Сабақтың тақырыбы: от «Өзім туралы»



бет1/29
Дата19.12.2022
өлшемі7,35 Mb.
#58069
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   29
Байланысты:
Көркем еңбек ҚМЖ(1)


Көркем еңбек қүнделікті сабақ 1 сынып
Бастауыш сынып бойынша оқу ісінің меңгерушісі: Р.К.Сейтенова---------------



Сабақ: Көркем еңбек
Сабақтың тақырыбы: ОТ «Өзім туралы»
Адамның бет әлпеті

Мектеп: Гродеково орта мектебі

Күні: 14.09.2017 ж

Мұғалімнің аты: Алимбаева Қ.С.

Сынып: 1

Қатысқандар саны: 18
Қатыспағандар саны:

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын мақсаттары:

1.1.3.1Нақты материалдар мен техникалардың негізінде, өз идеялары мен сеземдерін шығармашылық деңгейде ұсыну

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар орындай алады:
Жаңа білімді меңгереді, өз п/ойларын айтады.

Көптеген оқушылардың орындай алады: : Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.

Кейбір оқушылар орындай алады: Алған білімді өмірде қолдана алады.

Бағалау критерийлері:

1. Әлемді суретшілердің көзімен көре білу.
2. Адамдардың бет әлпеттеріндегі ұқсастықтар мен айырмашылықтарды табу.
3.Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.

Тілдік мақсат:

Бет-лицо

Түйінді сөздер мен сөз тіркестері:
Тірек сөздердің айтылуын, жаңа сабақта алған білімдерін өмірде қолдана білуге дағдыландыру.




Талқылауға арналған сұрақтар:
1.Балалар сендер сурет салғанды ұнатасыңдар ма?
2.Суреттегі адамдардың жас ерекшелігі қандай?
3. Адамдардың бет әлпеті не үшін әртүрлі болады?

Алдынғы оқу

Сенің айналаңдағы әсемдік

ЖоСПАР

Жоспарланған уақыт есебі

Жоспарланған жаттығу түрлері: (төмендегі жазбаларды сіз жоспарлаған жаттығу түрлерімен ауыстырыңыз)

Ресурстар:

Сабақтың басы:

«Шаттық шеңбері»
Өсемiз бiз күлiп-ойнап,
Он саусақтың саласындай,
Өсемiз бiз күлiп-ойнап,
Бiр адамның баласындай.
– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!

1 тапсырма:
Сен өзге адамдармен бірдейсің

Дескриптор:
1. Адамның жас ерекшелігін анықтайды..
2. Кісінің бет-әлпетін сипаттайды.
3. Суреттегі бейненің ұқсастығын табады.
Кері байланыс: «Ыстық картоп»
ҚБ «жұлдызшалар»



Оқулық, әртүрлі эмоциядағы түрді көрсететін фотолар мен суреттер.



Сабақтың ортасы:

Сабақтың соңы

сергіту сәті.
Оңға түзу тұр,
Солға түзу тұр.
Алға бір адым
Артқа бір адым.
Оңға бұрылып,
Солға үңіліп
Жоғары, төмен қарайық,
Орнымызды табайық.
2 тапсырма:
Сен ерекшесің өзгелерге ұқсамайсың.

Дескриптор:
1. Суреттегі бейненің ерекшелігін айтады.
2. Суреттегі түстерді анық айтады.
3. Суреттегі бейненің ұқсастығын табады.
Кері байланыс: «Ыстық картоп»
ҚБ «жұлдызшалар»







Қосымша мәліметтер

Саралау-оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті Оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз?

Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? ҚБ. «Жұлдызшалар» арқылы бағалауды жоспарлаймын



Пәнаралық байланыс-денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) дүниетану Ауызбіршілікке, ұқыптылыққа тәрбиелеу.



Барлық оқушылар орындай алады:

Берілген сурет бойынша мәтін құрастыра алады.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады:

Мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы бойынша болжайды, талқылайды.

Рефлексия

Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау.
Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім


Сабақтың мақсаты мен оқу мақсаттары орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге?

Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз.





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   29




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет