Ғарышқа саяхат. Мектептің атауы



Дата10.10.2024
өлшемі188,24 Kb.
#147556
Байланысты:
4 а



Пәні:музыка



Бөлімі: Ғарышқа саяхат.

Мектептің атауы

«Старый Колутон ауылының ЖОББМ»КММ

Педагогтің аты жөні:

Алтай Рита

Күні:

01.04

Сынып:

4

Қатысқандар саны:



Қатыспағандар саны:

28.Сабақтың тақырыбы:

Ғарыш әуені

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

4.1.2.1- ән айту ережесін сақтай отырып, түрлі сипаттағы екі дауысты қарапайым элементтері бар әндерді орындау
4.1.2.3-музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдана отырып ,аспаптарда ойнау дағдыларын көрсету

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар: ән айту ережесін сақтай отырып, түрлі сипаттағы екі дауысты қарапайым элементтері бар әндерді орындайды
Кейбір оқушылар: музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдана отырып ,аспаптарда ойнау дағдыларын көрсетеді
Көптеген оқушылар: ауызша және жазбаша жұмыстар орындау барысында музыкалық терминалогияны пайланады.

Сабақтың барысы:

Сабақтың кезеңі (уақыты)

Педагог әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Сабақтың ортасы

Сабақтың соңы


Амандасу. 5 минуттық оқу
1-тапсырма.

Ғарыш-Жерді қоршаған шексіз кеңістік. Бүкіл аспан денелері КҮН, ай,Жер жұлдыздар және басқа ғаламшарлар ғарыш әлемін құрайды


.
2-тапсырма.Тыңдау және талқылау.
Simhoni ( «Спейс» рок тобының орындауында)
0000000ююл

Эстрадалық стильдер:


Поп музыка-Эстрадалық музыкалық бағыттағы, кең таралған,тыңдауға жеңіл, көпшілікке арналған музыка.
Рок музыка

Сентизатор-



Синтезатор (грекше тәртіпке салынған, құралған) — осы заманғы музыкада кең қолданылатын электронды музыка аспабы.
Сөйлемді оқы. Сұраққа жауап бер. Жаңа сөздерді пайдалан.
1.Аспанға тез көтеріледі. Соңынан ізі қалды. Бұл не?Зымыран
2. Жаңа зымыран ұшырылды.Ғалымдар бақылап тұр. Бұл жерде не болды?Сынақ.
3. Жерді алыстан бақылайды. Стансыларға
түрлі суреттер жібереді. Бұл не? Жер серігі

Дескриптор:



  1. Оқушылар берілген сұрақтарды мұқият тыңдайды;

  2. Берілген сұрақтарға жаңа сөздерді пайдана отырып, толық жауап береді.

Рефлексия
Мен не білдім?
Бүгін мен не үйрендім?
Мен үшін қандай тапсырма қиын болды.
Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым?



Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.

Оқушылар бейнематериалды көрген соң пікірталасқа арналған сұрақтарға жауап береді


Оқулықта көрсетілген концертті ұйымдастыру және жүргізу талаптарымен танысады.

Тыңдалым тыңдап, сұрақтарға жауап береді


Ғарыш туралы мәліметтер жинау


Қойылған сұрақтарға жауап береді


Оқушылар бір бірін бағалайды
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Бір бірін «Басбармақ» әдісімен бағалады.

Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі


Әр бір жасалынған жұмысты 10 балл мен бағаланады.

hhtp/mpp.aytis/youtube.com


Бейнежазба сілтемесі


Смайлик
Бейнежазба,оқулы


Сұрақтарға жауап бередіӘн орындау, аудиожазбалар,бейнежазбал



Рефлексия тақтайша-сы


Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет