Сабақ жоспары (теориялық немесе өндірістік оқыту) Қазақстан Республикасының білім беру жүйесі



Дата18.10.2022
өлшемі14,95 Kb.
#43887
түріСабақ
Байланысты:
поурочка 4


М.Канапиянов атындағы жоғары колледж
НАО «Павлодарский педагогический университет»
Высший колледж им. М.Канапиянова


Сабақ жоспары
(теориялық немесе өндірістік оқыту)
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесі
(сабақтың тақырыбы)
Модульдің/пәннің атауы ___ Педагогика
Дайындаған оқытушы Сагадиева Ж.М.
2022 ж.«5» қазан
1. Жалпы мәліметтер
Курс, топ ДТС-21(9)
Сабақтың түрі: аралас
2. Мақсаттар, міндеттер
Мақсаты: Қазақстан Республикасының білім беру жүйесімен таныстыру
Міндеттер:
1. Студенттердің алған теориялық білімін өз бетінше өзіндік тұжырымдай білуге дағдыландыру.
3. Студенттерді адамгершілікке, инабаттылыққа, сауаттылыққа, ұқыптылыққа тәрбиелеу.
4. Қажетті ресурстар: Ж.Ә.Әбиев, С.Б.Бабаева,А.М.Құдиярова, Ш.Х. Құрманалина «Педагогика»
Сабақтың жоспары:
I. Ұйымдастыру кезеңі 5 мин
II. Үй тапсырмасын тексеру 15 мин
IІІ. Жаңа сабақ 40 мин
ІV. Жаңа материалды бекіту 20 мин
V. Қорытынды кезең 10 мин
1) Бағалау 5 мин
2) Рефлексия
VI. Үйге тапсырма 5 мин
5.Сабақтың барысы:
І.Ұйымдастыру кезеңі:
-оқушылардың зейінін сабаққа аудару;
«Біз білікті білімгер» тренингі /5 мин/
Мақсаты: сыныпта жағымды атмосфералық ахуал орнату, топқа бөлу.
Барлық білімгерлер постерден өздеріне ұнаған түстеріне бойынша бір стикер алып, шеңбер бойына келіп, сағат тілінің бағытымен стикерде жазылған сөйлемдерді дауыстап айтады: «Мен білімді білімгермін», «Мен жаңашыл білімгермін», «Мен мықты көшбасшымын» т.с.с.
Стикерлердің түсіне қарай топтасып отырады.
II. Үй тапсырмасын тексеру 15 мин
Студенттерге өткен тақырып бойынша сұрақтар қою арқылы үй тапсырмасын тексеру
ІІІ. Жаңа сабақ 40 мин
IV. Жаңа материалды бекіту 20 мин
1 тапсырма «Миға шабуыл» әдісі (слайдта көрсетілген сұрақтарға жауап беру)
1. Қазақстан Білім беру жүйесінің мақсаты
2. Қазақстан Білім беру жүйесінің міндеттері
3. Қазақстан Білім беру жүйесінің құрылымы
V. Қорытынды кезең 10 мин
1.Бағалау 5 мин
Тақтаға бағалау шкаласы ілінеді. Әр білімгер шкала бойынан бүгінгі сабақ қаншалықты өзіне түсінікті болғандығын көрсету мақсатында шкала бойынан деңгейін стикерлермен көрсетеді.
Мұндағы 1-өте нашар білемін, 10-өте жақсы білемін.
2. Рефлексия
VI.Үйге тапсырма 5 мин
1 тапсырма: Ш.Х.Құрманалина, Б.Ж.Мұқанова «Педагогика»
Ә. Әбенбаев «Педагогика» 67-77 бет
2. «Қазақстан Білім беру жүйесінің тарихы» тақырыбына реферат жазу

Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет