Сабақ жоспарының Үлгісі мұғалімнің аты-жөні



бет1/3
Дата02.05.2023
өлшемі102 Kb.
#89217
түріСабақ
  1   2   3

ҚАШЫҚТАН ОҚЫТУ КЕЗІНДЕГІ САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ ҮЛГІСІ

Мұғалімнің аты-жөні:

Ізімова Мария

Күні:

25.01.2023

Сыныбы: 8 “В”

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Металдар және бейметалдар

Оқу бағдарламасына
сәйкес оқу мақсаты:




Сабақтың мақсаты:

8.2.1.7 –химиялық элементтің периодтық кестеде орналасуына сай қасиеттерін болжау

Құндылықтарға баулу:

  • Химиялық элементтің периодтық кестеде орналасуы бойынша металдар және бейметалдарға бөледі;

  • Металдар мен бейметалдарға тән қасиеттерді сипаттайды;

  • Кейбір металдар мен бейметалдардың периодтық кестеде орналасуына сай қасиеттерін болжай алады;




Сабақтың барысы:

Сабақтың кезеңі /
Уақыты

Педагогтың
іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
Қызығушылықты
Ояту
7мин

Ұйымдастыру кезеңі:
а) Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу.
Психологиялық жағымды ахуал туғызу үшін “Кубик” әдісін пайдаланып оқушылар бір-біріне жақсы көңіл- күй силау.
ә) Топ ережесін еске түсіру.
б) Топтастыру



Lays” әдісі арқылы оқушыларды 1,2,3 сандары арқылы топқа бөлу.

  1. топ

  2. топ

  3. топ

Топтың ережесі:

  1. ТҚЕ сақтау.

  2. Топ басшысына бағыну.

  3. Белсенді болу.

  4. Бір-бірін тыңдау, өз пікірімен ашық бөлісу, басқалардың пікіріне құрметпен қарау.

  5. Уақыт шегінде жұмыс жасау.

Мақсаты: Оқушылар бір - біріне тілек білдіреді, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-aқ барлық оқушылардың қатыстырылуы арқылы сабаққа белсенділігі артады.
Тиімділігі: Оқушылар бір-біріне іс- әрекет арқылы жақсы көңіл күй сыйлайды. Көңіл күйін көтереді және бауырмалдығын оятады.
Саралау: Бұл жерде саралаудың жіктеу әдісі қолданылады. Оқушылардың оқуға деген қызығушылығын арттыру мақсатында мүмкүндігінше оларға таңдау еркіндігі беріледі.

Презентация Слайд 1-2



Жаңа сабаққа кіріспе



Ұ Миға шабуыл әдісі арқылыөткен тақырппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозға сұрақтарын ұжымдық алқылау.Оқушларға жалпылама төмендегі ұрақтар жәнежаттығулар беріледі.Әр оқушы өз ойымен бөліседі.Өзгенің пікірін толықтырады.
Оқушылар сұрақтарға жауап беріп өзара ұжымдық талқылау жасағаннан кейін мұғалім оқушыларға сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады.






Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет