Бөлім:II. Сауда жасай білесің бе?
Педагогтің аты-жөні: Байнабекова К.Е.
Қатысқандар саны: 3 Қатыспағандар саны: 0
Сабақ тақырыбы
Сауда, оның адам өміріндегі маңызы
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары
8.1.6.1. тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде деректерді келтіре отырып, дәлелді жауап беру.
8.2.6.1. кесте, диаграмма, нұсқаулық шартты белгілеу мен сызбалауда берілген ақпаратты талдау, баға беру
Сабақ мақсаттары
Мәтін мазмұны бойынша деректеркелтіру
Негізгі деректер бойынша дәлелді жауап беру
Сызба, диаграмма, кестеде берілген ақпаратты талдап, баға беру
Тілдік мақсаттар
Пәнге қатысты терминдер: сауда, рухани игіліктер, тауар, қолма-қол, көне, шаруашылық, пайда табу, айналысқа түсу Талқцылауға арналған сұрақтар: -сауданы бизнестің бір түрі деп есептейсіздер ме? -сауда жасай алу, өзінің күшіне сену дегенді білдіре ме?
Құндылықтарға баулу
Тақырыпты барысында сауданың қажеттілігі мен пайдасы туралы түсінік қалыптастыру Сабақтағы жұмыс формалары: -Шығармашылық және сыни тұрғысынан ойлау -Жауапкершілік -Оқушылар топпен постер жасауда қарым-қатынас жасау қабілеті құндылықтарын сіңіруге бағытталған
Пәнаралық байланыс
Сабақ барысында бейнежазба көрсету арқылы Қазақстан тарихыменбайланыс орнатылады. Бейнежазба көрсетуде сөздік жұмыстарымен жұмысын жүргізу барысында АКТ қолданылады
Алдыңғы білім
Оқушылар кесте, диаграмма, шартты белгілер, суреттер мен сызбаларда берілген ақпараттардасипаттауға дағдыланған. «Ғылымның қазіргі жетістіктері» тақырыбына «Сәлемдеме жіберіңіз» әдісі арқылы кері байланыс жасау.