Общественно-политическая газета Четверг, 25 августа 2016 года Издается с 28 июля 1917 года, в 1968 году награждена орденом “Знак Почета”



жүктеу 5.35 Mb.
Pdf просмотр
бет7/9
Дата03.03.2017
өлшемі5.35 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9

Внимание! Основанием для отказа веб-порталом реестра в принятии заявки являет-

ся несоблюдение участником требований по регистрации, а также не поступление за 

два часа до начала аукциона гарантийного взноса на счет единого оператора.

Дополнительную информацию о проведении аукциона можно узнать на сай-

те www.gosreestr.kz или по телефонам: 8(7112) 50 50 65, 24 00 76.

Регистрация участников торгов производится со дня публикации извещения и за-

канчивается за два часа до начала аукциона, по истечении которых участники не могут 



ҚАЗАҚСТАН 

6.00 «ТАҢШОЛПАН»

9.00 «Апта. kz»

10.05 «ЕЛБАСЫ МАНИФЕСІ - БЕЙБІТШІЛІК 

БАСТАМАСЫ». Телемарафон. Тікелей эфир 

11.55 KAZNEWS (Дайджест)

12.00 «БІРГЕ ТАҢДАЙМЫЗ!». Тікелей эфир 

13.10 «Келін». Телехикая. 1905, 1906-

бөлімдері 

13.55 KAZNEWS (Дайджест)

14.00 «ЕЛБАСЫ МАНИФЕСІ - БЕЙБІТШІЛІК 

БАСТАМАСЫ». Телемарафон. Тікелей эфир 

16.30 KAZNEWS

17.00 «ЕЛБАСЫ МАНИФЕСІ - БЕЙБІТШІЛІК 

БАСТАМАСЫ». Телемарафон. Тікелей эфир 

18.30 KAZNEWS 

19.20 «АЙТУҒА ОҢАЙ...»

20.05 «Әке». Телехикая. 5-бөлім 

21.00 «КЕЛІН». Телехикая. 1907, 1908-

бөлімдері 

21.55 «Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев» 

22.30 KAZNEWS

23.15 «SPORT.KZ» 

23.35 «Көңіл толқыны»



УРАЛЬСК

16.50 «Апта»

17.30 «Замансөз»

ҚАЗАҚСТАН-ОРАЛ

6:50 Әнұран

6:55 Аңдатпа

7:00 «Арнада әсем әуен» 

7:55 “Телемаркет”. Жарнама

8:00 “Когда ее совсем не ждешь”. 

Телесериал. 

8:50 “Мерейлі отбасы”

9:15 “Замансөз”. Ток-шоу

9:55 “Бозторғай”. Балалар телефестивалі

10:35 “Венди”. Мультхикая. 

11:00 “Балапаннан базарлық”

11:55 “Телемаркет”. Жарнама

12:00 “КҮНШУАҚ”. Тікелей эфир (Сазды-

танымдық бағдарлама)

12:40 “Телемаркет”. Жарнама

12:50 “КҮНШУАҚ”. Прямой эфир 

(музыкально-позновательная программа)

13:30 “АҚЖАЙЫҚ” ЖАҢАЛЫҚТАРЫ. 

Тікелей эфир.

13:45 НОВОСТИ “АҚЖАЙЫҚ”. Прямой эфир

14:00 “Телемаркет”. Жарнама. Аңдатпа.

14:05-17.55 Техникалық үзіліс 

17:55 Аңдатпа

18:10 “АҚЖАЙЫҚ” ЖАҢАЛЫҚТАРЫ. 

Тікелей эфир.

18:20 “Телемаркет”. Жарнама

18:25 Деректі топтама

19:00 НОВОСТИ “АҚЖАЙЫҚ”. Прямой эфир

19:20 “ОПИРАЯСЬ НА ЗАКОН”. Прямой 

эфир

19:50 Деректі фильм



20:10 “ҒАЛАМТОР ҒАЖАЙЫБЫ”

20:25 “ТАРИХТАН ТАҒЫЛЫМ”

21:00 “АҚЖАЙЫҚ” ЖАҢАЛЫҚТАРЫ 

(сурдоаудармамен)

21:30 “Телемаркет”. Жарнама

21:35 НОВОСТИ “АҚЖАЙЫҚ” 

(сурдоаудармамен)

22:05 “Когда ее совсем не ждешь”. 

Телесериал. 

23:00 “Отблески”. Телесериал. 

0:00 “Ақжайық” жаңалықтары 

(сурдоаудармамен)

0:30 Новости “Ақжайық” 

(сурдоаудармамен)

1:00 Аңдатпа. Әнұран.

ХАБАР 

06.02 «Әсем әуен» 

06.15 «Біздің үй»

07.00 «Жаңа күн» 

9.10, 21.45 Т/с «Осколки» 

10.00 «Сиқырлы ас үй»

10.35 «Продвопрос»

10.55, 22.40 «Тағдыр тартысы» 

11.30, 01.00 «Әр үйдің сыры басқа» 

12.05 «Подари детям жизнь»

12.10 Телесериал. «Королева игры»

13.05 Телесериал. «Развод»

14.05 «Семей синдромы». Деректі фильм

14.35 «Подари детям жизнь»

14.40 Телехикая. «25 километр»

15.30 «Тағдыр жолы»

16.00 «EXPO - энергия будущего»

16.05 Документальный фильм 

16.50 «Біздің үй»

17.35 «Тағдыр тартысы» 

18.05 Телехикая. «Қыз жолы»

18.55 «EXPO - болашақ энергиясы»

19.00, 23.15, 01.35 Қорытынды 

жаңалықтар

19.30 «Арнайы хабар»

20.00 Итоги дня

20.30 Спецвыпуск с участием Главы 

государства

21.00 Т/с «Такая работа»

23.45 «Сотқа жеткізбей» 

00.15 «Өмір сабақтары» 

ЕВРАЗИЯ

5.00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН 

5.05 «ЖИТЬ ЗДОРОВО» (каз.) 

6.00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН 

6.10 «САПА БАҚЫЛАУДА» 

6.55 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН 

7.00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО» 

9.00 «ЖДИ МЕНЯ» 

10.00 «ТОЙ ЗАКАЗ» 

10.30 «ӘЙЕЛ СЫРЫ…» 

11.30 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АКБАР». 

12.20 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

12.35 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». 

13.30 «ӘН ДАРИЯ» 

14.20 «ПРАВДА»  

14.30 Сергей Безруков, Дмитрий Дюжев в 

комедии «КАНИКУЛЫ СТРОГОГО РЕЖИМА» 

16.50 Ток-шоу «РОДИНА» 

18.00 «КАНИКУЛЫ СТРОГОГО РЕЖИМА». 

Продолжение 

19.00 «ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ» 

19.55 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АКБАР». 

21.00 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР» 

21.40 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». 

22.35 «П@УТINA» 

23.00 «УЛЫБКА ПЕРЕСМЕШНИКА». 

Многосерийный фильм

1.00 «П@УТINA» 

1.20 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

1.30 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР» 

2.10 «ЖИТЬ ЗДОРОВО» (каз.) 

Понедельник, 29 августа



ҚАЗАҚСТАН 

6.00 «ТАҢШОЛПАН». 

9.00 «Рататуй». Мультфильм (АҚШ, 

2007ж) Режиссері. Брэд Берд, Ян Пинкава 

10.40 «Айгөлек». Мерекелік концерт 

11.10 «Айтуға оңай...» 

11.55 KAZNEWS (Дайджест)

12.00 «Бәрекелді». Әзіл-сықақ кеші

13.10 «Көңіл толқыны»

13.55 KAZNEWS (Дайджест)

14.00 Абдолла Қарсақбаевқа 90 жыл. 

М.Құланбаев, А.Айдарбеков, Д.Тілендиева 

«Алты жасар Алпамыс» балалар фильмінде. 

15.20 «Үздік әндер»

16.10 «АТАЗАҢ - ТӘУЕЛСІЗДІК ТІРЕГІ». 

Арнайы хабар 

16.30 KAZNEWS

16.40 «Мәңгілік ел, Қазақстан!». Айқын 

Төлепбергеннің шығармашылық кеші

18.30 KAZNEWS

19.15 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

20.00 «ӘЗІЛ ӘЛЕМІ»

22.10 «Атазаң - Тәуелсіздік тірегі». Арнайы 

хабар 


22.30 KAZNEWS

23.15 Тәуелсіздікке 25 жыл. «Табыс 

сыры». Арнайы жоба. 

23.40 «Көңіл толқыны»



ҚАЗАҚСТАН-ОРАЛ

7:50 Әнұран

7:55 Аңдатпа

8:00 “Ақжайық” жаңалықтары

8:30 “Телемаркет”. Жарнама

8:35 Новости “Ақжайық” 

9:05 “Когда ее совсем не ждешь”. 

Телесериал. 

10:00 “Опираясь на закон”

10:30 “Открытая студия”

11:10 “Арнайы репортаж”

11:30 “Бәрекелді”

11:55 “Телемаркет”. Жарнама

12:15 “КҮНШУАҚ”. Тікелей эфир (Сазды-

танымдық бағдарлама)

12:40 “Телемаркет”. Жарнама

12:50 “КҮНШУАҚ”. Прямой эфир 

(музыкально-позновательная программа)

13:30 Деректі фильм

14:00 “Телемаркет”. Жарнама. Аңдатпа.

14:05-17.55 Техникалық үзіліс 

17:55 Аңдатпа

18:00 “Отаным десем...” концерті

19:25 “Телемаркет”. Жарнама

19:30 Деректі топтама

20:00 “АТА ЗАҢ”

20:20 “ҒАЛАМТОР ҒАЖАЙЫБЫ”

20:35 “ЖАН СӘУЛЕСІ”

20:55 “Телемаркет”. Жарнама

21:05 “Когда ее совсем не ждешь”. 

Телесериал. 

22:00 “Отблески”. Телесериал.

23:00 Көркем фильм

1:00 Аңдатпа. Әнұран.



ХАБАР 

06.02 «Әсем әуен» 

06.15 «Біздің үй»

07.00 «Жаңа күн» 

9.10 Т/с «Осколки» 

10.05 «Мемлекет негізі». Деректі фильм

10.35 «Подари детям жизнь»

10.40 Кино. «Шабандоз қыз»

12.15 «Хор Турецкого». Концерт 

13.50 «Тәуелсіздік тұғыры». Деректі фильм

14.20 Кино. «Құнанбай»

15.55 «EXPO - болашақ энергиясы»

16.00 «Арнайы хабар»

16.30 «Біздің үй»

17.15 «Әнім сен едің» . Шәмші Қалдаяқов 

әндерінің кеші

18.55 «EXPO - энергия будущего»

19.00, 23.10, 01.30 Қорытынды 

жаңалықтар

19.30 «Бюро расследований»

20.00 Итоги дня

20.30 Т/с «Такая работа»

21.15 Т/с «Осколки» 

22.10 «Тағдыр тартысы» 

22.45 «Арнайы хабар»

23.40 «Сотқа жеткізбей» 

00.10 «Өмір сабақтары» 

00.55 «Әр үйдің сыры басқа» 



ЕВРАЗИЯ

5.00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН 

5.05 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР» (каз.) 

6.10 «ИДЕАЛЬНЫЙ РЕМОНТ» (каз.) 

7.00 «ТАҢҒЫ ПОШТА» 

7.35 «П@УТINA» 

8.00 Наталия Антонова, Андрей Биланов в 

фильме «РАЙСКИЙ УГОЛОК»

10.05 «АФФТАР ЖЖОТ» 

11.00 «ТОЙ ЗАКАЗ» 

11.30 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АКБАР». 

12.20 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». 

13.15 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ ЛЮДИ» (каз.) 

14.05 «ДОБРЫЙ ВЕЧЕР, КАЗАХСТАН!» 

15.00 Премьера. Анна Невская, Юрий 

Батурин в фильме «ЦЕНА ЛЮБВИ» 

19.00 «ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ» 

19.55 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АКБАР». 

21.00 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР» 

21.40 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». 

22.35 «П@УТINA» 

23.00 «УЛЫБКА ПЕРЕСМЕШНИКА». 

Многосерийный фильм

1.00 «П@УТINA» 

1.20 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР» 

2.00 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ ЛЮДИ» (каз.) 

2.40 «ТАҢҒЫ ПОШТА» 

Вторник, 30 августа



ҚАЗАҚСТАН 

5.05 KAZNEWS

5.50 «Көңіл толқыны»

6.00 «ТАҢШОЛПАН». 

9.00 «Питер Пэн». М/х. 1-маусым. 14-бөлім 

9.25 «ТОБОТ». М/х. 1-маусым. 28-бөлім 

9.55 «Әке». Телехикая. 6-бөлім 

10.45 «Айтуға оңай...» 

11.30 «БОЛАШАҚ ӘЛЕМ». Деректі фильм. 

6-бөлім 


11.55 KAZNEWS (Дайджест)

12.00 «БІРГЕ ТАҢДАЙМЫЗ!». Тікелей эфир 

13.10 «Келін». Телехикая. 1911, 1912-

бөлімдері 

13.55 KAZNEWS (Дайджест)

14.00 «ӘЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. Тікелей 

эфир 

15.40 «Сурайя». Телехикая. 29-бөлім 



16.30 KAZNEWS

16.55 «ҚАЗАҚСТАН БІЛІМІ». Арнайы жоба 

17.15 «АГРОБИЗНЕС» (с субтитрами)

17.35 «СУРАЙЯ». Телехикая. 30-бөлім 

18.30 KAZNEWS

19.20 «ҚОҒАМДЫҚ КЕҢЕС». Тікелей эфир. 

20.05 «Әке». Телехикая. 7-бөлім 

21.00 «КЕЛІН». Телехикая. 1913, 1914-

бөлімдері 

21.55 «Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев» 

22.30 KAZNEWS

23.15 «Болашақ әлем». Деректі фильм. 

6-бөлім 

23.45 «Агробизнес» (с субтитрами)

0.05 «Қазақстан білімі». Арнайы жоба 

0.25 «Бүгінгі күннің батырлары»

0.35 Қазақстан эстрада жұлдыздарының 

қатысуымен концерт

1.25 «Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев» 

УРАЛЬСК

16.50 «Ақжайық» жаңалықтары

17.15 «Тарихтан тағылым»

17.40 «Атамекен»



ҚАЗАҚСТАН-ОРАЛ

6:50 Әнұран

6:55 Аңдатпа

7:00 “Ақжайық” жаңалықтары

7:30 “Телемаркет”. Жарнама

7:35 Новости “Ақжайық” 

8:05 “Когда ее совсем не ждешь”. 

Телесериал. 

8:55 “Время вашего вопроса”

9:25 “Жан сәулесі”

9:45 “Ғаламтор ғажайыбы”

10:00 “Венди”. Мультхикая. 

10:15 Көркем фильм

11:55 “Телемаркет”. Жарнама

12:05 “КҮНШУАҚ”. Тікелей эфир (Сазды-

танымдық бағдарлама)

12:40 “Телемаркет”. Жарнама

12:50 “КҮНШУАҚ”. Прямой эфир 

(музыкально-позновательная программа)

13:30 “АҚЖАЙЫҚ” ЖАҢАЛЫҚТАРЫ. 

Тікелей эфир.

13:45 НОВОСТИ “АҚЖАЙЫҚ”. Прямой эфир

14:00 “Телемаркет”. Жарнама. Аңдатпа.

14:05-17.55 Техникалық үзіліс 

17:55 Аңдатпа

18:00 “АҚЖАЙЫҚ” ЖАҢАЛЫҚТАРЫ. 

Тікелей эфир.

18:20 “Телемаркет”. Жарнама

18:25 Деректі топтама

19:00 НОВОСТИ “АҚЖАЙЫҚ”. Прямой эфир

19:20 “ЕЛ АЛДЫНДА”. Тікелей эфир

19:55 “Дода”

20:10 “ӨМІРДІҢ ӨЗІ”

20:35 “ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ПРИУРАЛЬЕ”

20:55 “Телемаркет”. Жарнама

21:00 “АҚЖАЙЫҚ” ЖАҢАЛЫҚТАРЫ 

(сурдоаудармамен)

21:30 “Телемаркет”. Жарнама

21:35 НОВОСТИ “АҚЖАЙЫҚ” 

(сурдоаудармамен)

22:05 “Когда ее совсем не ждешь”. 

Телесериал. 

23:00 “Отблески” Телесериал 

0:00 “Ақжайық” жаңалықтары 

(сурдоаудармамен)

0:30 Новости “Ақжайық” 

(сурдоаудармамен)

1:00 Аңдатпа. Әнұран.



ХАБАР 

06.02 «Өмір сабақтары» 

06.30 «Сотқа жеткізбей» 

07.00 «Жаңа күн» 

9.10 Т/с «Осколки» 

10.05 «Тағдыр тартысы» 

10.40 Телехикая. «Қыз жолы»

11.30 Кулинарная программа «Магия 

кухни»

12.00 Телесериал. «Королева игры»



13.00 Телесериал. «Развод»

14.00 «Мұғалім - мектептің жүрегі» 

концерті

15.15 «Шалғайдағы оқиға». Телехикая

16.05 «EXPO - болашақ энергиясы»

16.10 «Біздің үй»

17.00 Телехикая. «Пәленшеевтер»

17.35 «Арнайы хабар»

18.00, 23.25, 01.35 Қорытынды 

жаңалықтар

18.35 Негізінде

18.40 Телехикая. «Қыз жолы»

19.30 «EXPO - энергия будущего»

19.35 «Сильные духом» 

19.50 Документальный цикл «История 

победы» 


20.00 Итоги дня

20.35 По сути

20.40 Телесериал. «Такая работа» 

21.30 Т/с «Осколки» 

22.25 Телехикая. «Пәленшеевтер»

22.50 «Тағдыр тартысы» 

23.55 «Сотқа жеткізбей» 

00.25 «Өмір сабақтары» 

01.10 «Әр үйдің сыры басқа» 

ЕВРАЗИЯ

5.00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН 

5.05 «ЖИТЬ ЗДОРОВО» (каз.) 

6.00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН 

6.10 «САПА БАҚЫЛАУДА» 

6.55 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН 

7.00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО» 

9.00 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ» 

10.00 «ТОЙ ЗАКАЗ» 

10.30 «ӘЙЕЛ СЫРЫ…» 

11.30 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АКБАР». 

12.20 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

12.35 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». 

13.30 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ ЛЮДИ» (каз.) 

14.20 «ПРАВДА» 

14.30 Премьера. «НАРОЧНО НЕ 

ПРИДУМАЕШЬ» 

15.30 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ» 

16.40 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ» 

17.50 Премьера сезона. Многосерийная 

мелодрама «РАДИ ЛЮБВИ Я ВСЕ СМОГУ»

19.00 «ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ» 

19.55 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АКБАР». 

21.00 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР» 

21.40 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». 

22.35 «П@УТINA» 

23.00 «УЛЫБКА ПЕРЕСМЕШНИКА». 

Заключительные серии

1.00 «П@УТINA» 

1.20 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

1.30 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР» 

2.10 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ ЛЮДИ» 

Четверг, 1 сентября

ҚАЗАҚСТАН 

6.00 «ТАҢШОЛПАН». 

9.00 «Питер Пэн». Мультхикая. 1-маусым. 

13-бөлім 

9.25 «ТОБОТ». Мультхикая. 1-маусым. 

27-бөлім 

9.50 «Әке». Телехикая. 5-бөлім 

10.45 «Айтуға оңай...» 

11.30 «БОЛАШАҚ ӘЛЕМ». Деректі фильм. 

5-бөлім 


11.55 KAZNEWS (Дайджест)

12.00 «БІРГЕ ТАҢДАЙМЫЗ!». Тікелей эфир

13.10 «Келін». Телехикая. 1909, 1910-

бөлімдері 

13.55 KAZNEWS (Дайджест)

14.00 «ӘЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. Тікелей 

эфир 

15.40 «Сурайя». Телехикая. 28-бөлім 



16.30 KAZNEWS

16.55 «Бүгінгі күннің батырлары»

17.05 «ЖАРҚЫН БЕЙНЕ». 

17.35 «СУРАЙЯ». Телехикая. 29-бөлім 

18.30 KAZNEWS

19.20 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

20.05 «Әке». Телехикая. 6-бөлім 

21.00 «КЕЛІН». Телехикая. 1911, 1912-

бөлімдері 

21.55 «Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев»

22.30 KAZNEWS

23.20 «Болашақ әлем». Деректі фильм. 

5-бөлім 

23.50 «Бүгінгі күннің батырлары»



УРАЛЬСК

16.50 «Ақжайық» жаңалықтары

17.15 «Арнайы репортаж»

17.35 “Жан сәулесі”



ҚАЗАҚСТАН-ОРАЛ

6:50 Әнұран

6:55 Аңдатпа

7:00 “Арнада әсем әуен”

7:55 “Телемаркет”. Жарнама

8:05 “Когда ее совсем не ждешь”. 

Телесериал. 

8:50 “Тарихтан тағылым”

9:20 “Ғаламтор ғажайыбы”

9:35 “Ата заң”

10:00 “Венди”. Мультхикая. 

10:20 “Балапаннан базарлық”

11:55 “Телемаркет”. Жарнама

12:00 “КҮНШУАҚ”. Тікелей эфир (Сазды-

танымдық бағдарлама)

12:40 “Телемаркет”. Жарнама

12:50 “КҮНШУАҚ”. Прямой эфир 

(музыкально-позновательная программа)

13:30 “АҚЖАЙЫҚ” ЖАҢАЛЫҚТАРЫ. 

Тікелей эфир.

13:45 НОВОСТИ “АҚЖАЙЫҚ”. Прямой эфир

14:00 “Телемаркет”. Жарнама. Аңдатпа.

14:05-17.55 Техникалық үзіліс 

17:55 Аңдатпа

18:00 “АҚЖАЙЫҚ” ЖАҢАЛЫҚТАРЫ. 

Тікелей эфир.

18:20 “Телемаркет”. Жарнама

18:25 Деректі фильм

19:00 НОВОСТИ “АҚЖАЙЫҚ”. Прямой эфир

19:20 “Телемаркет”. Жарнама

19:20 “ВРЕМЯ ВАШЕГО ВОПРОСА “. 

Прямой эфир

19:55 “Телемаркет”. Жарнама

20:00 “Дода”

20:15 “МЕНІҢ ЕЛІМ ОСЫНДАЙ”

20:35 “АТАМЕКЕН”

20:55 “Телемаркет”. Жарнама

21:00 “АҚЖАЙЫҚ” ЖАҢАЛЫҚТАРЫ 

(сурдоаудармамен)

21:30 “Телемаркет”. Жарнама

21:35 НОВОСТИ “АҚЖАЙЫҚ” 

(сурдоаудармамен)

22:05 “Телемаркет”. Жарнама

22:10 “Когда ее совсем не ждешь”. 

Телесериал. 

23:00 “Отблески” Телесериал 

0:00 “Ақжайық” жаңалықтары 

(сурдоаудармамен)

0:30 Новости “Ақжайық” 

(сурдоаудармамен)

1:00 Аңдатпа. Әнұран.

ХАБАР 

06.02 «Әсем әуен» 

06.15 «Біздің үй»

07.00 «Жаңа күн» 

9.10 Т/с «Осколки» 

10.05 «Магия кухни»

10.35 «Подари детям жизнь»

10.40 Телехикая. «Қыз жолы»

11.30, 00.05 «Әр үйдің сыры басқа» 

12.05 Телесериал. «Королева игры»

13.00 Телесериал. «Развод»

14.00 Мультсериал. «Фархат»

14.50 «Подари детям жизнь»

14.55 Телехикая. «25 километр»

15.30 «Қайсар жандар»

16.00 «EXPO - энергия будущего»

16.05 Телесериал. «Агенты 

справедливости»

16.50 «Біздің үй»

17.35 «Тағдыр тартысы» 

18.05 Телехикая. «Қыз жолы»

18.55 «EXPO - болашақ энергиясы»

19.00, 22.45, 00.40 Қорытынды 

жаңалықтар

19.30 «Тағдыр жолы»

20.00 Итоги дня

20.30 Т/с «Такая работа» 

21.15 Т/с «Осколки» 

22.10 «Тағдыр тартысы» 

23.15 «Сотқа жеткізбей» 

23.45 «Арман қанатында» 

ЕВРАЗИЯ

5.00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН 

5.05 «ЖИТЬ ЗДОРОВО» (каз.) 

6.00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН 

6.10 «САПА БАҚЫЛАУДА» 

6.55 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН 

7.00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО» 

9.00 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ» 

10.00 «ТОЙ ЗАКАЗ» 

10.30 «ӘЙЕЛ СЫРЫ…» 

11.30 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АКБАР». 

12.20 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

12.35 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». 

13.30 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ ЛЮДИ» (каз.) 

14.20 «ПРАВДА» 

14.30 Премьера. «НАРОЧНО НЕ 

ПРИДУМАЕШЬ» 

15.30 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ» 

16.40 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ» 

17.50 Премьера сезона. Многосерийная 

мелодрама «РАДИ ЛЮБВИ Я ВСЕ СМОГУ»

19.00 «ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ» 

19.55 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АКБАР». 

21.00 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР» 

21.40 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». 

22.35 «П@УТINA» 

23.00 «УЛЫБКА ПЕРЕСМЕШНИКА». 

Многосерийный фильм

1.00 «П@УТINA» 

1.20 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

1.30 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР» 

2.10 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ ЛЮДИ» 

Среда, 31 августа

tv

-гид



21

№105 (24075)

Четверг, 25 августа 2016 года 

ҚАЗАҚСТАН 

5.05 KAZNEWS

5.50 «Көңіл толқыны»

6.00 «ТАҢШОЛПАН». 

9.00 «Питер Пэн». Мультхикая. 1-маусым. 

15-бөлім 

9.25 «ТОБОТ». Мультхикая. 2-маусым. 

1-бөлім 


9.50 «Әке». Телехикая. 7-бөлім 

10.45 «Қоғамдық кеңес». 

11.30 «БОЛАШАҚ ӘЛЕМ». Деректі фильм. 

7-бөлім 


11.55 KAZNEWS (Дайджест)

12.00 «БІРГЕ ТАҢДАЙМЫЗ!». Тікелей эфир 

13.10 «Келін». Телехикая. 1913, 1914-

бөлімдері 

13.55 KAZNEWS (Дайджест)

14.00 «ӘЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. Тікелей 

эфир 

15.40 «Сурайя». Телехикая. 30-бөлім 



16.30 KAZNEWS

16.55 «ИМАН АЙНАСЫ»

17.15 «ЖАН ЖЫЛУЫ». 

17.35 «СУРАЙЯ». Телехикая. 31-бөлім 

18.30 KAZNEWS

19.20 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

20.05 «СӘЛЕМ, ҚАЗАҚСТАН!».

21.30 «ҰЛЫ ДАЛА БАЛАСЫ». Күнделік 

21.40 «КЕЛІН». Телехикая. 1915, 1916- 

бөлімдері 

22.35 «ҚЫЛМЫС ПЕН ЖАЗА».

22.55 KAZNEWS

23.40 «Болашақ әлем». Деректі фильм. 

7-бөлім 


0.10 «Жан жылуы». 

0.30 «Иман айнасы» 

0.50 Қазақстан эстрада жұлдыздарының 

қатысуымен концерт



УРАЛЬСК

16.50 «Ақжайық» жаңалықтары

17.15 “Мен таңдаған мамандық “

17.35 «Біздің қала»



ҚАЗАҚСТАН-ОРАЛ

6:50 Әнұран

6:55 Аңдатпа

7:00 “Ақжайық” жаңалықтары

7:30 “Телемаркет”. Жарнама

7:35 Новости “Ақжайық” 

8:05 “Когда ее совсем не ждешь”. 

Телесериал. 

8:55 “Ел алдында”

9:25 “Атамекен”

9:45 “Менің елім осындай”

10:15 “Венди”. Мультхикая

10:35 Көркем фильм

11:55 “Телемаркет”. Жарнама

12:00 “КҮНШУАҚ”. Тікелей эфир (Сазды-

танымдық бағдарлама)

12:40 “Телемаркет”. Жарнама

12:50 “КҮНШУАҚ”. Прямой эфир 

(музыкально-позновательная программа)

13:30 “АҚЖАЙЫҚ” ЖАҢАЛЫҚТАРЫ. 

Тікелей эфир.

13:45 НОВОСТИ “АҚЖАЙЫҚ”. Прямой 

эфир

14:00 “Телемаркет”. Жарнама. Аңдатпа.



14:05-17.55 Техникалық үзіліс 

17:55 Аңдатпа

18:00 “АҚЖАЙЫҚ” ЖАҢАЛЫҚТАРЫ. 

Тікелей эфир.

18:20 “Телемаркет”. Жарнама

18:25 Деректі топтама

19:00 НОВОСТИ “АҚЖАЙЫҚ”. Прямой 

эфир


19:20 “ВРЕМЯ ВАШЕГО ВОПРОСА”. Прямой 

эфир


19:55 “Телемаркет”. Жарнама

20:05 “НАШ ГОРОД”

20:25 “ӘДЕМІ ӘЛЕМ”

20:55 “Телемаркет”. Жарнама

21:00 “АҚЖАЙЫҚ” ЖАҢАЛЫҚТАРЫ 

(сурдоаудармамен)

21:30 “Телемаркет”. Жарнама

21:35 НОВОСТИ “АҚЖАЙЫҚ” 

(сурдоаудармамен)

22:05 “Когда ее совсем не ждешь”. 

Телесериал. 

23:00 “Отблески”. Телесериал. 

0:00 “Ақжайық” жаңалықтары 

(сурдоаудармамен)

0:30 Новости “Ақжайық” 

(сурдоаудармамен)

1:00 Аңдатпа. Әнұран.

ХАБАР 

06.02 «Өмір сабақтары» 

06.30 «Сотқа жеткізбей» 

07.00 «Жаңа күн» 

9.10 Т/с «Осколки» 

10.05 «Тағдыр тартысы» 

10.40 Телехикая. «Қыз жолы»

11.15 «Магия кухни»

11.45 Телесериал. «Королева игры» 

13.00 Телесериал. «Развод»

14.00 «Егіз жүрек» 

14.45 «Әр үйдің сыры басқа» 

15.20 «Шалғайдағы оқиға». Телехикая

16.10 «EXPO - энергия будущего»

16.15 «Біздің үй»

17.05 Телехикая. «Пәленшеевтер»

17.30 «Бюро расследований»

18.00, 00.40 Қорытынды жаңалықтар

18.30 Телехикая. «Қыз жолы»

19.15 «EXPO - болашақ энергиясы»

19.20 «Мерейлі отбасы» күнделігі

19.50 Документальный цикл «История 

победы»

20.00 Итоги дня



20.40 Телесериал. «Такая работа» 

21.30 Т/с «Осколки» 

22.25 Төреғали Төреәлі. «Қазақ қызға 

үйленем» концерті

00.05 «Тағдыр тартысы» 

01.20 «Сотқа жеткізбей» 

01.50 «Өмір сабақтары» 

ЕВРАЗИЯ

5.00 «ӘЙЕЛ СЫРЫ…» 

5.45 «ЖҰМА УАҒЫЗЫ» 

6.00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН 

6.10 «САПА БАҚЫЛАУДА» 

6.55 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН 

7.00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО» 

9.00 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ» 

10.00 «ТОЙ ЗАКАЗ» 

10.30 «ӘЙЕЛ СЫРЫ…» 

11.30 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АКБАР». 

12.20 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

12.35 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». 

13.30 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ ЛЮДИ» (каз.) 

14.20 «ПРАВДА» 

14.40 Любимые комедии. «КАВКАЗСКАЯ 

ПЛЕННИЦА, ИЛИ НОВЫЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ 

ШУРИКА» 


16.25 «ЖДИ МЕНЯ». КАЗАХСТАН 

17.40 «ЕВРАЗИЯ ЛОТО». Прямой эфир 

17.50 «ПОЛЕ ЧУДЕС» 

19.00 «ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ» 5 

19.55 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АКБАР». 

21.00 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР» 

21.40 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». 

22.35 «П@УТINA» 

23.00 Мировое кино. «ПИНГВИНЫ 

МИСТЕРА ПОППЕРА»

0.50 «П@УТINA» 

1.10 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

1.20 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР» 

2.00 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ ЛЮДИ» (каз.) 

2.40 «САПА БАҚЫЛАУДА» 

3.10 «ЖИТЬ ЗДОРОВО» (каз.) 

Пятница, 2 сентября


Каталог: sites -> default -> files -> archives
files -> ҚазҰТУда «Ерлігі жүрегінде елінің» атты Зейнеп Ахметовамен кездесу өтті
files -> Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің
files -> Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің
files -> БАҒдарламасын дамыту жолдары ақашева Ә. С г.ғ. к., доц., Дүйсебаева К. Ж. г.ғ. к., доц
files -> А. Т. Селкебаева
files -> Бағдарламасы (оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мектептер үшін) Түсінік хат
files -> Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің
archives -> Общественно-политическая газета Суббота, 5 декабря 2015 года издается с 17 ноября 1918 года, в 1968 году награждена орденом “Знак Почета”


Поделитесь с Вашими друзьями:
1   2   3   4   5   6   7   8   9


©emirsaba.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет