Бақытты, Базарлы Балалық! №22 (1257)



жүктеу 1.16 Mb.
Pdf просмотр
бет10/11
Дата19.01.2017
өлшемі1.16 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

         ХаБар

07:00 ҚР әнұраны

07:02 «Ду-думан»

08:00Аспаздық 

бағдарлама «Сиқырлы 

ас үй»


08:30 «Әсем әуен»

08:55 «Бармысың, бауы-

рым?»

09:40 «Продвопрос»



10:00 «Спорт без границ» 

10:25 Мультфильм. «Тар-

зан – Размазня»

11:50 Кино. «любовь и 

пицца»

13:30 «Тур де Хабар»



14:00 «Орталық Хабар»

15:00 Тұсаукесер! «Жеті 

ән» 

16:30 Кино. «Сумерки. 



Сага. Рассвет» 1 часть

18:20 «Шәмші әндерінен 

концерт»

19:45 «Бенефис-шоу»

21:00 Ақпарат арнасы 

– «Жетi күн» сараптау  

бағдарламасы  

22:00 Мегахит. Джулия 

Робертс, Ричард Гир в 

романтической комедии 

«Сбежавшая невеста»

00:20 Телесериал «Уран 

дауылы»

01:55 Деректі фильм. 



«Демалыс...»

03:45 ҚР әнұраны

                        

ҚаЗаҚСТаН

ТараЗ

9.00  ӘНҰРАН. АҢДАТПА

 9.05 «ЖАҢАлыҚТАР» 

 9.25 «НОВОСТИ» 

 9.45 Хабар: «Тарих  

таным» 


 10.00  Хабар: «Бірінші 

студия»


 10.25 «ТЕлЕБлОКНОТ»

 10.30 ТЕлЕМАРКЕТ

10.35 «Әулиеата 

әуендері»

10.45 Хабар: 

«Денсаулық»  

11.05 Хабар: «Сөз 

жебе» 


11.30 «Балаларға 

базарлық»

11.40 ТЕлЕБлОКНОТ

11.45 «Сазды әуен»

11.55 «Отбасылық 

фильм»


13.10 Хабар: «Сіз не 

дейсіз ?»

13.50 ТЕлЕМАРКЕТ

14.00  АҢДАТПА

14.00 – 16.00 – 

Техникалық үзіліс

16.00  АҢДАТПА

16.05 ТЕлЕБлОКНОТ

16.10  Күй күмбірі

16.30  Мультфильм

17.00  Телехикая 

17.55 ТЕлЕБлОКНОТ

18.00 «Әулиеата 

әуендері»

18.10  Хабар:«Балақай» 

18.25  Хабар: «Ел 

қорғаны»      

18.45 ТЕлЕБлОКНОТ

18.50  ТЕлЕМАРКЕТ

19.00 «ӘУлИЕАТА 

АПТА»

19.30 Хабар: «Сіз қайда 



жүрсіз ?»

19.40 Телехикая 

20.30 Хабар: «Жас 

талап - 2015»

21.00 Сазды әуен

21.15 Хабар: «Жамбыл 

спорт»/рус/

21.25 ТЕлЕБлОКНОТ

21.30 ТЕлЕМАРКЕТ

21.40 «Күй күмбірі»

21.50 Көркем фильм

23.25 ТЕлЕБлОКНОТ

23.30 Концерттік 

бағдарлама 

00.55 АҢДАТПА. 

ӘНҰРАН    

01.00 Арнаның жабы-

луы.  


 

 

7 КаНаЛ

06.00 «Қырық миллион 

теңге шоуы»  

08.00 «Шебербек ағай»

09.00 «Орел и Решка»

10.00 т/п «Моя история» 

10.30 ПРЕМЬЕРА! 2 СЕ-

ЗОН! «Я - шопоголик»

11.00 ПРЕМЬЕРА! «Сви-

ДЕТИли»

11.30 ПРЕМЬЕРА! 



«Страсти у плиты»  

12.00  «Ғашық сезім» 

үнді фильмі

15.00 т/ф «Все будет 

хорошо» 

18.45 х/ф «Бумер-2»

21.00 «Жанкештілер 

жарысы»


22.00 Премьера!  Кәсіби 

бокс 


23.00 «Q-елі» скетчком

23.30 «Айнаonline XXL»

00.00 х/ф «Питер. лето. 

любовь» 


02.00  «Жанкештілер 

жарысы»


03.00 «Женіп көр!» 

04.00 «Ғашық сезім» 

үнді фильмі

         31 КаНаЛ

05.58 Қр Әнұраны

06.00 Алдараспан, Шан-

шар, Нысана  Күнделігі 

(Каз)

07:00 Қазақша Концерт 



(Каз) 

08:00 Шоу Розыгрышей 

«Ризамын» (Каз)

10:00 Кино  «Папе Сно-

ва 17» (Рус)  (Повтор)

12:00 Мультфильмы 

«Приключения Алдара 

Косе» (Каз)

13:00 Алдараспан, Шан-

шар, Нысана  Күнделігі 

(Каз)

15:00 Николай Басков 



В Комедийном Сериале 

«Поворот Наоборот»

19:00 Кино Бен Стиллер 

В Комедии «Девушка 

Моих Кошмаров»

21:00 Премьера. Фильм-

Концерт. Тамаша. 1 

Часть.


23.00 Алдараспан, Шан-

шар, Нысана  Күнделігі 

(Каз)

00:00 Кино Кристиан 



Бейл В Фанстастиче-

ском Боевике «Бетмэн: 

Начало»

02:00 Кино «Космиче-



ский Джем»

04:00 Қазақша Концерт 

(Каз) 

     КТК

07.00 Открытие веща-

ния. ҚР ӘНҰРАНы

07.05 “НЕОТПРАВлЕН-

НОЕ ПИСЬМО” көркем 

фильм 


08.35 “ЖҮРЕКЖАРДы”

09.15 «АлДАРАСПАН» 

(фрагмент)

10.00 “КРИВОЕ ЗЕР-

КАлО” 

12.00 НОВОСТИ (повтор 



вечернего выпуска)

12.40 “НАША ПРАВДА”. 

Ток-шоу (повтор)

13.40 “ЗВЕЗДНАЯ 

ЖИЗНЬ” – “Как пере-

жить измену” 

14.40 “ВыХОДНОЙ СО 

ЗВЕЗДОЙ” –  Сауле 

Рахмедова

15.20 “ЖҰлДыЗДы 

АҚИҚАТ” тележурналы 

(повтор)


16.00  “МАХАББАТ 

МҰҢы” үнді телехика-

ясы (475-476 серии). 

ТҰСАУКЕСЕР!

17.00 “КАРАДАЙы” 

түрiк телехикаясы 

(97 серия). КЕРЕМЕТ 

ТҰСАУКЕСЕР!

20.00“ЖАЗҒы ФЕСТИ-

ВАлЬ “KAZAKHSTAN 

COLA”. ТҰСАУКЕСЕР!

21.00 “ДРУГАЯ ПРАВДА” 

с Алексеем Шахмато-

вым


22.00 “ОЧНАЯ СТАВКА” 

– “Теща и свекровь – две 

беды”

23.05 “БЕРЕМЕННА В 



16”. Реалити-шоу. ПРЕ-

МЬЕРА ПРОГРАММы!

00.05 “ЭКСТРИМ-СПОРТ” 

деректi хикая

00.15 ФИНАл лИГИ 

ЧЕМПИОНОВ УЕФА. 

“ЮВЕНТУС” (Италия) – 

“БАРСЕлОНА” (Испания). 

ПРЯМАЯ ТРАНСлЯЦИЯ 

(каз./рус.)

02.45  “КТК” 

ҚОРЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама

04.10-05.45“НЕОТПРАВ-

лЕННОЕ ПИСЬМО” 

көркем фильм (повтор)



   евраЗИя

6:00 Многосерийный 

фильм «ГАДАНИЕ ПРИ 

СВЕЧАХ» (каз) 

8:00 «ТАҢҒы ПОШТА» 

8:30 «П@УТINA» 

бағдарламасы  

8:50 ЖАҢАлыҚТАР СУБ-

ТИТРлЕРМЕН  

9:00 Новости

9:10 «СМАК»

9:45 Премьера.  Еле-

на Дудина, Александр 

Пашков, Тамара Сёмина 

в фильме «Я ПОДАРЮ 

ТЕБЕ лЮБОВЬ»    

11:40 «ФАБРИКА ГРЕЗ» с 

Ольгой Артамоновой  

12:05 «ДУ ҚОл ШОКО-

лАД» бағдарламасы  

13:00 «КАРАОКЕ ТАКСИ» 

бағдарламасы   

13:30 «101 КЕҢЕС»    

14:00 «П@УТINA+» 

бағдарламасы  

14:50 «ИДЕАлЬНыЙ 

РЕМОНТ»   

15:50 Премьера. Юлия 

Кокрятская, Алексей 

Зубков в мелодраме «Я 

ВСЕ ПРЕОДОлЕЮ»   

20:00 Премьера. «ПЕР-

ВАЯ ПРОГРАММА»   

20:35 «КЕШКІ КЕЗДЕ-

СУ» бағдарламасының 

тұсаукесері  

21:55 «ӘН ДАРИЯ» 

бағдарламасы  

22:50 «СЕНБІлІК 

ЖАҢАлыҚТАР» 

23:10 «ТІлШІ ТҮЙІНІ»   

23:35 «СЕНБІлІК 

ЖАҢАлыҚТАР» 

23:55 Премьера. Ана-

толий Белый в фильме 

«СТАлЬНАЯ БАБОЧКА»  

2:00 «ДУ ҚОл ШОКО-

лАД» бағдарламасы  

2:45 «КАРАОКЕ ТАКСИ» 

бағдарламасы  

3:10 «101 КЕҢЕС» 

3:30 Многосерийный 

фильм «ГАДАНИЕ ПРИ 

СВЕЧАХ» (каз)    

 

8:00 Ән шашу



8:50 Программа «Так-

си»


9:20 Программа «Су-

перпапа»


10:00 Программа 

«Сделка»


10:30 Союзмуль-

тфильм «Возвращение 

блудного попугая»

11:00 «Дүние жарық» 

бағдарламасы

11:30 «Қыз ғұмыры» 

үнді телехикаясы

13:00 Сериал «Пан-

дора»

15:05 «Қалжың-



қоржын» 

бағдарламасы

15:25 «Ел аузында» 

бағдарламасы

15:50Гауһар 

Әлімбекованың ән 

кеші

18:30 «Қыз ғұмыры» 



үнді телехикаясы

20:05 «Ел аузында» 

бағдарламасы

20:30»20:30. Біздің 

уақыт» ақпараттық-

сараптамалық 

бағдарламасы

21:20Программа «Sky-

студия»

22:10»Өмір-ай» көркем 



фильм

23:30  «Ұмытылмас» 

түрік телехикаясы

СеНБІ

6  

МаусыМ

БЕзЕудЕн 

қҰтылуға арналған 

қарапаЙыМ 

КЕңЕстЕр

1.Сабын мен ыстық су - ең қарапайым 

тәсіл

Таңертең және кешке сабынды қолдана 

отыра  ыстық  сумен  жуыну  керек.  бұл 

беттегі және арқадағы безеулерден арылуға 

90%-ға көмектеседі

2.Лимон шырыны.

бетімізді булап оған лимонның жарты 

кесегін  бетімізге  жағып,  20  минуттан 

кейін жуу керек.бұл әдісті аптасына 2 рет 

қолданған жөн.

3.Кофе

Қайнатып  ішкен  кофенің  қалдығын 

бетке жағып, 10 минуттан соң жуу қажет

4.Ақжелкен

ақжелкеннің сөлін шығарып күнделікті 

бетті  сүрту  керек.бұл  сондай  ақ  бет 

терісінің ағаруына да айтарлықтай үлес 

қосады

5.Көк шай, түймедақ, жалбыз

1 ас қасық жалбыз, көк шай және де 

түймедақты 1 стақан қайнаған суға салып, 

суығанша  күтеміз.Тұнбамен  күнделікті 

бетпен денені жуу немесе сүрту керек.

Тұнбаны тоңазытқышта сақтаған жөн!



Ескерту!:  безеуден  арылу  жолында 

шылым, арақ, есірткі т.б зиянды заттардан 

аулақ болғаныңыз жөн

Tv аПТа

20

//    «ЖАМБыл - ТАРАЗ»  //  №22 (1257), 27 МАМыР 2015  Жыл   //



туу МЕн қаЙтыс Болуды уақытында 

тірКЕу Маңызы туралы

-  азаматтық  хал  актілерін  тіркеу 

және  олардың  ішіндегі  өзгерістерді 

уақытында  және  толығымен  тіркеу  – 

аХаЖ  органдарының  жұмысының 

маңызды  қағидасы  болып  табылады. 

мемлекет,  қоғам  және  азаматтардың 

мүддесін  қамтамасыз  ету  мақсатында, 

аХаЖ органдары және азаматтар үшін 

бөлек іс-әрекеттерді тіркеу мерзімдері 

белгілейді.

