Хабарландыру Құрметті қала тұрғындары!



жүктеу 1.19 Mb.
Pdf просмотр
бет7/12
Дата03.03.2017
өлшемі1.19 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

Тағдырдың ТауҚымЕТін 

ЖЕңгЕн Тарландар

 

„

1948 жылы Ұлыбританиядағы сток мандевиль емханасының дәрігері 



людвиг гуттман екінші дүниежүзілік соғыстан мүгедек болып оралған 

ағылшын ардагерлерін жинап, спорт жарыстарын ұйымдастырады. бұл 

жарыс Олимпиада ойындарымен тұспа-тұс келеді.

1952 жылдан бастап Сток Мандевиль ойындары ретінде 

мүгедектер арасындағы жарыс жылда ұйымдастырылатын 

болды.  Араға  сегіз  жыл  салып  Халықаралық  олимпиада 

комитеті  Римде  өткен  Олимпиада  ойындарынан  соң, 

мүмкіндігі шектеулі жандар арасындағы Олимпиаданы да 

өткізіп, оған «Паралимпиада» деген мәртебе берді.

Алғашқы ресми Паралимпиадаға 23 елден 400 спортшы 

қатысты. Римдегі Паралимпиадаға тек мүгедектер арбасы-

на таңылған спортшылар ғана қатысты. Ал 1976 жылдан 

бастап әртүрлі жағдайда жарымжан болған азаматтар да 

Паралимпиадаға қатыса бастады. 

Паралимпиадаға қатысатын спортшылар бірнеше топқа 

бөлінеді: мүгедектер арбасына таңылғандар, қолы немесе 

аяғы  жансыз  адамдар,  ақыл-есі  кем  жандар,  зағиптар. 

Мүгедектер  Олимпиадасына  ұмытшақтықпен  ауыратын, 

бет-әлпеті бұзылған, еріндері қоянжырық болып туылған 

адамдар да қатыса алады.

Мүгедектер  арбасында  отырғандар  көбіне  семсерлесу, 

регби, баскетбол жарыстарына қатысады. Қылыштасу үшін 

арнайы қозғалуға оңай арба да дайындалады.

Шағын  футбол  мен  қол  добын  (гандбол)  көзі  нашар 

көретін жандар ойнайды. Футбол мен гандбол добына ар-

найы дыбыс шығаратын құрылғы орнатылады. Спортшылар 

доптың  қайда  жүргенін  осы  дыбыс  арқылы  анықтайды. 

Бір қызығы, көзі әртүрлі деңгейде көретін спортшыларға                 

(алыстан  және  жақыннан  көргіштік)  арнайы  линза  да 

кигізіледі.

Ал аяғы жоқ спортшылар волейболды отырып ойнайды. 

Бұл волейболды 1950 жылы Голландияда соғыстан мүгедек 

болып  қалған  солдаттар  ойлап  тапқан.  Мұнда  волейбол 

торының биіктігі бір метрден аспайды. Отырып ойнайтын 

волейболдан Иран бес рет алтын алса, Босния және Герце-

гевина бір мәрте чемпион атанған. 2008 жылы Бейжіңдегі 

Паралимпиадада ирандық волейболшылар жеңіске жетті, 

Ресей күміс, Босния және Герцегевина қола алған. Отырып 

ойнайтын волейболдан Ұлыбритания құрамасының ойын-

шысы Мартин Райттың екі аяғы да жоқ. Ол 2005 жылы 7 

шілдеде  Лондон  метросында  болған  теракті  кезінде  екі 

аяғынан айырылған. Мартин Райт сау кезінде шаңғы спор-

тымен айналысқан еді.

Әлемде Майкл Фелпс, Елена Исинбаева, Роджер Федерер 

сынды есімдерін тарихта қалдырған, ешқашан жеңілістің 

кермек  дәмін  татпаған  спортшылар  бар.  Алайда  он  екі 

мүшесі сау тұлғалармен қатар байрақты бәсекелерде топ 

жарып,  жеңіс  тұғырынан  түспей  келе  жатқан  жанкешті 

мүгедек спортшылар туралы әңгіме бөлек. Осы тұста есімі 

күллі дүние жүзіне мәлім голландиялық теннисші қыз Эстер 

Вергеерді айрықша атап өтуге болады. Мүгедектер арба-

сына таңылған талантты теннисші  8 жылдан бері жеңісті 

ешбір қарсыласына бермей келеді. Ол жер-жаһан бойынша 

2002-2008 жылдар аралығында мүмкіндігі шектеулі спорт-

шылар арасында ең үздік атлет болып танылған.  Қазір бұл 

спортшының жасы небәрі 25 жаста, алдағы уақытта да ол өз 

жанкүйерлерін жарқын жеңістерімен қуанта беретіні анық. 

Ал Оңтүстік Африка елінің атлеті Оскар Пистористің есімі 

де  спорт  тарихында  алтын  әріптермен  жазылып  қалары 

хақ.  Өйткені, ол спорттың бір емес, бірнеше түрін жаны-

на өмірлік серік еткен қайсар жан. Оскар жеңіл атлетика, 

теннис, регби және су полосымен айналысып келеді. Спорт-

шы  2004 жылы жеңіл атлетика бойынша  Паралимпиада 

ойындарына қатысып, алтын медаль ұтып алған.  Саңлақ 

спортшы  бұл  жетістігін  Бейжіңде  өткен  Паралимпиада 

ойындарында қайталай алды. Бұл жолы ол 200 шақырымды 

емес, 400 шақырымды оңай еңсерді.  

Сонымен  қатар  бірнеше  Паралимпида  ойындарының 

жеңімпазы канадалық Шанталь Петиклердің ерлігін атап 

өтпеске болмас. 13 жасында жол-көлік апатына ұшырап, 

мүгедек болып қалған ол орнынан тұру үшін тек спортпен 

шұғылдануды мақсат тұтты. Жылдар бойы тер төккен ба-

тыр қыз 18 жасында дүбірлі додаларда топ жара бастады.  

Бір емес, бірнеше Паралимпиада ойындарында үздік өнер 

көрсеткен жеңіл атлет шебері талай адамға өзінің ерлігімен 

өнеге көрсетті. 

Бұл тізіммен тағдырдың тауқыметін тартқан тарландардың 

есімдері  түгесілмейді.  Әлемді  өз  мықтылықтарымен 

мойындатқан  спортшылардың  қатарында  өзіміздің 

жерлесіміз Рио-де-Жанейро Паралимпиадасының чемпи-

оны,  жүзу  спортының  хас  шебері  Зульфия  Габидуллина 

мен төртжылдықтың бас бәсекесінде пауерлифтинг спорты 

бойынша күміс жүлдені қанжығасына байлаған  Раушан 

Қойшыбаева  да  бар.  Біз  бұл  сайыпқырандарымыздың 

ерліктерін  әрдайым  мақтан  тұтамыз.  Есімдері  аталған 

нәзік  жандылардың    толайым  жетістіктерін  мүдірмей 

қайталайтын  қазақстандық  спортшылардың  қатары  арта 

түсетініне де бек сенімдіміз.     



дайындаған 

Индира БАЙҚОНЫС.

 

„

«Тараз – арена» спорт кешенінде еркін 



күрестен жастар арасындағы республикалық 

ашық турнир өтті. Жарысқа еліміздің 7 өңірі 

мен астана, алматы қаласынан ұзын саны 120 

спортшы қатысып, бақ сынады. 

білектілер іріктелген дода

Индира тӘЛІПҚЫзЫ                                                                    

Аты айтып тұрғандай, ашық біріншілік болған соң, бұл байрақты 

бәсекеде Қырғыз елінің ең үздік балуандары да өнер көрсетті. Еркін 

күрестен ел құрамасына спортшылар дайындауды діттеген дода екі 

күнге созылды. 

Жарыстың ашылу салтанатында облыс әкімдігінің дене шынықтыру 

және спорт басқармасының басшысы Гамлет Қайнарбеков  білекті 

балуандарға сәттілік тілеп, бұл  спорттық жарыс биылдан бастап 

Жамбыл өңірінде дәстүрлі түрде өтетіндігін жеткізді. 

Ал даңқты балуанымыз, Лондон Олимпиадасының қола жүлдегері 

Ақжүрек Таңатаров еркін күрестің қыр-сырын үйреткен  ұстазы 

Шоқан Надырбеков туралы әсерлі естеліктерімен бөлісті.

Сегіз  салмақ  дәрежесі  бойынша  өткен    байрақты  бәсекеде 

жамбылдық жас балуандар 5 алтын, 2 күміс, 2 қола медаль иеленіп, 

толайым табысқа қол жеткізді.  

Тарқатып айтатын болсақ, жарыстың алғашқы күні боз кілемге 50-

55 келі салмақтағы балуандар өзара мықтыны анықтады. Өкінішке 

қарай, бұл екі салмақта өнер көрсеткен жерлестеріміз жамбылдық 

жанкүйерлерді жарқын жеңістерімен қуанта алмады. 50 келінің үздігі 

болып, ешбір қарсыласына дес бермеген алматылық Аббас Тәжіханов 

танылса,  55 келіде ақтөбелік Нұртуған Әлімбеков чемпион атанды. 

Ал 60 келі салмақтағы балуандардың жекпе-жегі аса тартысты 

өткенін атап өткен жөн. Әсіресе, кілем төріне жерлесіміз Бақдәулет 

Ермек шыққанда жанкүйерлер демдерін іштеріне тартып, тілеулес 

болды. Себебі, балуанымыз ә дегеннен қарсыластарын алып та, ша-

лып та жықты. Әсіресе, ол ақтық айқаста Қырғыз елінің белді балуа-

ны Ұлық Жолдашбековті жанкештілікпен ұтып, қалың жанкүйерді бір 

қуантты. Осы салмақта облысымыздың намысын абыройлы қорғаған 

оғланымыз Әлібек Қайырбек қола жүлдені қанжығасына байлады.  66 

келіде тағы бір балуанымыз Дәулет Ергеш жеңіс тұғырынан табылса, 

74 келіде сынға түскен Тараздың мықтысы Нұралы Сәден де қарсылас 

шақ келтірмеді. 96 келіде жерлестерінің жеңісті жолын лайықты 

жалғаған  дарабозымыз    Дінмұхамед  Құрамаев  алтыннан  алқа 

тақты.  Ал 120 келі салмақтың алтын жүлдесі Оңтүстік Қазақстан 

облысының балуаны Мәулетхан Ташболдың еншісіне тисе, қола 

жүлде жамбылдық Ерасыл Орынбасаровқа бұйырды.



 

„

«локомотив» стадионында Әділет 



органдары қызметкерлері күніне орай осы сала 

қызметкерлері арасында облыстық спартакиада 

өткізілді. Оған Әділет министрлігінің облыстағы 

ведомстволық бөлімшелері, адвокаттар, 

нотариустар, жеке сот орындаушылар, барлығы 

130-дан астам қызметкер қатысты.

Әділет қызметкерлері 

жарыс жолында

Жамбыл облысы Әділет департаменті басшысының міндетін 

атқарушысы  Дәурен  Дайрабаев  жарысқа  қатысушыларды 

мерекелерімен құттықтап,оларға сәттілік тіледі. Қызметкерлер 

спорттың жеті түрінен өзара сынға түсті. Бұл күні Қазақстан 

Заңгерлер одағының мүшелері де жарыстың бел ортасынан 

көрінді. Соңғы кездері бірде-бір іс-шара Заңгерлер одағының 

мүшелерінсіз  өтіп  жүрген  жоқ.  Салауатты  өмір  салтын 

қалыптастыруға  ұйытқы  болып,  әрдайым  белсенділігімен 

көзге түсіп, жоғары нәтижелерге жетуде. Бұл жолғы спорттық 

бәсекеде де мерейлерін үстем етті. Жалпыкомандалық есепте 

облыстық Әділет департаменті бірінші орынды, «Азаматтарға 

арналған  үкімет»  мемлекеттік  корпорациясының    Жамбыл 

облысы  бойынша  департаменті  екінші  орынды,  Жамбыл 

облысы  бойынша  нотариалдық  палатасы  үшінші  орынды 

иеленді. Үздік командаларға кубоктар, грамоталар мен бағалы 

сыйлықтар тапсырылды.

Мақұлбек МАЛдАРБеКОв,

«Қазақстан заңгерлер одағы» республикалық 

қоғамдық бірлестігі жамбыл облыстық филиалының 

баспасөз хатшысы.             


дүЙСеНБІ

СеЙСеНБІ

11 

қАзАН

                            

6:00 Әнұран

6:05 KAZNEWS

6:50 «Көңіл толқыны»

7:00 «ТаҢШОлПан». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама 

(8:00; 9:30 KAZNEWS) 

10:00 «Питер Пэн». муль-

тхикая. 2-маусым. 6-бөлім 

(алмания, 2013 ж.)

10:25 ТҰСаУКЕСЕр! «ТО-

бОТ». мультхикая. 2-маусым. 

20-бөлім (Оңтүстік Корея, 

2015 ж.)

10:45 «айман & Шол-

пан». Телехикая. 13-бөлім 

(«қазақстан» Ұлттық телеар-

насы, 2016 ж.) (с субтитрами)

11:40 «айтуға оңай...»

12:25 ТҰСаУКЕСЕр! 

«бОлаШақ ӘлЕм». Деректі 

фильм. 27-бөлім (қазақстан, 

2015 ж.)


12:55 KAZNEWS (Дайджест)

13:00 «бІрГЕ ТаҢДаЙмыз!». 

Тікелей эфир 

14:10 «Келін». Телехи-

кая. 1951, 1952-бөлімдері 

(Үндістан, 2014-2015 жж.) (с 

субтитрами)

14:55 KAZNEWS (Дайджест)

15:00 «ӘЙЕл бақыТы». Ток-

шоу. Тікелей эфир 

16:40 «Сурайя». Телехикая. 

53-бөлім (малайзия, 2015 ж.) 

(с субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «бЕЙнЕТ ТҮбІ - зЕЙ-

нЕТ» 


18:05 «арылу». арнайы жоба. 

2-бөлім


18:35 «бүгінгі күннің батыр-

лары»


18:50 Тәуелсіздікке 25 жыл. 

«назарбаев Университетінің 

ғылыми жетістіктері».  арнайы 

жоба. 3-бөлім

19:05 Тәуелсіздікке 25 жыл. 

«ТабыС Сыры». арнайы 

жоба

19:30 ТҰСаУКЕСЕр! «СУ-



раЙЯ». Телехикая. 54-бөлім 

(малайзия, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

20:30 KAZNEWS

21:15 «аЙТУҒа ОҢаЙ...»

22:00 ТҰСаУКЕСЕр! «аЙман 

& ШОлПан». Телехикая. 

14-бөлім («қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2016 ж.) (с 

субтитрами)

22:55 ТҰСаУКЕСЕр! «Ұлы 

Дала ӨСИЕТІ» Деректі 

фильм.6-бөлім. («қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2016 ж.) 

(с субтитрами)

23:00 ТҰСаУКЕСЕр! 

«КЕлІн». Телехикая. 1953, 

1954-бөлімдері (Үндістан, 

2014-2015 жж.) (с субтитрами)

23:55 «ТҮнГІ СТУДИЯДа 

нҰрлан қОЯнбаЕВ» 

0:30 KAZNEWS

1:15 «болашақ әлем». Деректі 

фильм. 27-бөлім (ақШ, 2015 

ж.)

1:45 Тәуелсіздікке 25 жыл. 



«Табыс сыры». арнайы жоба 

2:10 «қылмыс пен жаза»

2:30 «Түнгі студияда нұрлан 

қоянбаев» 

3:00  Әнұран

         ХАБАР

07:00 қр Әнұраны

07:02 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

07:30 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

08:00 Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы  - утренняя ин-

формационно-развлекатель-

ная программа «Жаңа күн»  

10:20 Премьера!!! Телесери-

ал. «Осколки»

11:10 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

11:40 Тұсаукесер!!! Телехикая.  

«Өгей жүрек»

12:30 Кулинарная программа 

«магия кухни»

13:00 «Семейные мелодра-

мы».  Документальная драма

14:00 Телесериал. «И всё-

таки я люблю...»

15:00 «Важно знать»

15:15 «Көңіл толқыны». 

ақпаратты-танымдық 

бағдарлама

15:45 Телехикая. «зауал»

16:45 Телехикая.  

«Пәленшеевтер»

17:10 «EXPO - энергия 

будущего»

17:15 «біздің үй»

18:00 «білу маңызды»

18:15 Телехикая. «махабба-

тым жүрегімде»

19:00 қорытынды жаңалықтар

19:35 негізінде

19:40 Тұсаукесер!!! Телехикая. 

«Өгей жүрек»

20:30 Тұсаукесер!!! «Тағдыр 

тартысы»

21:00 Итоги дня

21:30 По сути

21:35 Телесериал. «Такая 

работа» 

22:25 «EXPO - болашақ 

энергиясы»

22:30 Премьера!!! Телесери-

ал. «Осколки» 

23:25 Телехикая.  

«Пәленшеевтер»

23:55 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

00:30 қорытынды жаңалықтар

01:00 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

01:30 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

01:55 қорытынды жаңалықтар

02:25 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

03:00 қр Әнұраны

                        

ҚАзАҚСтАН

тАРАз

7:25 Әнұран

7:30 «қаЙырлы ТаҢ,  

ӘУлИЕаТа!»

9:30 ЖаҢалықТар. /

қайталау/

9:55 нОВОСТИ. /повтор/

10:20 «күй күмбірі»

10:25 ТЕлЕблОКнОТ

10:30 ТЕлЕмарКЕТ

10:35 Хабар: «бірінші 

студия» /Д.молдашұлы//

қайталау/

11:00 «балаларҒа 

базарлық» /балапан арна-

сынан/


11:30 ТЕлЕблОКнОТ

11:35 сазды әуен

11:45 ТЕлЕХИКаЯ 

12:35 ДЕрЕКТІ ФИлЬм

13:00 ТҮСКІ ЖаҢалықТар. 

Тікелей эфир

13:15 ДнЕВныЕ нОВОСТИ. 

Прямой эфир

13:30 Хабар: «балалық 

шақтың аспаны «

13:50 ТЕлЕмарКЕТ

13:55 ТЕлЕблОКнОТ

14:00 «СӨз марЖан» /

ұлттық мақал-мәтелдер/

14:05 аҢДаТПа

14:00-17.55 Техникалық үзіліс 

17:50 аҢДаТПа

17:55 Хабар: «алтын бесік» /

ауыл тіршілігі/ /а.қарашев/

18:10 Хабар: «Өрлеу» 

18:20 КЕШКІ ЖаҢалықТар. 

Тікелей эфир 

18:35 ВЕЧЕрнИЕ нОВОСТИ. 

Прямой эфир 

18:50 ТЕлЕмарКЕТ

18:55 ТЕлЕблОКнОТ

19:00 «СазДы ӘУЕн»

19:15 ТЕлЕХИКаЯ 

20:00 қОрыТынДы 

ЖаҢалықТар. Тікелей эфир 

20:25 ИТОГОВыЕ нОВОСТИ. 

Прямой эфир

20:50 ТЕлЕблОКнОТ

20:55 Хабар: «Сыр перне»

21:30 «СӨз марЖан» /

ұлттық мақал-мәтелдер/

21:35 ТЕлЕмарКЕТ

21:40 ТЕлЕблОКнОТ

21:45 «Әулиеата әуендері»

21:55 Көркем фильм

23:25 ТЕлЕХИКаЯ  

0:00 қОрыТынДы 

ЖаҢалықТар

0:25 ИТОГОВыЕ нОВОСТИ

0:50 ТЕлЕблОКнОТ

0:55 СазДы ӘУЕн

1:05 аңдатпа.Әнұран

1:10 арнаныҢ ЖабылУы

 

7 КАНАл

06.00 «қыздар арасында»

06.40 «қуырдақ»   

07.00 «Ене мен келін» 

07.30 «мен шопоголикпін»

08.00 «қуырдақ»   

08.10 Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

10.00 «Смеяться разреша-

ется»


11.40 «айнаonline»

12.10 «баспана бабы»

13.00 «Тосың сиқыр»

13.30 «Әп,бәрекелде!»

14.00 Т/с «Өмір сынағы»

15.00 «Один в один-3»

17.30 «Q-елі»

18.00 Т/с «Жібек»

19.00  Т/с «құлпынай жұпары»

20.00  Т/с «Өмір сынағы»

21.05 «Q-елі»

21.30  Т/п «Человек-неви-

димка»

22.40  Т/с «Секретные мате-



риалы»

23.45  Т/с «Сонная лощина»  

00.45 Т/с «Тёмное дитя»

01.40 «айнаonline»

02.00 «баспана бабы» 

03.00 «Тосың сиқыр»

03.30 Т/с «Жібек»

04.30 «қуырдақ»   

05.00  «Женіп көр!»

     КтК

07.00 Открытие вещания. қр 

ӘнҰраны

07.05 “СараЙ ХанымДары” 



(повтор)

07.50 “алаҢ бОлма, Жа-

ным” түрiк телехикаясы

08.30 ЖаҢалықТар (повтор)

09.00 “ШырҒалаҢ” түрiк 

телехикаясы (повтор)

10.10 “мОрСКИЕ ДЬЯВОлы. 

СмЕрЧ-2”, остросюжетная 

драма (17-18 серии, повтор)

12.00 нОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.45 “ГлаВнаЯ рЕДаКЦИЯ” 

(повтор)

13.35 “СЕмЕЙныЕ Драмы”, 

псевдо-реалити

14.45 “КӨрІПКЕл”. Жаңа 

маусым!

15.50 “маХаббаТ мҰҢы” 



үнді телехикаясы (934,935)  

Тұсаукесер!

17.20 “маХаббаТТа  ШЕК 

бар ма?” үнді телехикаясы. 

(457,458,459)  Тұсаукесер! С 

субтитрами на русском языке

19.00 “ШырҒалаҢ” түрiк 

телехикаясы. С субтитрами на 

русском языке. Тұсаукесер!

20.30 ЖаҢалықТар

21.00 ВЕЧЕрнИЕ нОВОСТИ

21.40 “былО ДЕлО” –   алма-

атинский душитель. Премье-

ра сезона!

22.30 “ВЕДЬма” (19-20 заклю-

чительные серии), мелодрама 

с участием Евгении лозы

максима радугина, любови 

Тихомировой. Премьера! 

00.35 “мОрСКИЕ ДЬЯВОлы. 

СмЕрЧ-2” (19-20 серии), 

остросюжетная драма с уча-

стием Олега Чернова, Дарьи 

Юргенс, Ивана Паршина 

02.15 “СараЙ ХанымДары”

03.00 ЖаҢалықТар (повтор)  

03.25-04.15 “КТК” 

қОрЖынынан” ойын-

сауықты бағдарлама

КАНАЛ

05.58  қр ӘнҰраны

06.00 музыкальный час

07:00 Информбюро

08:00 развлекательная про-

грамма «ризамын» (каз)

09:00 Сериал КИЕлІ нЕКЕ 

(повтор)


10:00Сериал «бақыТТы 

бОлҒым КЕлЕДІ» (каз)

11:00 мультсериал «бЭТ-

мЕн»


11:30 мультсериал «СмЕШа-

рИКИ» (рус)

12:30 ЕралаШ

13:10 Сериал «мамочки» 

(повтор)

14:10 Сериал «айТи моло-

дец!»

15:10 Сериал «бақыТТы 



бОлҒым КЕлЕДІ» (каз)

16:10 Сериал «КИЕлІ нЕКЕ» 

(каз)

18:10алдараспан, Шаншар, 



нысана күнделігі (каз) (по-

втор)


19:05Келiндербайгесi (каз)

20:00 Информбюро

21:00 Сериал «мамочки» 

22:40 Сериал «ЕрТУГрУл 2»

23:40 алдараспан, Шаншар, 

нысана күнделігі (каз)

00:30 Сериал «миндальный 

привкус любви»

01:20 «Талант Шоу»

02:40 Казакша концерт (каз)

05:00 мультсериал Ворнер 

(каз)


 

   евРАзИя

6:00 ЖаҢалықТар СУбТИТ-

рлЕрмЕн  

6:05 «ЖИТЬ зДОрОВО» (каз)  

7:00 ЖаҢалықТар СУбТИТ-

рлЕрмЕн  

7:10 «СаПа бақылаУДа» 

7:55 ЖаҢалықТар СУбТИТ-

рлЕрмЕн  

8:00 Телеканал «ДОбрОЕ 

УТрО»  

10:00 «СУДЕбныЕ ИСТО-



рИИ»  

11:00 «ТОЙ заКаз» 

бағдарламасы  

11:30 «ӘЙЕл Сыры…» 

бағдарламасы 

12:30 «ДЖОДХа ЖӘнЕ аК-

бар». ҮнДІ ТЕлЕХИКаЯСы  

13:20 «ҒаЖаЙыП Жан». 

ҮнДІ ТЕлЕХИКаЯСы  

14:10 ТОК-ШОУ «ВСЕ мы 

лЮДИ» (каз)   

15:00 «бAСТы ПаТрУлЬ» 

бағдарламасы   

15:10 «ПраВДа» 

15:15 «Сын мОЕГО ОТЦа». 

многосерийный фильм 

16:20 «ДаВаЙ ПОЖЕнИм-

СЯ!»  


17:35 «ПУСТЬ ГОВОрЯТ»  

18:50 многосерийная мело-

драма «раДИ лЮбВИ Я ВСЕ 

СмОГУ»


20:00 «ГлаВныЕ нОВОСТИ»  

20:55 «ДЖОДХа ЖӘнЕ аК-

бар». ҮнДІ ТЕлЕХИКаЯСы  

22:00 «баСТы 

ЖаҢалықТар»  

22:40 «ҒаЖаЙыП Жан». 

ҮнДІ ТЕлЕХИКаЯСы  

23:35 «П@УТINA» 

бағдарламасы  

0:00 Премьера. алексей 

Гуськов, Егор бероев, Екате-

рина Гусева в многосерийном 

фильме «ТОнКИЙ лЕД» 

2:10 «П@УТINA» 

бағдарламасы    

2:30 «бAСТы ПаТрУлЬ» 

бағдарламасы   

2:40 «баСТы ЖаҢалықТар»   

3:15 «ӘЙЕл Сыры…» 

бағдарламасы 

До 4:00 

     


 

7:00 Программа «Тенгема-

ния»

7:20 Жаңалықтар



7:50 новости «20:30»

8:20 «Еріншектер елі» 

мультфильмі

9:00 Турецкий сериал «Укра-

денная жизнь»

10:00 «Фериха» түрік теле-

хикаясы

11:10 «Жетім жүрек» үнді 



телехикаясы

12:10 «қыз ақысы» түрік теле-

хикаясы

13:10 «айжан» телехикаясы



14:10 Сериал «на край света» 

1 серия


15:20 Союзмультфильм 

«аленький цветочек»

16:00 «қош келдіңіз!» 

ситуациялық комедия

17:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы

18:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

19:00 «қыз ақысы» түрік теле-

хикаясы


20:00 Жаңалықтар

20:30 новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы 

22:00 «қош келдіңіз!» 

ситуациялық комедия

23:00 Сериал «Измена» 1 

серия


23:50 Программа «Территория 

технологии»

0:00 Жаңалықтар

0:30 новости «20:30»

1:00 «байдың қызы» корей 

телехикаясы

6:00 Әнұран

6:05 қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт


7:00 «ТаҢШОлПан». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама  

(8:00; 9:30 KAZNEWS) 

10:00 «Питер Пэн». мультхикая. 

2-маусым. 5-бөлім (алмания, 

2013 ж.)


10:20 ТҰСаУКЕСЕр! «ТОбОТ». 

мультхикая. 2-маусым. 

19-бөлім (Оңтүстік Корея, 

2015 ж.)


10:40 «апта. kz»

11:45 «ДаУа» 

12:20 ТҰСаУКЕСЕр! 

«бОлаШақ ӘлЕм». Деректі 

фильм. 26-бөлім (қазақстан, 

2015 ж.)


12:55 KAZNEWS (Дайджест)

13:00 «бІрГЕ ТаҢДаЙмыз!». 

Тікелей эфир 

14:10 «Келін». Телехикая. 1949, 

1950-бөлімдері (Үндістан, 2014-

2015 жж.) (с субтитрами)

14:55 KAZNEWS (Дайджест)

15:00 «ӘЙЕл бақыТы». Ток-

шоу. Тікелей эфир 

16:40 «Сурайя». Телехикая. 

52-бөлім (малайзия, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «арылу». арнайы жоба. 

1-бөлім 

18:30 «бүгінгі күннің батыр-

лары» 

18:45 Тәуелсіздікке 25 жыл. 



«назарбаев Университетінің 

ғылыми жетістіктері».  арнайы 

жоба. 2-бөлім

18:55 «мЕнІҢ 

қазақСТаным!». (с субти-

трами)


19:30 ТҰСаУКЕСЕр! «СУ-

раЙЯ». Телехикая. 53-бөлім 

(малайзия, 2015 ж.) (с субти-

трами)


20:30 KAZNEWS

21:15 «аЙТУҒа ОҢаЙ...»

22:00 ТҰСаУКЕСЕр! 

«аЙман&ШОлПан». Теле-

хикая. 13-бөлім («қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2016ж.) (с 

субтитрами) 

22:55 ТҰСаУКЕСЕр! «Ұлы 

Дала ӨСИЕТІ» Деректі фильм. 

5-бөлім.  («қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2016 ж.) (с суб-

титрами)


23:00 ТҰСаУКЕСЕр! 

«КЕлІн». Телехикая. 1951, 

1952-бөлімдері (Үндістан, 2014-

2015 жж.) (с субтитрами)

23:55 «ТҮнГІ СТУДИЯДа 

нҰрлан қОЯнбаЕВ» 

0:30 KAZNEWS

1:15 «SPORT.KZ» 

1:35 «болашақ әлем». Деректі 

фильм. 26-бөлім (ақШ, 2015 ж.)

2:05 «Серпіліс»

2:50 «Түнгі студияда нұрлан 

қоянбаев» 

3:20  Әнұран



Каталог: images -> PDF-kaz
PDF-kaz -> 2015 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> Ерлер денсаулығы елеусіз қалмауы тиіс
PDF-kaz -> №9 (1244) 3 наурыз 2015 жыл, сейсенбі „ «Адамдықты айт, ерлікті айт, батырлықты айт, Ел бірлігін сақтаған татулықты айт!»
PDF-kaz -> «Жасыл белдеулер» қанат жайып келеді
PDF-kaz -> Конференцияда талқылады басқосуда облыс әкімінің орынбасары Ерқанат манжуов ашып, жүргізіп отырды. Ол ағымдағы жыл аймақта өтетін қазақ
PDF-kaz -> Құрметті тұтынушылар!
PDF-kaz -> Бақытты, Базарлы Балалық! №22 (1257)
PDF-kaz -> №1 (1341) 5 қаңтар 2017 жыл, бейсенбі „ Жаңа жыл мерекесінде облыс әкімі Кәрім Көкірекбаев жүзуден ҚР халықаралық дәрежедегі спорт шебері, Рио-де-Жанейро қаласында өткен XV жазғы Паралимпиада ойындарының жеңімпазы Зульфия Габидуллинаның арманын
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 2 бет. Тарихыңды таны


Поделитесь с Вашими друзьями:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


©emirsaba.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет