Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі Шоқан Уалиханов атындағы 2 мектеп гимназиясы



Дата10.01.2023
өлшемі3,5 Mb.
#60823
түріСабақ

Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
__________Шоқан Уалиханов атындағы 2 мектеп гимназиясы_______
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
__________Үшбұрыштар теңдігінің белгілері _______
(сабақтың тақырыбы)

Бөлім:

Үшбұрыштар теңдігінің белгілері

Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

Карикпаева АЕ



Күні:

17.11.2022

Сынып: 7

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Үшбұрыштар теңдігінің белгілері

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

7.1.1.21 үшбұрыштар теңдігінің белгілерін білу және дәлелдеу;
7.1.1.22 үшбұрыштар теңдігінің белгілерін есептер шығару мен дәлелдеулерде қолдану;

Сабақтың мақсаты

- үшбұрыштар теңдігінің белгілерін білу;
- үшбұрыштар теңдігінің белгілерін дәлелдеу;
-үшбұрыштар теңдігінің белгілерін есептер шығару мен дәлелдеулерде қолдану;



Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
5 мин.


Өткен сабақты тексеру
5мин.

Ұйымдастыру кезеңі
Оқушылармен амандасу, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау.
Ынтымақтастықты қалыптастыру, оқушылардың сенімділігін арттыру.

«Серпілген сауал»


Өткен сабақты тексеру
Сұрақтарға жауап беру
Өткен сабақтар бойынша сұрақ-жауап жүргіземіз.
1.Үшбұрыштар теңдігінің белгісін тұжырымдаңдар.
2.Қандай үшбұрыш теңбүйірлі үшбұрыш деп аталады?
3. Үшбұрыштың биіктігі деген не?
2.Үй тапсырмасын тексеру
3.47/3.48 есптер



«Жақсы тілек- жан жылуы» оқушылар бір-бірлеріне тілектер айтып, жақсы көңіл күймен сабақты бастайды.

Оқушылар сұрақтарға жауап береді. Мысалдар келтіреді.



Бас бармақ

Фигуралар
7сынып Геометрия.

Сабақтың ортасы.
25 мин.

Жаңа білімді меңгерту. «Түсіндіру және сипаттау» әдісі


№1.
№2.
Бағалау: «Баа бармақ» әдісі
Жеке жұмыс
№ 11.2, 11.3, 11.4-есептерді шығару


Бағалау: «Смайликтер» әдісі
Жұптық жұмыс.№1,2,3-есеп «Досыңмен бірге орында» әдісі


Бағалау: «Ауызша кері байланыс» әдісі
Жұптық жұмыс. «Аквариум» әдісі





Оқыту мақсатына жетуді бағалауға мүмкіндік беретін тапсырмаларға оқушылар жауап жазады.

Оқыту мақсатына жетуді бағалауға мүмкіндік беретін тапсырмаларға оқушылар жауап жазады.


Бас бармақ


Бас бармақ


Бас бармақ

Бас бармақ

Бас бармақ





Bilimland.
kz СББ платформасы

Бас бармақ


7сынып Геометрия. А.Әбілқа-сымова


«Мектеп» 2017ж.

Смайлик


Bilimland.
kz СББ платформасы

Интерак-тивті тақта



Үлестірме материал



Сабақтың соңы

Қалыптастырушы бағалау тапсырмасы

Рефлексия.
«Табыс ағашы» әдісі

Маған бүгінгі сабақ ............. болды, себебі ....................... .
Үйге тапсырма:



Оқыту мақсатына жетуді бағалауға мүмкіндік беретін тапсырмаларға оқушылар жауап жазады.






Үлестірме материал



Стикер




Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет