Сабақтың тақырыбы Біздің отбасылық бюджетіміз Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты



бет1/5
Дата02.10.2023
өлшемі110,07 Kb.
#112406
түріСабақ
  1   2   3   4   5
Байланысты:
Бокетова Аяулым


Қысқа мерзімді жоспар

Білім беру ұйымының атауы

Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, «М. Мақатаев атындағы орта мектеп» КММ

Педагогтің аты-жөні

Бокетова Аяулым

Пәні

Дүниетану

Сыныбы

4

Бөлім

Құндылықтар

Сабақтың тақырыбы

Біздің отбасылық бюджетіміз

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

4.1.1.3 отбасы бюджетінің негізгі кіріс-шығыстарын талдау
4.1.1.4 отбасы бюджетін оңтайландыру жолдарын ұсыну

Сабақтың мақсаты/Бағалау критерийлері

Отбасы бюджетінің негізгі кіріс-шығыстарын талдайды;
Отбасы бюджетін оңтайландыру жолдарын ұсынады.

Ойлау дағдысының деңгейі

Білу және түсіну. Қолдану. Жоғарғы деңгей

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы
7 мин

  • Сәлеметсіздер ме, оқушылар?

(МК, Ұ) Психологиялық ахуал қалыптастыру
«Бір сөзбен» әдісі
Мақсаты: Білім алушылардың көңіл-күйін, сабақтағы жағдайын анықтау.
Тапсырма: Білім алушылар берілген сөздердің ішінен бүгінгі сабақтағы жағдайын сипаттайтын үш сөзді таңдаңыздар. (қуаныш, немқұрайлылық, шабыт, зерігу, сенімсіздік, сенімділік, рахаттану, алаңдау)


(МК, Ұ) Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтату.
Жаңа сабаққа кіріспе:
(Т) «Қанқыз» әдісімен 2 топқа (кіріс, шығыс) сөздері арқылы бөліп отырғызу.
Мақсаты: Топқа бөлу арқылы сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтату.
Тапсырма:
- Қандай топтарға бөліндік?
- Бұл сөздер нені білдіреді деп ойлайсыздар?
- Әр топ өздеріңізге түскен сөздер бойынша сөйлем құрап айтыңыздаршы?
- Сабақтың тақырыбы қандай болмақ?
- Сабақтың мақсатын құрастырып көрейікші
- Отбасылық бюджет дегеніміз не?

Дескриптор

Балл

Сұрақтарға жауап берді.

1

Отбасы бюджеті дегеніміз – бұл әдетте кесте түрінде бір айға жасалатын отбасылық кірістер мен шығыстардың есебі, отбасылық баланс.


Сабақты бастамас бұрын оқушыларға бағалау парағын беру.



Берілген сөздердің ішінен бүгінгі сабақтағы жағдайын сипаттайтын үш сөзді таңдайды.
Қанқыз суреттерін таңдайды.
Қанқызды ұшыру арқылы ішіндегі (кіріс, шығыс) сөздері бойынша топтарға бөлініп отырады.
Сұрақтарға жауап береді.



Ауызша мадақтау.
Мұғалім 1 балдық жүйемен бағалайды.

(кіріс, шығыс) сөздері жазылған қанқыз суреттері




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет