Сабақтың талдаушы Сабақ өткізуші: Күні:. Сыныбы: Пәні: Сабақтың тақырыбы



Дата10.12.2023
өлшемі16,68 Kb.
#136584
түріСабақ
Байланысты:
Мұғалімнің өзі өткізген сабағын талдау кестесі үлгісі


Мұғалімнің өзі өткізген сабағын талдау кестесі үлгісі
Сабақтың талдаушы
Сабақ өткізуші:
Күні:. Сыныбы: Пәні:
Сабақтың тақырыбы:
Сабақтың мақсаты:





Ескертпелер

Мұғалім пікірі

1


Сабақты жоспарлағанда оқушылардың қандай ерекшеліктері ескерілді?





Оқушылардың ойлау, есте сақтау қабілеттері ескеріліп, сабақтың әр кезеңінде қызығушылығын ояту

2


Сабақтың түрі қандай? Өткен сабақпен байланысы бар ма?





Саяхат сабағы. Сабақта жеті еліне саяхат жасай отырып, топпен жұмыс (белсенділіктерін арттыру) үшін, ойын элементтері (қызығушылығын, ойлау, есте сақтауын дамыту) үшін пайдаланылды. Бұл сабақ - Жаңа сабақ

3


Сабақта қандай міндеттер алға қойылды?


А) білімділік
Ә) дамытушылық
Б) тәрбиелік; бұлардың арасында байланыс болды ма? Бұл міндеттерде сыныптың, жеке оқушылардың ерекшеліктері қалай алынды?

А) Барлық оқушылар 6; 7; сандарына көбейту мен бөлу кестесін құра алады. Бірқатар оқушылар: көбейту және бірдей қосылғыштар қосындысын таба алады; Кейбір оқушылар: тақырыпқа сай берілген тапсырмаларды өз еркімен орындай алады.


Ә) Сауатты, таза, жазуға, ойлау қабіліттерін, қиялдарын дамыту;
Б) Отанын, отбасын, туған жерін сүюге ұлттық құндылықтарды құрметтеуге тәрбиелеу.

4


Аталған міндеттерді шешуде сабақтың бұл түрі неге тиімді болды?





Саяхат жасай отырып оқушыларды жеті атасын білуге жетелеп, жалықтырмас үшін, қызығушылығын арттыру барысында сабақтың әр кезеңінде әр түрлі - әдіс тәсәлдермен, ойындар өткіздім.

5


Сабақ кезеңдерінің арасында байланыс


болды ма? Уақыт тиімді пайдаланылды ма?



Алға қойған мақсат біреу болғандықтан сабақтың әр кезеңдері, бір – бірімен байланысып, жүйелі қорытындыланып өз уақытында өтті.

6


Жаңа тақырыпты ашуда оқытудың әдіс – тәсілдерінде қандай үйлесім болды? Әдіс – тәсілдерді таңдау себептерін түсіндіру.






7


Оқушымен жеке жұмыс болды ма? Ол қалай ұйымдастырылды? Неліктен?








8

Оқушылардың сабаққа деген қызығушылықтары байқалды ма? (себебін түсіндіру)



Сабақтың әрбір кезеңдерінен өткен сайын оқушылар түскен тапсырмаларға тез, дұрыс жауап беруге тырысып ұйымшылдыққа тәрбиеленді, белсенділіктері, қызығушылықтары артты.

9


Сынып бөлмесінде қандай оқу құрал - жабдықтары пайдаланылды? Неліктен?

АКТ

10


Сабақ барысында оқушылардың арасындағы дұрыс психологиялық қарым – қатынас жасауына мұғалімнің тәрбиелік әсері қалай жүзеге асты.

Сабақ барысында оқушылардың ұлттық құндылықтарды қастерлеуге және намысшылдыққа, ұйымшылдыққа, елін, отбасын сүйуге тәрбиеленді.

11


Үй тапсырмасын беру



Үйге тапсырма оқушылардың ерекшеліктерн ескере отырып, уақытты дұрыс пайдалануға негіздеп №9тапсырма

12


Қандай да бір жағдайда артық әдіс – тәсіліңіз бар ма?



Сабақтың кезеңдеріңде келеңсіз жағдай бола қалса, ол тығырықтан шығуға талпынып қажетті тәсілді қолданамын.

13



Мұғалім көздеген мақсатына жетті ме?



Сабақ бойы оқушылар берілген тапсырманы орындауда белсенділік көрсетті. Жоспарлап келген жұмыс түрлері толығымен іске асты, ендеше мақсатыма жеттім деп ойлаймын.


Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет