Сабақтың тақырыбы Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары



бет1/17
Дата21.01.2022
өлшемі0,52 Mb.
#24176
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17

Пәні: Қазақ тілі мен әдебиеті

Бөлім: Қазақстанның ежелгі қалалары және Ұлы Жібек жолы


Мектеп: Л.Бөкенов

Күні: 22.11.21

Мұғалімнің аты-жөні: Қалиева А.Т

Сынып:

Қатысқан оқушы саны:

Қатыспаған оқушы саны:

Сабақтың тақырыбы

Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

7.1.6.1 тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде өз пікірін өзгелердің пікірімен салыстыра отырып жауап беру

7.3.4.1 мәтіндердің идеясын, мақсатты аудиториясын салыстырып, талдау жасау


Сабақтың мақсаты

-тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде өз пікірін өзгелердің пікірімен салыстыра отырып жауап бере алады;

- мәтіндердің идеясын, мақсатты аудиториясын салыстырып, талдау жасай алады;



Сабақ барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы

5 минут


Ұйымдастыру сәті

Ұйымдастыру сәті



Ұйымдастыру кезеңі:

1. Оқушылармен амандасу, түгендеу.

2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру.

Үй жұмысын тексеру

2-тапсырма. Мәтінді оқып, мәтіндегі асты сызылған сөздерді синонимдерімен ауыстырыңыз



Үй жұмысын тексеру
2-тапсырма. Мәтінді оқып, мәтіндегі асты сызылған сөздерді синонимдерімен ауыстырыңыз

Дескриптор 3-ұпай
- мәтінді оқиды,

-мәтіндегі асты сызылған сөздердің синонимдерімен ауыстырады;.








Негізгі бөлім



Мағынаны таңу. Ой шақыру.
1-тапсырма. Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде өз пікірін өзгелердің пікірімен салыстыра отырып жауап беру.
«Төрт сөйлем» әдісі арқылы негізгі ойды анықтайды:

1.Пікір.

2.Дәлел.

3.Мысал.

4.Қорытынды.

Мәтінге байланысты тағы кем дегенде өз ұсыныстарын жасайды.

2-тапсырма.Мәтіндердің идеясын, мақсатты аудиториясын салыстырып, талдау жасау



Ой бөліс

Әр түрлі ертегі кейіпкерлері берілген. Солар бойынша оқушы өз білгенімен бөліседі.

Жазылым айтылым




«Көне қала сыр шертеді»
Оқушылар жұптасып көне қалалардың бірін алып, ақпарат жинайды.
«Төрт сөйлем» әдісі арқылы негізгі ойды анықтайды:

1.Пікір.

2.Дәлел.

3.Мысал.

4.Қорытынды.

Мәтінге байланысты тағы кем дегенде өз ұсыныстарын жасайды.

2-тапсырма.Мәтіндердің идеясын, мақсатты аудиториясын салыстырып, талдау жасау



Дескриптор

4-ұпай

- мәтін мазмұны негізінде өз пікірін өзгелердің пікірімен салыстырады;-жауап береді;



Дескриптор

3-ұпай

-мәтіндерді оқиды;

- идеясын табады, мақсатты аудиториясын салыстырады, -талдау жасайды;

оқулық


Соңы

5 минут


Сабақты бекіту

«Ұлы Жібек жолы-қазақ елінің бастауы»деген тақырып беру


Рефлексия

Сабақтан алғанәсерлерін тақтаға іледі



Үйге тапсырма:

Оқулықтағы 4-тапсырма




Айтылым.Пікірталас ұйымдастыру.

Үйге берілген тапсырма нөмірін күнделікке жазады.












Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы




Саралау іріктелген тапсырмалар, бір оқушыдан күтілетін нәтижелер, оқушыға дербес қолдау көрсету жұмыстары.


Тапсырманы толық дұрыс орындаған оқушыларды марапаттау

Нұсқаулықпен жүргізіледі.



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет