Сабақ Күні : Педагогтің аты-жөні: Уваисова А. Б



Дата16.10.2023
өлшемі121,6 Kb.
#115537
түріСабақ

Қысқа мерзімді жоспар

Пән: Қазақ тілі Т2

Бөлім: 2. Жолың болсын, жолаушы

№28 сабақ



Күні :

Педагогтің аты-жөні: Уваисова А.Б.

Сынып: 9

Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар :

Сабақтың тақырыбы: Метроға саяхат



Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

9.1.3.1 әлеуметтік-қоғамдық тақырыптар аясында айтылған сөздер мен термин сөздердің мағынасын түсіну;
9.3.3.1 прозалық және поэзиялық шығармалардағы автордың ойы мен көтерілген мәселені анықтап, оқырманға әсерін бағалау;

Сабақтың мақсаты :

Барлық оқушылар:
әлеуметтік-қоғамдық тақырыптар аясында айтылған сөздер мен термин сөздердің мағынасын түсінеді;
прозалық және поэзиялық шығармалардағы автордың ойы мен көтерілген мәселені анықтап, оқырманға әсерін бағалай алады;



Тілдік мақсаттар

Метро, жол- көлік оқиғасы,жылдамдық,инфрақұрылым, велокөлік


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
(5 минут)




Сабақ мақсатымен таныстыру



«Ой қозғау»».

Оқушылар мұғалім қойған сұрағына жауап береді, пікір алмасады.





Қолпаштау


слайдтар


Сабақтың ортасы
(6-37 минут)




4-тапсырма
Жеке жұмыс
5-тапсырма
Жұптық жұмыс


7- тапсырма
Топтық жұмыс



Оқылым
Мәтінді жақшаны ашып оқиды, не туралы екенін анықтайды.

Алматы метрополитені


Айтылым
Метроның жүру сызбасын салады, жұбымен алмасып бағалайды.



«Метроның жүру сызбасы»


Жазылым
Постер дайындайды.



«Алматы метросына саяхат»

Ойтаразы

«ББҮ» тәсілі арқылы сұрақтарға жауап береді.


Ауызша кері байланыс беру.
Жақсы!
Тамаша

Дескриптор
Жалпы-5 балл;
-сұрақтарға жауап береді,
-өз ойын айтады


Ауызша кері байланыс беру.Жақсы!
Тамаша
Дескриптор
Жалпы-3 балл;
-ақпараттармен жұмыс жасайды
-дәлелдер келтіреді


Дескриптор


Жалпы-4 балл;
-тірек сөздерді жазады;
-сөйлем құрайды

Өзара бағалау


Белсене қатысқан оқушы «Алтын кілт» иесі атанады







Оқулық
36-бет

Оқулық
36-бет

Слайд

Сабақтың соңы
3 минут

Үй тапсырмасын беру : « Метроның артықшылығы мен кемшілігі» мәтін дайындайды




Кері байланыс
«SWOT» талдау әдісі
Оқушының бір мәселе бойынша ойлау, талдау, салыстыру қабілетін дамыту. Өз пікірін ашық айту.

Бұл әдісті қолдану барысында мәселенің жағымды, жағымсыз жақтарына сараптама беріледі, мүмкіндіктері бағаланып, қауіп-қатерлері туралы нақты дәлелдер келтіріледі.




Бағалау

«Мадақтау сөз» әдісі. 1-10 баллдық жүйе бойынша бағаланады.


Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет