Сабақтың тақырыбы Ат ер қанаты. Атқа міндім Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



бет1/5
Дата27.02.2023
өлшемі326,05 Kb.
#70170
түріСабақ
  1   2   3   4   5

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
«Өркен мектеп-бөбекжай-балабақша кешені» КММ
Қысқа мерзімді жоспар



Бөлім:

Өнер

Мұғалімнің аты-жөні

Елемесова Г.И

Күні:

01.02.2023ж

Сынып: 3

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Ат - ер қанаты. Атқа міндім

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

3.1.3.1 шығармадағы кейіпкерлердің мінез-құлқы мен іс-әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, сюжеттің дамуын
болжау

Сабақтың мақсаты

-шығармадағы кейіпкерлердің мінез-құлқы мен іс-әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, сюжеттің дамуын болжайды;

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру,
өзін –
өзі тексеру
2 мин

6 мин

Жаңа сабақ
7 мин


Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру ширату жаттығуларымен өтеді. «Текше»
«Топқа біріктіру генераторы» әдісімен оқушыларды топқа бірігеді.
Өткен тақырыпқа шолу: «Тобылғы» Қиындылардан өлеңді жатқа құру.
1-топ 1,2 шумақ
2-топ 3,4 шумақ
-Халқымыз тобылғы мен қамшыны неліктен қастерлегені туралы мәліметтер жинастыру.


«Стоп кадр» әдісімен «Бәйге» бейнебаянын тамашалау.
-Қандай бейнебаян тамашалаймыз деп ойлайсыздар?
- Қай тұлпар бірінші орын алады деп ойлайсыздар? Неліктен?
-Қазақ тарихында есте қалған қандай жылқыларды білесіздер?

-Мақалдардың мағынасын ашыңдар.


1. Ат – ердің қанаты.
2. Жылқы – малдың патшасы.
3. Жылқының сүті – шекер, еті – бал.
-Жылқыны баптап, жарысқа қосатын адамды кім дейді?(атбегі)
- Қандай кәсіби атбегілерді танисыңдар?
Сабақтын тақырыбы мен мақсатын хабарлау

Жаттығу жасайды.

Топқа бірігеді.


Қиындылардан өлеңді ретімен орналастырады,мәнерлеп оқиды.

Мақал –мәтел айтады.


«Ауызша мадақтау» әдісі:
Жарайсың!
Тамаша!
Жақсы!
Дескриптор:
-1- ші шумақты рет-ретімен дұрыс орналастыра алады; 1 балл
-2- ші шумақты рет-ретімен дұрыс орналастыра алады; 1 балл
- Өлеңді мәнерлеп оқиды-1балл.



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет