Сабақтың тақырыбы «Он жетінші қара сөз»



Дата18.10.2023
өлшемі42,74 Kb.
#118154
түріСабақ
Байланысты:
4.10.10-сынып


Тексерілді: Р.Ержанова

Бөлім:

Қалың елім, қазағым...

Педагогтің аты-жөні

З.Әмзеева

Күні:

4.10..2022 ж

Сынып: 10

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:0

Сабақтың тақырыбы

«Он жетінші қара сөз» композициялық ерекшелігі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

10.2.1.1 әдеби шығарманың композициялық ерекшеліктерін талдау;



Сабақтың мақсаты

Әдеби шығарманың композициялық ерекшелігін ажырата отырып, талдайды.

Сабақтың барысы

Сабақтың
кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы



І.Ұйымдастыру кезеңі

  • Оқушылар назарын сабаққа аудару

  • Кезекшімен сұхбат

  • Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру

Талқылауға арналған сұрақтар:



  • Абайдың он жетінші қарасөзді жазуына не түрткі болады деп ойлайсыз?

  • Абай не себепті «толық адам»туралы сөз қозғайды?

  • «Он жетінші қарасөзді» оқығаннан кейінгі сіздің ойыңыз қандай?

ІІ. «Миға шабуыл» тәсілі
«Иә», «Жоқ» тәсілі арқылы сұрақ – жауап өткізу.

Жұппен жұмыс.


«Синквейн» әдісі
1.Зат есім
2.Сын есім
3.Етістік
4.4 сөзден тұратын сөйлем
5.Синоним.

Сұрақтарға жауап береді

Сұрақтарға жауап береді.


Қ/Б




  • Сұрақтарға жауап береді



Оқулық
https://bilimland.kz/kk/content/lesson/7873





Сабақ ортасы

Кері байланыс


Үйге тапсырма

Топтық жұмыс. Композициялық жоспар құрады және сол жоспар негізінде «Болмасаң да ұқсап бақ..» айдары арқылы тақырыпқа талдау жасау.


Композициялық жоспар:
Сюжеттің басталуы:
Сюжеттік байланыс
Шиеленісуі
Шарықтау шегі:
Шығарманың шешімі:

Мұғалім кері байланыс жүргізеді.

Эссе жазу

Композициялық жоспар құрады және сол жоспар негізінде «Болмасаң да ұқсап бақ..» айдары арқылы тақырыпқа талдау жасайды.


.









Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет