Сабақтың тақырыбы: Кел,қайталайық! Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары



Дата12.05.2022
өлшемі132,5 Kb.
#34180
түріСабақ

Қысқа мерзімді жоспар

Пән: Қазақ тілі Т2

Бөлім: Өзім туралы

Күні :

Педагогтің аты-жөні:Төлеухан Айым Аманбекқызы

Сынып: 1 «В»

Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар :

Сабақтың тақырыбы: Кел,қайталайық!

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

1.1.1.1 Сөзді зейін қойып тыңдау,түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету(қимыл,ым-ишараны қолдану,іс-әрекет жасау)

1.1.2.1 Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну.

1.2.3.1 Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып,түрлі тәсілдермен жауап беру.


Сабақтың мақсаты :

Барлық оқушылар: 1-бөлімде өткен тақырыптарды қандай деңгейде меңгергендігін көрсете алады. Мұғалімнің сұрақтарына жауап бере алады, басқа оқушыларға сұрақ қоя алады.


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы


Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Жылы сөз »

Мақсаты: жылылық, сенімділік деңгейін, еркіндікті дамыту.

Оқушылар қолдарына жүрек шарын алып бір-біріне кезекпен жылы сөздер айтады. «Айжан, сен өте әдемісің,ақылдысың»
Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастыру. Сабақ мақсатымен таныстыру.




Қолпаштау



Слайд

Сабақтың ортасы


1-тапсырма

1-бөлім бойынша өткен тақырыптарды қайталап,өткен тақырып бойынша сюжет бойынша жұмыс жасайды.

2-тапсырма. Суретке қара, Ойлан.Толықтырып айт

3-тапсырма.Суретке қара.Үлгі бойынша сөйлес



1-бөлім бойынша өткен тақырыптарды қайталайды, еске түсіреді. Мұнда өткен тақырыптармен байланыста 8 сюжет бойынша жұмыс жасайды. Ең алдымен оқушылар сюжетте берілген диалогтің толық нұсқасын тыңдайды, әр сюжет бойынша хормен , жеке-жеке қайталайды.

Берілген суреттер бойынша диалогтітолықтырып айтады.


Оқушылар 18-бетте көрсетілген суреттердің атын атап толықтырып жауап береді

3-тапсырма

Оқушылар 19-бетте берілген диалог бойынша сөйлеседі



Дескриптор

-сұрақтарға жауап береді;

-сюжет бойынша хормен қайталады.


«Бас бармақ»



Өзара бағалау: «Өте жақсы», «Жақсы», «Талпын»

Дескриптор

-сұрақтарға жауап береді;

-Суретке қарап ойланады.


«Бас бармақ»


Дескриптор

-Берілген суреттерге қарап диалог құрап сөйлеседі

.


Оқулық 18-19 бет

сөздік

слайд


Оқулық 19бет


Сабақтың соңы


Сабақты қоыртындылау мақсатында нені білгені, қалай жұмыс істегені, не қызық әрі жеңіл болғаны, не қиындық туғызған туралы ой – пікірлерін білдіре алады.




Кері байланыс




Қызыл-маған бәрі түсінікті,сабақ ұнады

Сары-түсінікті,сабақ қызықты өтті

Жасыл- қиындықтар туды





Бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсе не?

1.

2.



Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді?

1.

2.




Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет