Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
Қайталау
|
Мектеп: №9 Жалпы білім беретін мектеп
|
Күні: 4.09.2023
|
Мұғалімніңаты-жөні:Досмагамбетова
|
Сынып: 10
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтақырыбы
|
7-9-сыныптардағы алгебра курсын қайталау
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
|
7.1.2.1натурал көрсеткішті дәреже анықтамасын және оның қасиеттерін білу; ЕБҚБ
8.1.1.2 санның квадрат түбірі және арифметикалық квадрат түбірі анықтамаларын білу және ұғымдарын ажырату;
|
Сабақмақсаттары
|
натурал көрсеткішті дәреже анықтамасын және оның қасиеттерін біледі; ЕБҚБ санның квадрат түбірі және арифметикалық квадрат түбірі анықтамаларын біледі және ұғымдарын ажырата алады.
|
Ойлау дағдыларының деңгейлері
|
қолдану
|
ЕБҚ бар оқушыға сипаттама
|
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
|
I.Ұйымдастыру кезеңі
а)оқушылармен сәлемдеседі, сынып оқушыларын түгелдейді.
ә)ерекше қолдау қажетілігі бар оқушының бірінші партаға отыруын қадағалайды;
«Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтары беріледі:
ЕБҚБ бар оқушының бар екендігін ескеріп, тапсырмаларды жаймен оқимын.
|
Амадасады. Жинақталады. Оқулықтарын дайындайды. Сұрақтарға толық, дұрыс жауап береді.
Дескриптор:
Берілген сұрақтарға нақты, әрі дұрыс жауап береді
ЕБҚБ
|
2 ұпай
2 ұпай
|
|
Сабақтың ортасы
|
7-9-сыныптардағы алгебра курсын қайталау мақсатында оқушыларға сәйкестендіру кестесін беремін. Бүтін көрсеткішті дәрежені қасиеттерін анықтайды.
ЕБҚБ бар оқушының бар екендігін ескеріп, тапсырмаларды үлкен шрифтпен жазады.
Жаңа білімді қолдану:
Жеке жұмыс.
«Борды маған бер»-әдісі бойынша оқушылар оқулықтағыесепті сынып тақтасына жеке-жеке шығып орындайды.
|