Сабақ 50 Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: Сабақ тақырыбы



бет1/3
Дата08.02.2023
өлшемі35,62 Kb.
#66089
түріСабақ
  1   2   3

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып: 2
сабақ 50

Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:




Сабақ тақырыбы

Қауіпсіздік ережесі Белсенді қозғалыс және төзімділік

Оқу мақсаттары

2.3.4.1. Денсаулықты нығайтуға ықпал ететін аз ғана дене жаттығуларын орындау кезінде қиындықтар мен тәуекелдерді түсінеді, оларға жауап қайтарудың кейбір негізгі жолдарын анықтайды
2.3.3.1 Дене жаттығуларын орындау кезінде ағзадағы өзгерістерін қалай бақылайтынын біледі.

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар қозғалыс кеңістігінде толық топ ретінде қауіпсіз жұмыс істеу

Жетістік критерийлері

Негізгі қимыл-қозғалыс жаттығуларының байланысын анықтайды.

Тілдік мақсаттар



Кілт сөздер мен тіркестер. Өзім туралы Дене мүшелері
қозғалу дағдылары секіру, лақтыру, жүгіру.
Диалог / жазылымға арналған пайдалы сынып.
Шапшаң жүгірудің дене шынықтыруда неліктен маңызды екенін айта аласыз ба?

Құндылықтарды дарыту

- Сыйластық.

Пәнаралық байланыстар

Биология, хореография пәндерімен сәйкестендіріледі

АКТ қолдану дағдылары

Видео және суреттерді көру пайдалану

Бастапқы білім



Оқушылар алдыңғы дене шынықтыру сабақтарында өткен бөлімдерден және үй ішінде мен балабақшада негізгі қозғалыс қабілеттілігі мен сенімділігін және фундаменталды қозғалыс дағыдларын дамытты деп күтіледі.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы



Сәлемдесу. Сапқа отырғызу. сабақ барысын түсіндіру. Қауіпсіздік және тәртіп ережелері.жүру ,
Кеңістікте топпен жүгіргенде неге сақ болу керек екенімізді айта аласын ба?
орташа қалыпта жүгіру , алаңның оң жағынан сол жағына қарай .
1 . Екі қол жоғарыда аяқтың ұшымен, екі қол белде өкшемен жүру.
2. Жеңіл жүгіріске көшу .
3.аяқты артқа , қолға жеткізе жүгіру, екі қол алдыда тізені биік көтере жүгіру. 4.Оң және сол жақ қырымен адымдап жүгіру екі қол белде
5 .Жылдамдыққа жүгіру
6. қолды екі жақтан тыныс ала көтеріп , түсіру, демді қалпына келтіру.
Ж.Д.Ж. орнында


Әр жаттығуға кең, ашық кеңістік. Әр оқушыға үлкен көбік доп.

Доптар: түрлі мөлшер, текстура, түс, салмақ, т.б.
Доптар (түрлі мөлшерлі). Нысана ретінде түрлі қайта өңделе алатын заттар қолданыла алады: пластикалық саптаяқ / шөлмектер, картон туба / жәшіктер.


Сабақтың ортасы





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет