Пәні: Химия
Discipline: Сhemistry
|
сынып: 8
grade:
|
Күні : 01.09.2021
Date:
|
Сабақ тақырыбы
The theme of the lesson:
|
Атомда электрондардың таралуы.
The distribution of electrons in atoms
|
Сабақтың мақсаты
Lesson objectives:
|
8.1.3.1 - understand that the electrons in atoms are distributed sequentially according to energy levels at an increasing distance from the nucleus
|
Бағалау критерииі
Еvaluation сriteria:
|
Өзін-өзі критерий бойынша бағалайды. Әрбір көрсетілген мысалдарды ажырата біледі, оларды ағылшынша атайды.
|
Тәрбиелік құндылықтар
|
Достық қарым –қатынас,
Өзге тілдің бәрін біл- өз тіліңді құрметте!
|
Пәнаралық байланыс
|
Физика және ағылшын
|
Сабақ барысы
|
Сабақ барысы:
Move of the lesson:
|
Сабаққа жоспарланған жаттығулар түрлері:
Tasks and exercises:
|
Ресурстар:
Pesurse:
|
Ұйымдастыру кезеңі.
Organizational moment
|
Сәлемдесу. Good morning children! I’m very glad to see you! How are you today?
What date is it today? Who is absent today? Let’s begin our lesson now.
Алдыңғы білімді тексеру: Өткен тақырыптардан оқушылар бір-біріне сұрақтар қояды.
Activating previous knowledge:
|
Стикерге әр топ өз аттарын жазады
|
Негізгі бөлім:
Main part:
|
Жеке жұмыс
1-тапсырма. (1-task:). Оқулықты оқып шығу.
Жұптық жұмыс
2-тапсырма: (2-task:) Оқулықтағы мәтін туралы жұпта ой бөлісу
3-тапсырма (3-task): Оқулықтағы тапсырмаларды орындау, есептерін шығару
|
Видео көрсету
карточкалар
cards
Оқулық
|
Сабақты бекіту
Assigning a lesson
|
«Миға шабуыл» әдісі.
1. Оқулықтағы тапсырмаларды орындау, есептерін шығару
|
Д.И.Менделеев периодтық кестесі
|
Үй тапсырмасы . Hometask
|
Ережелерді жаттау. Understand definitions
|
|
Қорытынды
Conclusion
|
«Нысана» стратегиясы арқылы рефлексия жүргізу
1.Сабақта қандай жаңа нәрселер үйрендің? What new things have you learned in class? 2.Не қиын болды? What was hard?
3.Өзіңді қалай бағалайсың? How do you value your team?
|
Стикер
Sticker
|
Тексердім:
Пәні: Химия
Discipline: Сhemistry
|
сынып: 8
grade:
|
Күні : 06.09.2019
Date:
|
Сабақ тақырыбы
The theme of the lesson:
|
Энергетикалық деңгейлер.
№ 1зертханалық тәжірибе «Атомдар модельдерін жасау»
|
Сабақтың мақсаты
Lesson objectives:
|
8.1.3.2 -әрбір электрон қабатында электрон саны нақты максимал мәннен аспайтынын түсіну
8.1.3.3-s және р орбиталдарының пішінін білу
|
Бағалау критерииі
Еvaluation сriteria:
|
Өзін-өзі критерий бойынша бағалайды. Әрбір көрсетілген мысалдарды ажырата біледі, оларды ағылшынша атайды.
|
Тәрбиелік құндылықта
|
Достық қарым –қатынас, өзге тілдің бәрін біл- өз тіліңді құрметте!
|
Пәнаралық байланыс
|
Физика және ағылшын
|
Сабақ барысы
|
Сабақ барысы:
Move of the lesson:
|
Сабаққа жоспарланған жаттығулар түрлері:
Tasks and exercises:
|
Ресурстар:
Pesurse:
|
Ұйымдастыру кезеңі.
Organizational moment
|
Сәлемдесу. Good morning children! I’m very glad to see you! How are you today?
What date is it today? Who is absent today? Let’s begin our lesson now.
Алдыңғы білімді тексеру: Өткен тақырыптардан оқушылар бір-біріне сұрақтар қояды.
Activating previous knowledge:
|
Стикерге әр топ өз аттарын жазады
|
Негізгі бөлім:
Main part:
|
Жеке жұмыс
1-тапсырма. (1-task:). Оқулықты оқып шығу.
Жұптық жұмыс
2-тапсырма: (2-task:) Оқулықтағы мәтін туралы жұпта ой бөлісу
3-тапсырма (3-task): Оқулықтағы тапсырмаларды орындау, есептерін шығару
|
Видео көрсету
карточкалар
cards
Оқулық
|
Сабақты бекіту
Assigning a lesson
|
«Миға шабуыл» әдісі.
1. Оқулықтағы тапсырмаларды орындау, есептерін шығару
|
Д.И.Менделеев периодтық кестесі
|
Үй тапсырмасы . Hometask
|
Ережелерді жаттау. Understand definitions
|
|
Қорытынды
Conclusion
|
«Нысана» стратегиясы арқылы рефлексия жүргізу
1.Сабақта қандай жаңа нәрселер үйрендің? What new things have you learned in class? 2.Не қиын болды? What was hard?
3.Өзіңді қалай бағалайсың? How do you value your team?
|
Стикер
Sticker
|
Тексердім:
Пәні: Химия
Discipline: Сhemistry
|
сынып: 8
grade:
|
Күні : 08.09.2021
Date:
|
Сабақ тақырыбы
The theme of the lesson:
|
Education ions
|
Сабақтың мақсаты
Lesson objectives:
|
8.1.3.5 Understand the that the atoms are at NIMA or lose electrons, which leads to the formation of ions
|
Бағалау критерииі
Еvaluation сriteria:
|
Өзін-өзі критерий бойынша бағалайды. Әрбір көрсетілген мысалдарды ажырата біледі, оларды ағылшынша атайды.
|
Тәрбиелік құндылықта
|
Достық қарым –қатынас, өзге тілдің бәрін біл- өз тіліңді құрметте!
|
Пәнаралық байланыс
|
Физика және ағылшын
|
Сабақ барысы
|
Сабақ барысы:
Move of the lesson:
|
Сабаққа жоспарланған жаттығулар түрлері:
Tasks and exercises:
|
Ресурстар:
Pesurse:
|
Ұйымдастыру кезеңі.
Organizational moment
|
Сәлемдесу. Good morning children! I’m very glad to see you! How are you today?
What date is it today? Who is absent today? Let’s begin our lesson now.
Алдыңғы білімді тексеру: Өткен тақырыптардан оқушылар бір-біріне сұрақтар қояды.
Activating previous knowledge:
|
Стикерге әр топ өз аттарын жазады
|
Негізгі бөлім:
Main part:
|
Жеке жұмыс
1-тапсырма. (1-task:). Оқулықты оқып шығу.
Жұптық жұмыс
2-тапсырма: (2-task:) Оқулықтағы мәтін туралы жұпта ой бөлісу
3-тапсырма (3-task): Оқулықтағы тапсырмаларды орындау, есептерін шығару
|
Видео көрсету
карточкалар
cards
Оқулық
|
Сабақты бекіту
Assigning a lesson
|
«Миға шабуыл» әдісі.
1. Оқулықтағы тапсырмаларды орындау, есептерін шығару
|
Д.И.Менделеев периодтық кестесі
|
Үй тапсырмасы . Hometask
|
Ережелерді жаттау. Understand definitions
|
|
Қорытынды
Conclusion
|
«Нысана» стратегиясы арқылы рефлексия жүргізу
1.Сабақта қандай жаңа нәрселер үйрендің? What new things have you learned in class? 2.Не қиын болды? What was hard?
3.Өзіңді қалай бағалайсың? How do you value your team?
|
Стикер
Sticker
|
Пәні: Химия
Discipline: Сhemistry
|
сынып: 8
grade:
|
Күні :
Date:
|
Сабақ тақырыбы
The theme of the lesson:
|
Қосылыстар формуласын құрастыру
|
Сабақтың мақсаты
Lesson objectives:
|
8.1.3.6 -«нольдік қосынды» әдісімен қосылыстардың формуласын құрастыру
|
Бағалау критерииі
Еvaluation сriteria:
|
Өзін-өзі критерий бойынша бағалайды. Әрбір көрсетілген мысалдарды ажырата біледі, оларды ағылшынша атайды.
|
Тәрбиелік құндылықта
|
Достық қарым –қатынас, өзге тілдің бәрін біл- өз тіліңді құрметте!
|
Пәнаралық байланыс
|
Физика және ағылшын
|
Сабақ барысы
|
Сабақ барысы:
Move of the lesson:
|
Сабаққа жоспарланған жаттығулар түрлері:
Tasks and exercises:
|
Ресурстар:
Pesurse:
|
Ұйымдастыру кезеңі.
Organizational moment
|
Сәлемдесу. Good morning children! I’m very glad to see you! How are you today?
What date is it today? Who is absent today? Let’s begin our lesson now.
Алдыңғы білімді тексеру: Өткен тақырыптардан оқушылар бір-біріне сұрақтар қояды.
Activating previous knowledge:
|
Стикерге әр топ өз аттарын жазады
|
Негізгі бөлім:
Main part:
|
Жеке жұмыс
1-тапсырма. (1-task:). Оқулықты оқып шығу.
Жұптық жұмыс
2-тапсырма: (2-task:) Оқулықтағы мәтін туралы жұпта ой бөлісу
3-тапсырма (3-task): Оқулықтағы тапсырмаларды орындау, есептерін шығару
|
Видео көрсету
карточкалар
cards
Оқулық
|
Сабақты бекіту
Assigning a lesson
|
«Миға шабуыл» әдісі.
1. Оқулықтағы тапсырмаларды орындау, есептерін шығару
|
Д.И.Менделеев периодтық кестесі
|
Үй тапсырмасы . Hometask
|
Ережелерді жаттау. Understand definitions
|
|
Қорытынды
Conclusion
|
«Нысана» стратегиясы арқылы рефлексия жүргізу
1.Сабақта қандай жаңа нәрселер үйрендің? What new things have you learned in class? 2.Не қиын болды? What was hard?
3.Өзіңді қалай бағалайсың? How do you value your team?
|
Стикер
Sticker
|