Сабақтың тақырыбы Мобильді қосымшаны құру (2 сағат 1 сабақ) Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары



Дата18.08.2022
өлшемі59,6 Kb.
#38180
түріСабақ
Байланысты:
6 сынып




Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған қысқа мерзімді жоспар

Бөлім:

11.3А Заттар интернеті

Педагогтің аты-жөні

Рахметоллаева С.Ф

Күні:




Сынып: 11

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Мобильді қосымшаны құру (2 сағат – 1 сабақ)

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

11.5.2.2 кодтың блоктарымен және циклдарымен мобильді қосымшаны жасау

Сабақтың мақсаты

Мобильдік қосымшаның код блоктарын құрастырады.

Бағалау критерийі

Конструктор компоненттерінің блоктарын ажыратады.
Мобильді қосымшалардың компоненттеріне блоктар құрастырады.



Ерекше білім беруді қажет ететін оқушы үшін (қысқартылған бағдарлама негізінде)

Конструктор компоненттерінің блоктарын ажыратады.
(Эмоциялық (аффективті) және мінез-құлықтары бұзылыстары бар оқушы)



Ойлау дағдыларының деңгейі

Түсіну, қолдану

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Әдіс-тәсілдер/тапсырма

Қалыптастырушы бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
Ұйымдастыру
3 минут

2 мин



5 мин
Сабақтың ортасы
7 минут

Сәлемдесу. Түгендеу.
ЕБҚО (Эмоциялық
(аффективті) және мінез-құлықтары
бұзылыстары бар оқушының қажеттілігі
ескеріліп, бірінші партаға немесе
мұғалімнің үстеліне жақын
отырғызу керек, бірақ ол өзін
ұжымнан шеттетілгендей сезінбеуі
тиіс.
«Random» қосымшасы арқылы топқа бөлу.
І топ – «Логика»
ІІ топ – «Функция»
ІІІ топ – «Айнымалы»


Жалпы сыныппен жұмыс: «Ой шақыру» әдісі арқылы «Learnis» бағдарламасы бойынша жаңа сабақтың тақырыбын ашу.










https://castlots.org/razdelit-na-gruppy/



https://www.learnis.ru/496921/



1-тапсырма:
«Топтық жұмыс»: «Ойлан, бірік, бөліс» әдісі арқылы жаңа тақырыпты түсініп, топта талқылайды.
І топ – «Логика» - Кірістірілген блоктар
ІІ топ – «Функция» - Қосымша компоненттер
ІІІ топ – «Айнымалы» - Блоктар режимінің функциялары

Әр топ өзара бағалайды.


Практикалық жұмыс
15 мин
7 минут

2-тапсырма:
Қосымша 1.
Жеке жұмыс: «Музыкалық ойнатқыш» жобасын дайындаңыздар.
Тиісті бейнелерге басқан кезде, сәйкес дыбыстар шығатын қосымша құрыңыз.
Қосымша мысалдары: «Домбыра», «Оркестр», «Қоңырау галереясы», «Қобыз».
ЕБҚО (Эмоциялық (аффективті) және мінезқұлықтары бұзылыстары бар оқушы)
бейімделген тапсырма.
Аз уақытта жоғары сапалы дәрежеде жұмыс
істейтін және басқаларға көмек көрсете
алатын оқушыларға арналған тапсырма

Дайын жауаптарды жауаптарды
қолданып, өзін-өзі бағалайды.

Қосымша 1.

3-тапсырма:
Жеке жұмыс



.




Сабақтың соңы
7 мин
3 мин


















Қосымша 1

Бағалау критерийі: Мобильді қосымшалардың компоненттеріне блоктар құрастырады.

Жеке жұмыс :
«Музыкалық ойнатқыш» жобасын дайындаңыздар.



Жеке жұмыс: ЕБҚО (Эмоциялық (аффективті) және мінез-құлықтары бұзылыстары бар оқушы) арналған тапсырма:

Аз уақытта жоғары сапалы дәрежеде жұмыс істейтін және басқаларға көмек
көрсете алатын оқушыларға
арналған тапсырма.

Тиісті бейнелерді басқан кезде, сәйкес дыбыстар шығатын қосымша құрыңыз.
Қосымша мысалдары: «Домбыра», «Оркестр», «Қоңырау галереясы», «Қобыз».

Блоктарды пайдаланып, тиісті бейнелерді қосымшаға енгізіңіз.
Қосымша мысалдары:
«Домбыра», «Оркестр», Қоңырау» галлереясы

Тиісті бейнелерді басқан кезде, соған сәйкес бейне үзіндіні кірістіріңіз.
Қосымша мысалдары: «Домбыра», «Оркестр», «Қоңырау галереясы», «Қобыз».

Дайын жауапты қолданып, өзін-өзі бағалау.

Мұғалім қолдау көрсетеді.

Дайын жауапты қолданып, өзін-өзі бағалау.


Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет