Сабақтың тақырыбы Логарифмдік функциялардың туындысы



Дата10.02.2023
өлшемі0,62 Mb.
#66684
түріСабақ




ҰМЖ: Көрсеткіштік және логарифмдік функциялар

Мектеп:

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып: 11

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы

Логарифмдік функциялардың туындысы



Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

11.3.1.17 – логарифмдік функциялардың туындысын таба алады;

Сабақтың мақсаты

Логарифмдік функциялардың туындысын таба алады.

Бағалау критерийі

Оқушылар осы тақырып бойынша білу, түсіну, талдау, қолдану, анализ, синтез ойлау дағдыларын қалыптастыруы тиіс.

Тілдік мақсаттар



Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер.
Диалогтер мен жазу үшін қолданылатын тіркестер:

Қазақша

орысша

Ағылшынша

логарифм

логарифм

logarithm

негізі

основа

base

дәреже

степень

power

Бірден көп

Больше одного

One more than

Қосу

Сложение

Add

Көбейту

Умножение

Multiply

Бөлу

Деление

Divide

Азайту

Вычитание

Subtract

Бөлшектің бөлгіші

Знаменатель

Denominator of a fraction

Бөлшектің алымы

Числитель

Numerator of a fraction

Цифр

Цифра

Digit

П-таңбалы

П-значное

n-digit number



Құндылықтарға баулу



Ынтымақтастық, адамгершілік, коллоборативті орта қалыптастыру, өзіндіқ оқуға баулу аясында патриоттыққа тәрбиелеу

Пәнаралық байланыс

Геометрия, тұрмыста қолдана алу

Тақырып бойынша алдыңғы білім


9-сынып Алгебра

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері


Ресурстар

Сабақтың басы
5 минут



Ұйымдастыру сәті
Үй жұмысын тексеру
«Миға шабуыл» арқылы оқушыларға логикалық сұрақтар қою
9 бен 27 сандарының арасында қанша жұп сан бар?/9/
Басталатын нүктесі бар сызық./сәуле/
Шаршының периметрі 44 см, қабырғасы неше тең?/11 см/
Інісінің 14 асығы бар, ағасының одан 5 асығы артық. Екеуінің неше асығы бар?/33 асық/

Логикалық тапсырмалар жинағы, 2015

Жаңа тақырыпты түсіндіру Топпен жұмыс
10 минут

1. 




2. 





,
.
3. 
.


4. 
.
:







Ғаламтор желісі

Сабақтың ортасы
Жұппен жұмыс
10 минут






Оқулық, Алгебра «Атамұра» баспасы, 2019

Кері байланыс: Түйінді сәттер
Қалыптастырушы бағалау: Шаршылар әдісі
Дифференцицация: Блум таксономиясы бойынша А-білу, түсіну, В- қолдану, С- талдау, бағалау ойлау деңгейлеріне байланысты тапсырмалар ұсынылады.

Жеке жұмыс
10 минут










Кері байланыс: 3-ҚҚҚ әдісі
Қалыптастырушы бағалау: Синектика әдісі
Дифференцицация: Блум таксономиясы бойынша А-білу, түсіну, В- қолдану, С- талдау, бағалау ойлау деңгейлеріне байланысты тапсырмалар ұсынылады.

Сабақтың соңы
5 минут

Сабақты бекіту
Рефлексия
«Синквейн»
1-жол: Тақырыптың атауы (зат есім).
2-жол: Тақырыпты сипаттайтын екі сөз (сын есім).
3-жол: Тақырып туралы қимылды білдіретін үш сөз (етістік).
4-жол: Тақырыпқа қатысты төрт сөзден тұратын сөз орамы.
5-жол: Тақырыптың мәнін ашатын синоним сөз.

Үйге тапсырма: №



Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз?

Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау










Сабақ бойынша рефлексия




Жалпы бағалау
Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)?
1:


2:
Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?
1:


2:
Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабқтарда не нәрсеге назар аудару қажет?


Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет