Сабақ жоспары Мектеп



Дата11.10.2023
өлшемі132,17 Kb.
#113539
түріСабақ
Байланысты:
1 «Аяз би»


Қысқа мерзімді сабақ жоспары




Мектеп:

Күні:

Мұғалімнің есімі:

Сынып: 6

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

«Аяз би» ертегісі

Сабақтың оқу мақсаты

Т/Ж.6.1.1.1 әдеби шығарманың жанрын, фабуласын, сюжетін анықтау.

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар: Ертегі мазмұнын түсінеді.Ертегі мазмұнын баяндап береді.Ертегінің жанры мен фабуласын,сюжетін анықтай алады



Бағалау критерииі

Әдеби шығарманың сюжеттік желісі бойынша жоспар құрады.
Жоспар негізінде сюжеттік дамуын баяндайды

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Дереккөздер

Сабақтың басы

Ұйымдастыру
1.Сәлемдесу, сынып оқушыларын түгендеу,
Сұрақ-жауап

сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатын таныстыру



Амандасу

Ертегі туралы не білесіздер?


Қандай ертегілерді білеміз?
Ертегілердің кейіпкерлері кімдер?




Бас бармақ әдісі


Сабақтың ортасы



Оқулықпен жұмыс


«Кім жылдам?»


«Аяз би» ертегісі


Топтық жұмыс «Жигсо» әдісі арқылы ертегі мазмұнын меңгерту.
1-тапсырма Ертегінің сюжеттік желісі бойынша қарапайым жоспар құрыңыз.
1.____________________ 2.____________________3.____________________ 4.____________________ 5.____________________ 6.____________________ 7.____________________
2-тапсырма Жұбыңызды жоспарыңызбен таныстырыңыз. Жоспар негізінде ертегінің сюжеттік дамуын әңгімелеңіз.

Нұрасыл мен Ләйләнің диалогін оқу
Ауыз әдебиеті дегеніміз не? Оның авторы кім?
Íе себепті
ауыз әдебиеті деп аталады?
Ертегілердің қандай түрлерін білесіңдер? Олардың бір-
бірінен айырмашылығы қандай? Ұқсастығы бар ма?
Шыншыл ертегілердің басқа ертегілерден айыр ма шы-
лығы неде? Íе себепті шыншыл деп аталған? Ертегіні кімдер зерттеді? М. Әуезов қандай пікір айтқан?
Онлайн мектеп палтформасынан көру

Жоспар құрасыздар


Жоспар:
1.Хан тапсырмасы.
2.Жаманмен кездесу.
3.Тұлпардың сыны.
4.ГауҺар тас сыры.
5.Меңді қыздың шарты.
6.Жаманның сертке беріктігі.
7.Барсакелмес уақиғасы.
8.Аяз би.

Бас бармақ




Дескриптор Білім алушы
- ертегінің мазмұны бойынша сөз тіркестерімен жоспар құрады;
- жоспар негізінде жұбына ертегіні әңгімелейді.

Оқулық

https://onlinemekt


ep.org/schedule/




Сабақтың соңы

Жеке жұмыс. Тақырып бойынша «соңғы сөзді мен айтайын» кестесін толтыру.


Кері байланыс
«3-2-1»

Кестені толтыру

Бүгінгі сабақтан алған үш маңызды ақпарат;


Бүгінгі сабақта қиындық тудырған екі аспекті;
Бүгінгі сабақта ұнаған бір іс-әрекет.



Мадақтау сөздері

кесте




үзінді

  1. беті

  1. сұрақ

  1. соңғы

  1. сөз

















Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет