«Абай көпсалалы колледжі» КМҚК
Педагогтың сабақ жоспары
Кіріспе." Анатомия және ауылшаруашылық жануарлар физиологиясы" пәні, оның міндеттері, мәні, әдістемесі. анатомия және физиология сияқты ғылымдардың, олардың қатарында биологиялық және ветеринарлық пәндер туралы түсінік. Анатомия, гистология, эмбриология және жануарлар физиологиясы қысқаша даму тарихы
(сабақтың тақырыбы)
Модуль /пән атауы
Жануарлар анатомиясы мен физиологиясы
Дайындаған педагог Серикова А.М. 2020 жылғы "02" қыркүйек
1. Жалпы мәліметтер
Курс 2
Топ Вет 22-19
Сабақ типі: Жаңа материалды меңгеру
2. Мақсаты:Студенттерге анатомия,физиология, гистология,эмбриология терминдерін түсіндіру және осы ғылымдарға қысқаша тоқталу.
Міндеттері:
Оқыту: Жалпы мал шаруашылығы,қолда ұстайтын төрт түліктің анатомиясы мен физиологиясын,анатомия мен физиология пәндерінің айырмашылығын түсіндіру.
Дамыту: Студенттердің қабылетін шыңдап, ой өрісісін, жауапкершілігін,іздемпаздығын,сөйлеу тілін арттыру.
Тәрбиелік: Мал шаруашылығының ,жалпы төрт түліктің адам баласына пайдасы,оларды асырап мал басын көбейту,оларды жақсы көрру,малға қызығушылығын арттыру.
2.1 Оқу сабақтары барысында білім алушылар игеретін кәсіби біліктердің тізбесі
3. Сабақты жабдықтау
3.1 Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер: Бойко В. И., Елисеев А. И., Н.А. Сафонов. "Анатомия және ауылшаруашылық жануарлар физиологиясы", Алматы. ВО "Агропромиздат",1991
3.2 Техникалық құралдар, материалдар:лекция материалдары
4.Сабақтың барысы.
Сабақтың кезеңі/ уақыт
|
Педагогтың әрекеті
|
Студенттің әрекеті
|
Бағалау (бағалау әдістері, тәсілдері, бағалау өлшемдері)
|
Ресурстар (оқу әдебиеті, оқу интернет-ресурстары (сілтемелер)
|
Ұйымдастыру кезеңі
|
https://amkmoodle.kz бімі беру платформасы арқылы студеттердің сабаққа қатысуын тексеру.Студенттердің сабаққа дайындығын WhatsApp-мессенджеріндегі Вет22-19 чатынан тексеру және бағыттау.
|
https://amkmoodle.kz Оқу платформасының «Жануарлар анатомиясы мен физиологиясы Вет 22-19» курсына кіреді, WhatsApp мессенджерінің чатында сабаққа дайын екендігі туралы хабарлайды.
|
|
https://amkmoodle.kz
WhatsApp-мессенджер
|
Жаңа материалды оқуға дайындық
|
Студенттерге жаңа материалды таныстырады.
|
Жаңа материалмен танысады.
|
|
Жұмыс дәптері
|
Сабақтың тақырыбын, мақсатын, міндеттерін хабарлау, білім алушылардың оқу іс-әрекетін ынталандыру
|
Оқытушы Вет 22-19 WhatsApp-мессенджер тобының чатындағы байланыс құралдары бойынша сабақтың тақырыбын, мақсаттын және міндеттерін хабарлайды,
|
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын жазады.
|
|
Жұмыс дәптері
|
Жаңа материалмен танысу
|
Оқытушы студенттерге оқуға теориялық материал ұсынады:
|
Теориялық материалмен танысады, қысқаша конспект жасайды
|
|
Жұмыс дәптері
|
Сабақта берілген жаңа тақырыпты бекіту
|
Білімді меңгеру деңгейін анықтауды ұсынады
|
Сұрақтарға жауап береді
|
|
Жұмыс дәптері
|
Сабақты қорытындылау
|
Тақырыптың маңыздылығы мен өзектілігін бағалауды ұсынады.
|
Сабақтың маңыздылығын талдайды.
|
|
Жұмыс дәптері
|
Үй тапсырмасы
|
Үй тапсырмасын хабарлайды.
|
Жазып алады,сұрақтырын қояды.
|
|
Бойко В. И., Елисеев А. И., Н.А. Сафонов. "Анатомия және ауылшаруашылық жануарлар физиологиясы", Алматы. ВО "Агропромиздат",1991
|
5. Сабақ бойынша рефлексия
Маған ұнады, өзіме ризамын…
Маған бәрібір…
Мен мұңайамын, мен бәрін игерген жоқпын
6. Үй тапсырмасы
Жаңа тақырыпты меңгеру,тапсырмаларды орындау.
Достарыңызбен бөлісу: |