Сабақ математика Орта0 та0ырып Менің мектебім Сабақтың тақырыбы Сандармен амалдар орындау



Дата03.12.2022
өлшемі134,84 Kb.
#54497
түріСабақ




Бөлім:

Шамалар және олардың өлшем бірліктері





Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

Кыдырбаева. Меруерт .Кайратовна


Сынып 2
Қатысаввғвндвр саны 1 Қатыспағандар саны 0





Күні:

9.10.2022ж


Сабақ
математика
Орта0 та0ырып
Менің мектебім

Сабақтың тақырыбы

Сандармен амалдар орындау



Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

2.1.2. 3 қосудың ауыстырымдылық терімділік қасиеттерін тиімді есептеулер жүргізу.


Сабақтың мақсаты










Сандарды пайдаланып амалдар орындап есеп шығарады








Сабақтың кезеңі/ уақыт






Педагогтің әрекеті






Оқушының әрекеті



Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Саусақтар күшін сынасақ, \
Ойнақы епті шынашақ.
Еркелеп өскен кенжесі,
Қамқоршы оған өзгесі

Тақпақты қайталап айтады

Формативті бағалау

Саусақтарын көрсетеді

Сабақтың ортасы

  • 1- есеп

  • 90+5=95
    60+0=60
    40+4=44
    95 - 5=90
    60 - 0 =60
    44 - 4=40
    95 - 90=5
    60 - 60=0
    44 - 40=4
    5+90=95
    0+60=60
    4+40=44

  • 2-есеп. Уақытқа қатысы бар түсініктерді өсу ретімен орналастыр.



Минут Жыл Тәулік Сағат


шкаф

Есепті шығарады

1.Есепті оқиды
2.есептеп шығарады 3б 3.теңдігін жазады 2б 4. Кері есеп құрастыралы ;2б

Дескриптор:1. 1.Уақытқа қатысы бар заттарды тауып атайды 2б
2.Өсу ретімен орналастырады
3.өлшем бірліктері бойынша орналастырады


оқулық

Сабақтың соңы

3 –есеп
)Қант салынған пакеттің массасы 2 килограмға тең. 5пакетте-? кг қант
(10 кг)


сұраққа жауап береді




Кері бфйланыс



Кері байланыс: «Саяхат » әдісі. Тақырыпты толық меңгердім дегендер бірінші вагонга отырады, өзіне сенімсіздер екінші, сабақ түсініксіз болса соңғ вагонға отырады.

Өтілген тақырып бойынша кері байланыс береді

Кері байланыс

Пойз суреті




Мектеп

Бұлақты орта мектебі

Мұғалім
аты-жөні

Кыдырбаева М. К

Күні:

9.11.2022ж

Сынып:

4 Б Қатысқандар саны:1

Қатыспағандар саны:0

Сабақ

Математика

Ортақ тақырып

Менің мектебім

Сабақтың тақырыбы

Нөмірлеу

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.2..1.12 екі таңбалы сандардың разряттыққұрамын анықтау
4.2.1.13 екі таңбалы сандардың қосынды сомасына қойып шығу
4.2.1.7 100 шамасындағы сандарды салыстыру

Оқу мақсаты

Бұрыштардың түрлерін сызады және атайды.

Сабақтың барысы.

Сабақтың кезең уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы

Психалогиялық ахуал
Орманда кірпі келеді,
Саңырауқұлақ тереді.
Кездесті, міне, керегі:
Екеуі қайың астынан.
Біреуі терек қасынан.
Қанша олар болмақ есепте,
Тоқылған салса себетке? Кесіндінің ұзындығы бар болады. Бұны ұзындықты өлшеу құралдармен өлшей аламыз. Мысалы сызғыштың көмегімен:




Қайталап айтады

Мұқият тыңдайды





Формативті бағалау


.оқулық




Сабақтың ортасы

1 есеп Асханаға 25 кг-нан 2 қап ұн және 5 кг-нан 4 пакет ұн әкелді. Барлығы қанша ұн әкелді?
2-есеп
3 сағ=
5мин=
7сек=
7мин=
1 сағ 2 мин=

Есептің шығарады

Есепті оқиды, шығарады





1.Есепті оқиды 3б


2.Шартын құрады. 2б
3.Шешуін шығарады 3б
4.Кері есеп құрастырады 2б

Оқулық
дәптер

Соңы

Кері байланысты «Үш қадамдық сұқбат» әдісі арқылы береді.оқушыға қойылған жауабын талдап, өз балын қояды.



Сабақтан түйген ой-пікірін айтады.




Кері байланыс




Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет