Сабақтың тақырыбы: Мен бірінші сыныпта оқимын Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары



Дата03.11.2023
өлшемі1,93 Mb.
#121607
түріСабақ

Қысқа мерзімді жоспар

Пән: Қазақ тілі Т2

Бөлім: ІІ Менің мектебім

Күні : 21.10.22

Педагогтің аты-жөні:Айдарханова К.А.

Сынып: 1 «ж»

Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар :

Сабақтың тақырыбы: Мен бірінші сыныпта оқимын

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

1.​2.​3.​1 сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап беру
1.​5.​1.​3* сөйлеу барысында мұғалімнің қолдауымен етістіктің шақтарын, бұйрық рай, болымды/болымсыз етістікті қолдану

Сабақтың мақсаты :

Барлық оқушылар: сұхбаттасының не туралы айтқанын түсінеді және үлгі бойынша жауап береді.
* сөйлеу барысында мұғалімнің қолдауымен етістіктің шақтарын, бұйрық рай, болымды/болымсыз етістікті қолданады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
(5 минут)

Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу.Көтерiңкi көңiл-күй oрнaту үшiн «Көңіл-күйім» әдісін қолдану арқылы сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру. Кабинеттің төрт бұрышына смайликтер жапсырылады. Смайликтер түрлі көңіл-күйді бейнелейді. Оқушылар өз көңіл-күйіне сәйкес келетін смайликтің жанына барады. Бір-біріне жақсы тілектер айтады

Қолпаштау


Сабақтың ортасы
(6-32 минут)



1.1 –тапсырма. Суретке қара. Сұрақтарға жауап бер.

2.2-тапсырма. Суретке қара. Сұраққа жауап бер



Тыңдалым,айтылым.
Оқушылар суретке қарап, тыңдайды,қайталайды.үлгі бойынша сөйлейді.жаңа сөздермен сөз тіркестерін құрастырып, айтады.
Мынау не?
Сенің сыныбың қандай?
Сыныпта не бар?
Сен неше жастасың?
Сен нешінші сыныпта оқисың?
Сен мектепте не істейсің?
Сенде неше қарындаш бар?


Суретке қарап кім отыр? Кім тұр? Жауап береді.

«Бас бармақ»





Дескриптор
- үлгі бойынша сөйлейді,
- тілдік нормаларды сақтайды

«Бас бармақ»



Слайд
Слайд
Оқулық
36-37 бет


Слайд
Оқулық




Сергіту сәті
Балақан

Сергіту сәтін орындайды.




бейнеролик




3-тапсырма Кел, ойнайық!

Жазу дәптермен жұмыс жасау.



Неше оқушы отыр? Неше оқушы тұр?

Жазу дәптермен жұмыс жасау.



Дескриптор
- үлгі бойынша сөйлейді,
- тілдік нормаларды сақтайды

Жазу дәптері №1






6. мұғалім кез келген суретті көрсетіп: «Мынау-не? Онымен не істейді?»-деп сұрайды

Айтылым.
Оқушылар сұрақтарға жауап береді.
Дескриптор: − сұрақтарға жауап береді.







Сабақтың соңы

«Дұрыс-бұрыс» ойыны







Кері байланыс
«Бағдаршам» әдісі
Қызыл- мүлдем түсінбедім
Сары- жартылай түсіндім
Жасыл-толық түсінікті

Оқушылар сабақта алған білімдерін бағдаршамның түстері арқылы түсінгенін білдіреді




Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет