алған, көрген, барғалы, келгелі айтқалы сөздері қалай жасалған?
|