іздеу: жаманды

«Жақсылық пен жамандық»
- «Бұл дәуірде өз тілін, әдебиетін білмеген, қадірлемеген адам толық мәнді интеллегент емес »
«жақсылық  пен  жамандық  жайындағы
- Қожаберген жырау
Жаманеркек
- Дүкенбай Досжан Қазақтың жүз романы
н.и. распопова, м.ш.жамантаева
- Клинические дисциплины chapter clinical disciplines акушерство и гинекология obstetrics and gynecology
  Өміріңізде жамандық істеуге әрекеттенген адамдар да
- Айтбайұлы тілғ¥мырлар іп кітап павлодар 2010 1
Жаман өлең
- Мұқағали Мақатаев (1931-1976)
м.жаманбалиновтың балалар поэзиясының бейнелілігі
- Проблемы языкознания
жақсы болуға міндеттіміз, жаман болуға
- Ма алала жи а ы халы а их л ы ы да І
Гүлнар ЖАМАНҚҰЛОВА
- АҢдатпа 6-бет 5-бет
жаманат
- Бағдарламасы бойынша жарық көрді Ұзақов Бегабат
Жаманбаева А.Д
- Nazarbayev Intellectual Schools Қазақстан республикасы білім және ғылым министрлігі «назарбаев зияткерлік мектептері»
Ертегінің шешімі: Жаманның әділ хан болуы, Аяз би атанып кетуі
- Сабақтың мақсаты: а білімділік: Оқушылардың ертегіні қаншалықты меңгергенін анықтау
-тарау. Адамның жаман әдеттері мен физикалық белсенділігі
- Роль бизнес-плана в деятельности предприятия
Еркек болып туды деп Мына сені кім айтар? (Төле би). 2. Жаман еркек
- Мамаева Айгүл Еркінқызы Қазақ тіліндегі дисфемизмдер
жақсыдан үйрен, жаманнан жирен
- Оқулық Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi ұсынған
Сабақ тақырыбы:,,Аяз би\" ертегісі \"Аяз би\" ертегісі МақсатыСабақ тақырыбы:,,Аяз би" ертегісі "Аяз би" ертегісі Мақсаты
Ханның Жаманды уәзір етуі
Сабақ 1,22 Mb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы: Грамматика және оның салалары. Грамматикалық ұғымдарСабақтың тақырыбы: Грамматика және оның салалары. Грамматикалық ұғымдар
Адам ата-анадан туғанда есті болмайды, естіп,көріп,ұстап, татып ескерсе, дүниедегі жақсы, жаманды таниды -дағы
Сабақ 1,15 Mb. 3
оқу
Қазақ тілі 5-сыныпҚазақ тілі 5-сынып
Мыс қылар алтыныңды жаман адам, Қайдан білсін жақсы-жаманды надан адам, Асылдың қадырын біліп қалай тұрсын, Көрмеген өмірінде тазына адам
22,92 Kb. 1
оқу
Педагогтің тәрбиелік функцияларының мазмұны педагогикалық процесті басқару функциялары негізінде анықталадыПедагогтің тәрбиелік функцияларының мазмұны педагогикалық процесті басқару функциялары негізінде анықталады
Тәрбие — адамның жүріс-тұрысын, сөйлеу мәнері мен мәнін, ой өрісін қамтиды, адамға оң мен солды, жақсы мен жаманды танытады
20,49 Kb. 1
оқу
Сабақ жоспары Мектеп: Жамбыл атындағы мектеп-лицейі МерзіміСабақ жоспары Мектеп: Жамбыл атындағы мектеп-лицейі Мерзімі
Сабақтың тақырыбы: Шынайы білімнің нұры Құндылық: Ақиқат Қасиеттер: барлығынан жақсыны көру, жақсыдан жаманды ажырата білу, өз-өзіне адал болу, шыншылдық, қарапайымдылық
Сабақ 23,02 Kb. 1
оқу
Келісілді бекітілдіКелісілді бекітілді
Жақсы мен жаманды салыстыра білу іскерліктерін дамыту; Жaқсы мен жаман туралы түсінік беру; Адамгершілік жайлы түсінік беріп, жауапкершіліктерін одан әрі дамыту
Сабақ 320,01 Kb. 3
оқу
Мейірімділік асыл қасиетМейірімділік асыл қасиет
Мақсаты: Баланың бойына рухани-адамгершілік қасиеттерді ұялату, жақсы-жаманды ажырата білуге,адамдық асыл қасиеттерді игеруге ықпал ету. Бір-бірімен қарым-қатынастарын жақсарту,оларды адамгершілікке, имандылыққа, шыншылдыққа
Сабақ 28,93 Kb. 1
оқу
«Ш. Тоқжігітов атындағы орта мектебі» кмм І тоқсанда 5 «А» сыныбымен тәрбие жұмысы бойынша атқарылған жұмыстардың хабарламасы«Ш. Тоқжігітов атындағы орта мектебі» кмм І тоқсанда 5 «А» сыныбымен тәрбие жұмысы бойынша атқарылған жұмыстардың хабарламасы
Мақсаты: Баланың бойына рухани адамгершілік қасиеттерді ұялату, жақсы-жаманды ажырата білуге, адам бойындағы асыл қасиеттерді игеруге ықпал ету. Мейірімділікке, адамгершілікке тәрбиелеу
5,19 Mb. 1
оқу
Тақырыбы:«Қарттарын қадірлеген ел ардақты» МақсатыТақырыбы:«Қарттарын қадірлеген ел ардақты» Мақсаты
Мақсаты: оқушы бойына халқымыздың асыл қасиеттерін сіңіру, үлкенді сыйлау, өз ата – бабасын ұмытпай сақтау үшін және салт – дәстүрден нәр алып өсуіне, инабаттылыққа, жақсы мен жаманды ажырата білуге аталы сөзден ғибрат алуға тәрбиелеу
18,65 Kb. 4
оқу
Құқықтық тәрбие негізі отбасынан басталадыҚұқықтық тәрбие негізі отбасынан басталады
Адам баласы туылғанда айналасын дұрыс саралай алмауы мүмкін. Өсе келе отбасы қоршаған ортасы берген білім мен тәрбие арқылы тұлға болып қалыптасады. Ақ пен қараны, жақсы мен жаманды ажырата алтын дәрежеге жетеді
13,39 Kb. 1
оқу
Мәдениетаралық коммуникация психологиясыМәдениетаралық коммуникация психологиясы
Мәдениетаралық коммуникация қарым-қатынас теориясы мен тәжірибесінің ерекше көкейкестілігін айқындайтын жаңа пән. Мәдениетаралық коммуникация проблема- ларына қазір бүкіл әлемнің ынтасы ерекше ауып отыр. Оның жақсылы-жаманды себептері көп
14,74 Kb. 1
оқу
2023 оқу жылы «Бекітемін» Тәрбие ісі- жөніндегі орынбасары : А. Cүлейменова2023 оқу жылы «Бекітемін» Тәрбие ісі- жөніндегі орынбасары : А. Cүлейменова
Мақсаты: оқушы бойына халқымыздың асыл қасиеттерін сіңіру, үлкенді сыйлау, өз ата- бабасын ұмытпай сақтау үшін және салт – дәстүрден нәр алып өсуіне, инабаттылыққа, жақсы мен жаманды ажырата білуге аталы сөзден ғибрат алуға тәрбиелеу
20,36 Kb. 1
оқу
А. ҚҰнанбаевтың Қара сөздеріндегі адам болу мәселесі әсем пірімоваА. ҚҰнанбаевтың Қара сөздеріндегі адам болу мәселесі әсем пірімова
Ойлы-қырлы өмір жолында жақсы мен жаманды ақылмен ұғынып, адамдықтың ақ туын желбірету әсте оңай емес. Парасат биігінен көрініп, адамгершілік асыл қасиеттерді бойға жиюда Абай қара сөздеріндегі «толық адам»
36 Kb. 1
оқу
Сабақтың түрі: Аралас сабақ Әдісі: Түсіндіру, сұрақ -жауап,әңгімелеу. Көрнекі құралдар: слайд Сабақтың барысыСабақтың түрі: Аралас сабақ Әдісі: Түсіндіру, сұрақ -жауап,әңгімелеу. Көрнекі құралдар: слайд Сабақтың барысы
Мақсаты: Баланың бойына рухани-адамгершілік қасиеттерді ұялату, жақсы-жаманды ажырата білуге,адамдық асыл қасиеттерді игеруге ықпал ету. Бір-бірімен қарым-қатынастарын жақсарту,оларды адамгершілікке,имандылыққа шыншылдыққа
Сабақ 0,61 Mb. 1
оқу
Этика. Құндылықтар философиясы және өнер философиясы Орындаған: Абдикаримова Жанат ЖоспарЭтика. Құндылықтар философиясы және өнер философиясы Орындаған: Абдикаримова Жанат Жоспар
Бұл жақсы мен жаманды, әдемі мен ұсқынсызды айыра отырып, не істеу керек және не істеу керек екенін анықтауға көмектесетін білім жүйесі. Бұл білімнің барлық алуан түрлілігін моральдық түсініктерге
16,23 Kb. 1
оқу

  1




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет