Сабақтың тақырыбы Физикалық және химиялық құбылыстар Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



бет1/3
Дата02.09.2023
өлшемі106,65 Kb.
#105896
түріСабақ
  1   2   3

Бөлім : Заттардың агрегаттық күйінің өзгеруі






Педагогтың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

Ашимова Толганай Ораловна



Күні:




Сынып 7

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Физикалық және химиялық құбылыстар

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

7.1.1.3 -физикалық және химиялық құбылыстарды ажырату



Сабақтың мақсаты

-химиялық құбылыстың ерекшеліктерін танып білу;
-Химиялық және физикалық құбылыстардың тұрмыстық жағдайдағы жүрілуінің пайда зиянын салыстыру.

Күтілетін нәтиже

1. физикалық және химиялық құбылыстарды ажырата біледі;
2. оқушылар химиялық және физикалық құбылыстардың жүрілу реттігін танып біледі; ;
3. Химиялық және физикалық құбылыстардың тұрмыстық жағдайдағы жүрілуінің пайда зиянын салыстырып үйренеді.

Сабақ барысы



Сабақтың кезеңі/ уақыт

педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы


Қызығушылықты ояту.
5 мин.
Жаңа сабаққа кіріспе
“Миға шабуыл”
10 минут

Ұйымдастыру кезеңі:
1. Оқушылармен амандасу, түгендеу.
2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырады.
3. Оқушыларды топтарға біріктіру.


Сурет ағаштың жануы,
Судың қайнауы


Оқушылар бір-біріне тілек білдіреді
Оқулықпен жұмыс жасайды.
Тақырып бойынша суретті сөйлетіп, құбылыстарды ажыратады. Топпен жұмыс жасайды.





Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.



Платформа
ZOOM арқылы басталды.
http://castlots.org/



WhatSapp желісін қолдану


Таңдалған оқыту әдістерінің негіздемесі

Оқушылар бір-біріне тілек айту арқылы жақындасады, көңіл-күйін көтереді және бауырмалдығын оятады. Сонымен қатар оқушыға сабақтың өмірмен байланысын көрсетеді және сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтауға мүмкіндік береді.
«Миға шабуыл» әдісі жылдам әрі функционалды түрде сыни ойлануды дамытуға көмектеседі
Сурет арқылы ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау арқылы , әр оқушы өз оймен бөліседі.Өзгенің пікірін толықтырады. Сурет арқылы дұрыс мағынада жауап беруге бағыттау мақсатында кейбір оқушыларға ашық сұрақтар, ал кейбір көмек қажет ететін оқушыларға жетелеуші сұрақтар қойылады.



Пайдаланылатын цифрлық ресурстардың негіздемесі



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет