Сабақтың тақырыбы: Зейінін дамыту 61-сабақ Білім беру ұйымының атауы



Дата06.06.2023
өлшемі0,54 Mb.
#99135
түріСабақ
Байланысты:
Зейінді дамыту


Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Зейінін дамыту 61-сабақ

Білім беру ұйымының атауы




Бөлім:

Зерде аясын дамыту

Психологтің аты-жөні:




Сынып:

7

Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Зейінін дамыту

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

7.3.4.2 Ахутина; Мюнстерберг әдістемелерін; Шульте кестелерін қолдана отырып тапсырмалар орындау.

Сабақтың мақсаты

Оқушы істей алады: Ахутина; Мюнстерберг әдістемелерін; Шульте кестелерін қолдана отырып тапсырмалар орындайды.



Сабақтың барысы

Сабақ кезеңі/
Уақыты

Психологтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
Мотивациялық - қозғаушылық
2 мин.

Ұйымдастыру кезеңі
Оқушымен амандасу, сабаққа дайындығын бақылау.
Сәлеметсің бе?
Көңіл- күйің қалай?
(Орнымыздан тұрамыз,бір-бірімізге қарама-қарсы тұрып жақсы тілектер айтамыз.

Сәлеметсізбе?
Жақсы Жағымды көңіл күй тудырамыз.
Бір -біріне жақсы тілектер айтады.







Ізденуші-ұйымдастырушы кезеңі
20 мин

«Құлама сан» ойыны
Мақсаты: Есте сақтаудың сандағы көлемділігін дамыту.
Нұсқау: «Балалар, қазір сіздер менің айтқанымды қайталап отыруларың керек. Мен бастапқыда 1 сан оқимын, содан соң үшеу, міне осылай жалғасып кете береді. Сіз осы сандарды есте сақтауларыңыз керек»
Сандар:6,2
2,8,3
1,7,4,3
6,3,5,1,9
1,4,8,6,9,2
,9,3,8,1,4,7

Оқушы парақшада

Дескриптор:
Үлестірмелі парақшада көру қабілетін дамытуға арналған тапсырмаларды орындайды

Үлестірмелі парақша
суреттер

«Тәжірибе алаңы»-әдісі
20 мин

Жадын дамытуға арналған ойындар мен жаттығулар
Мюнстерберг әдістемелерін қолдана отырып тапсырмалар орындау


Берілген тапсырма бойынша көрсетеді, берілген сұраққа жауап береді.
.



Дескриптор:
тапсырманы орындай алады
анықтайды
Баланың тапсырманы жақсы орындағаны үшін мадақтау, қолдау

Жұмыс дәптерлері.


Суреттер

Рефлекцивті коррекциялаушы кезеңі
3 мин

Сабақты қорытындылау.Сіз бүгін сабақта қандай ойындар ойнадыңыз? Сізге кайсысы ұнады? Сіз бүгінгі сабақтан не біліп алдыңыз?

Оқушы жауап береді

Смайлик

Жұмыс дәптерлері.

Күтілетін нәтиже:
Нені біледі: Ахутина; Мюнстерберг әдістемелерін; Шульте кестелерін қолдана отырып тапсырмалар орындайды.
Қандай түсініктерді игерді: Толықтай жауап беру қабілеттері артып, әңгіме барысында көп нәрсені түсініп, білді.
Меңгерген дағдылары мен іскерліктері: Зейін қабілеті дамыды.

Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет