Сабақтың тақырыбы: Ұлттық ойындар Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты



Дата27.11.2023
өлшемі0,83 Mb.
#130022
түріСабақ

Білім беру ұйымының атауы

№15 гимназия

Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Спорт.Белгілі спорт жұлдыздары

Педагогтің аты-жөні:

Сабырқұл Әсел Сабырқұлқызы

Күні:

01.02.2023ж

Сынып: 6 «б»

Қатысушылар саны: 14

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Ұлттық ойындар

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

6.2.1.1 мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтау, түсіндіру;
6.4.4.2 етістіктің түрлерін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану;

Сабақтың мақсаты

-мәтіннен негізгі ақпаратты анықтайды;
-ұлттық ойындар жайлы мәлімет жинайды;
-етістіктің түрлерін дұрыс қолданады

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//
уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдас
тыру
Өзін-өзі тексеру

Жаңа білім

Бекіту

Кері байланыс


Үйге тапсырма



Оқушылармен амандасу, түгендеу.
Сергіту сәті. «Есімдер»жаттығуы
Мұнда оқушылар өз есімдерін айтады және өзін бейнелейтін 3сын есім айтады.


Психологиялық ахуал.
«Суреттер сөйлейді» әдісі.
https://jamboard.google.com/d/1WXHsgAG8PNLy1mPORylLMABX6xcciVcE4n2esr_Ckys/edit?usp=sharing
«Jamboard» тақтасы арқылы оқушылардан ұлттық ойындар жайлы білетін ақпараттарын сұрау.


«Ұлттық ойындар» арқылы 4 топқа бөлу.
1-топ: «Бәйге» тобы
2-топ: «Көкпар» тобы
3-топ: «Қыз қуу» тобы
4-топ: «Аударыспақ» тобы

Сабақтың мақсатымен таныстыру.


Оқылым алды тапсырмасы.
«Mentimeter» сайт арқылы ұлттық ойындарға көзқарасын жазады
https://www.menti.com/almi72etuugo



Оқылым тапсырмасы.
Салт және сабақты етістіктер туралы түсінік беру.


Оқылымнан кейінгі тапсырма.


Төрт топқа да мәтін беріледі.
«Бәйге»,«Қыз қуу» тобына: Мәтінді оқып, ішінен дара және күрделі етістіктерді анықтаңдар.
«Көкпар»,«Аударыспақ» тобына: Мәтінді оқып, ішінен түбір етістіктер және туынды етістіктерді анықтаңдар.


Wordwall қосымшасы арқылы «Сәйкестендіру» тапсырмасы
https://wordwall.net/ru/resource/39147251

5-тапсырма.

Кері байланыс «Арқан тартыс»



Сабақ
ұнамады. Ұсынысым бар.

Есімдерін айта отырып,оған өзін бейнелейтін сын есім қосады.


Дескриптор:_Өз_пікірлерін_білдіреді___Дескриптор'>Дескриптор:_-оқушылар_бір-бірімен_танысу_арқылы_,жағымды_қарым-қатынастық_туындайды.___Дескриптор'>Дескриптор:
-оқушылар бір-бірімен танысу арқылы ,жағымды қарым-қатынастық туындайды.


Дескриптор:
-Ұлттық ойын атаулары арқылы топқа бөлінеді


Дескриптор:
Өз пікірлерін білдіреді


Дескриптор:
Мәтінмен жұмыс жасайды;
Дара және күрделі етістіктерді анықтайды;
Деңгейлік тапсырмалар орындайды.
Балл саны – 5

Грамматикалық тақырыпты меңгереді




Дескриптор:
-сәйкестен
діру тапсырмасын орындайды
Дескриптор:
5-тапсырма дәптермен жұмыс өз көзқарастарын жазады;
Өз ойларын дәлелдейді
Балл саны -5
Бүгінгі сабақтан алған әсерлерімен бөліседі

Үй тапсырмасын түртіп алады



Мадақ-
тау сөздері:
«Жарай-сың!»
«Бәре-
келді»


«Бәйге»
әдісі 
арқылы мадақтау сөздері жазылған жүлдер және бәйге суреттерімен бағаланады.


«Асық» әдісі 
арқылы мадақтау сөздері жазылған асықтар-
мен бағалана
ды
«Асық» әдісі 
арқылы мадақтау сөздері жазылған асықтар-
мен бағалана
ды

Презентация
«Jambo
ard» тақтасы
Дидак
тикалық материал
Презентация


Learning apps қосымшасы



















Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет