Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған қысқа мерзімді жоспар
Бөлім:
|
11.3А Заттар интернеті
|
Педагогтің аты-жөні
|
Рахметоллаева С.Ф
|
Күні:
|
|
Сынып: 11
|
Қатысушылар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы
|
Мобильді қосымшаны құру (2 сағат – 1 сабақ)
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары
|
11.5.2.2 кодтың блоктарымен және циклдарымен мобильді қосымшаны жасау
|
Сабақтың мақсаты
|
Мобильдік қосымшаның код блоктарын құрастырады.
|
Бағалау критерийі
|
Конструктор компоненттерінің блоктарын ажыратады.
Мобильді қосымшалардың компоненттеріне блоктар құрастырады.
|
Ерекше білім беруді қажет ететін оқушы үшін (қысқартылған бағдарлама негізінде)
|
Конструктор компоненттерінің блоктарын ажыратады.
(Эмоциялық (аффективті) және мінез-құлықтары бұзылыстары бар оқушы)
|
Ойлау дағдыларының деңгейі
|
Түсіну, қолдану
|
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт
|
Әдіс-тәсілдер/тапсырма
|
Қалыптастырушы бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
Ұйымдастыру
3 минут
2 мин
5 мин
Сабақтың ортасы
7 минут
|
Сәлемдесу. Түгендеу.
ЕБҚО (Эмоциялық
(аффективті) және мінез-құлықтары
бұзылыстары бар оқушының қажеттілігі
ескеріліп, бірінші партаға немесе
мұғалімнің үстеліне жақын
отырғызу керек, бірақ ол өзін
ұжымнан шеттетілгендей сезінбеуі
тиіс.
«Random» қосымшасы арқылы топқа бөлу.
І топ – «Логика»
ІІ топ – «Функция»
ІІІ топ – «Айнымалы»
Жалпы сыныппен жұмыс: «Ой шақыру» әдісі арқылы «Learnis» бағдарламасы бойынша жаңа сабақтың тақырыбын ашу.
|
|
https://castlots.org/razdelit-na-gruppy/
https://www.learnis.ru/496921/
|
1-тапсырма:
«Топтық жұмыс»: «Ойлан, бірік, бөліс» әдісі арқылы жаңа тақырыпты түсініп, топта талқылайды.
І топ – «Логика» - Кірістірілген блоктар
ІІ топ – «Функция» - Қосымша компоненттер
ІІІ топ – «Айнымалы» - Блоктар режимінің функциялары
|
Әр топ өзара бағалайды.
|
|
Практикалық жұмыс
15 мин
7 минут
|
2-тапсырма:
Қосымша 1.
Жеке жұмыс: «Музыкалық ойнатқыш» жобасын дайындаңыздар.
Тиісті бейнелерге басқан кезде, сәйкес дыбыстар шығатын қосымша құрыңыз.
Қосымша мысалдары: «Домбыра», «Оркестр», «Қоңырау галереясы», «Қобыз».
ЕБҚО (Эмоциялық (аффективті) және мінезқұлықтары бұзылыстары бар оқушы)
бейімделген тапсырма.
Аз уақытта жоғары сапалы дәрежеде жұмыс
істейтін және басқаларға көмек көрсете
алатын оқушыларға арналған тапсырма
|
Дайын жауаптарды жауаптарды
қолданып, өзін-өзі бағалайды.
|
Қосымша 1.
|
3-тапсырма:
Жеке жұмыс
|
.
|
|
Сабақтың соңы
7 мин
3 мин
|
|
|
|
|
|
|
Қосымша 1
Бағалау критерийі: Мобильді қосымшалардың компоненттеріне блоктар құрастырады.
|
Жеке жұмыс :
«Музыкалық ойнатқыш» жобасын дайындаңыздар.
|
Жеке жұмыс: ЕБҚО (Эмоциялық (аффективті) және мінез-құлықтары бұзылыстары бар оқушы) арналған тапсырма:
|
Аз уақытта жоғары сапалы дәрежеде жұмыс істейтін және басқаларға көмек
көрсете алатын оқушыларға
арналған тапсырма.
|
Тиісті бейнелерді басқан кезде, сәйкес дыбыстар шығатын қосымша құрыңыз.
Қосымша мысалдары: «Домбыра», «Оркестр», «Қоңырау галереясы», «Қобыз».
|
Блоктарды пайдаланып, тиісті бейнелерді қосымшаға енгізіңіз.
Қосымша мысалдары:
«Домбыра», «Оркестр», Қоңырау» галлереясы
|
Тиісті бейнелерді басқан кезде, соған сәйкес бейне үзіндіні кірістіріңіз.
Қосымша мысалдары: «Домбыра», «Оркестр», «Қоңырау галереясы», «Қобыз».
|
Дайын жауапты қолданып, өзін-өзі бағалау.
|
Мұғалім қолдау көрсетеді.
|
Дайын жауапты қолданып, өзін-өзі бағалау.
|
Достарыңызбен бөлісу: |