Сабақ : № 2
|
Мектеп: Қарағанды қ. ХББ НЗМ
|
Күні:
|
Мұғалім: Жусупова А.А.,
|
Сынып: 10L1
|
Қатысқан оқушылар саны: 24
|
Қатыспағандар:
|
Сабақтың тақырыбы:
|
Ш. Мұртаза «Бесеудің хаты» драмасы
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары:
|
10.3.1.1 – шығарманың тарихи және көркемдік құндылығын анықтап, бағалау;
10.2.3.1 - шығармадағы көркемдегіш құралдардың орыны мен қызметін талдау;
|
Сабақ мақсаты:
|
Ш. Мұртаза «Бесеудің хаты» драмасындағы көркемдегіш құралдардың орыны мен қызметін талдау.
Драманың көркемдік құндылығын анықтау;
Драманың тарихи құндылығын бағалау.
|
Бағалау критерийлері
|
Көркемдегіш құралдардың түрі мен қызметін талдайды;;
Драманың көркемдік құндылығын ашады,
Драманың тарихи құндылығын дәлелдейді.
|
Құндылықтарды игерту:
|
«Мәңгілік ел» бағдарламасының «Зайырлы қоғам және жоғары» құндылықтары арқылы құрмет, ынтымақтастық, ашықтық қасиеттерін қалыптастыру
|
Пәнаралық байланыс:
|
Тарих
|
АКТ-ны қолдану дағдылары:
|
PowerPoint таныстырылымы қолданылады, ақпарат ғаламтордан алынған .
|
Тілдік мақсаттар:
|
Пән лексикасы және терминология:
Сөздікте берілген.
Диалог және жазылым үшін қажетті сөз тіркестер:
деген ойдамын, ойымызды жинақтайтын болсақ, біріншіден, екіншіден, сондықтан, өйткені
|
Осыған дейін меңгерілген білім
|
Ш. Мұртаза «Бесеудің хаты» драмасы бірінші сабақ
|
Жоспар
|
Жоспарланатын уақыт
|
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер
|
Дереккөздер
|
Сабақтың басы 5 мин
|
Тапсырма: «Миға шабуыл» әдісі.
Мақсаты – топқа бөлу, назарларын шоғырландыру.
Қиық суреттерді біріктіру арқылы топтасыңыздар;
Сурет арқылы тақырыпты болжаңыздар;
Сұрақтарға жауап беріңіздер:
Суреттерде не бейнеленген?
Суреттер мазмұнын не біріктіреді?
Бүгінгі сабақта қандай тақырыпты қарастырамыз деп ойлайсыздар?
Сабақ мақсатымен танысыңыз;
Бағалау критерийлерін болжаңыздар.
|
Слайд 1-6, суреттер
|
|