- Процессуалық мерзім – бұл заңмен 

немесе басқа да нормативтік құқықтық 

актімен белгіленген уақыт. Осы уақыт 

ішінде  тиісті  шара  қолдану  қажет, 

азаматтық  хал  актісі  тіркелуі  немесе 

аХаЖ органының басқа да өндірістік 

ісі аяқталуы қажет.

- Екі ай мерзімі бұзған жағдайда, туу 

ерекше тәртіпте тіркеледі. 2 айдан 1 жылға 

толған балаларды тіркеу үшін аХаЖ ор-

гандарымен тууды тіркеу мерзімін ұзарту 

туралы материал жасалынып, ал 1 жастан 

16 жасқа дейінгі балалардың тууын тіркеу 

мерзімі  өткен  кезде  қорытынды  жаса-

лынып, аумақтық әділет органдарымен 

бекітіліп рәсімделеді.

-  Қазақстан  Республикасының 

Заңнамасына  сәйкес  қайтыс  болудың 

тіркелуі  жеті  күн  мерзімдерімен 

белгілеген, ал зорлықпен қайтыс болған, 

өз-өзіне қол жұмсаған, жазатайым оқиға 

және  мәйіт  табылған  кезде  –  қайтыс 

болған  кезден  бес  күнде  тіркеледі. 

-Қайтыс болуды тіркеген кезде қайтыс 

болу  туралы  куәлік  пен  біржолғы 

жәрдемақы алуға арналған анықтамасы 

беріледі.

-  азаматтық  ха л  актілерінің 

уақытында және толығымен тіркелмегені 

статистикалық деректердің бұрмалауына 

жол берілмейді.



раушан СаБеева 

ХҚКО Тараз қаласы бойынша

 №3 бөлімі реттеу залының басшысы

ЭлЕКтронды цифрлық қолтаңБа дЕГЕн нЕ?

-  Электрондық  цифрлық  қолтаңба 

-  электрондық  цифрлық  қолтаңба 

құралдарымен жасалған және электрондық 

құжаттың дұрыстығын, оның тиесілілігін 

және мазмұнының өзгермейтіндігін рас-

тайтын электрондық цифрлық нышандар 

терімі; Электрондық цифрлық қолтаңба қол 

қоюшы тұлғаның меншікті қолтаңбасына 

тең  мәнді  және    «Электрондық  құжат 

және  электрондық  цифрлық  қолтаңба 

туралы»  Қазақстан  Республикасының 

2003 жылғы 7 қаңтардағы 307-ІІ заңына 

сәйкес  талаптарды  орындау  кезінде 

бірдей заңдық салдарға ие. Электрондық 

цифрлық  қолтаңба  (ЭЦҚ)  үшін  тіркеу 

куәлігін алып, сіз оған оған сәйкес жабық 

кілттің көмегімен электрондық құжаттарға 

қол қоя аласыз.

Салтанат ДЖаНТеЛИева

 ХҚКО Тараз қаласы бойынша

 №3 бөлімінің маманы

үЙ үшін

Тоңазытқыштағы ылғалды кетіру үшін 

ішіне тұз салынған ыдыс қою керек.

болаттан жасалған қазанды жуғаннан 

кейін, дереу құрғату керек.

Жарылған қолдар жатардан бұрын 10 

минут жылы суға салынады. Сосын крем 

жағып, қолғап киіп жатады.

ақ киімдер, ақ төсеніштер қайнататын 

суға бірнеше жұмыртқаның қабығын салса 

қардай аппақ болады.

ыс дақтарын кетіру үшін дақтың үстіне 

лимонды сығып, тұз сеуіп, уқалап жуады.

Суреттердің қабырғаға із қалдырмауы 

үшін екеуінің арасына жұқа мата қойылады.

миксерді тазалау үшін ыдыс жартысына 

дейін ұнтақты суға толтырылып, 5-10 се-

кунд іске қосылады. Суын төгіп, тазалап 

кептіреді.

Пеш темірінің астына алюминді фольга 

салынса, төгілген нәрселер оңай тазала-

нады.


Әйнектерді тазалау үшін сіркелі сумен 

сүртіледі.  Дақ  қалса  судың  ішіне  біраз 

аммиак салынады.

Пісірілетін  көкөністердің  түсін 

жоғалтпау  үшін  алдымен  мұзды  суға 

салынады.

Үтіктің астын тазалау үшін аздап сірке 

суына  батырылған  мақтамен  ысқылау 

керек.

Киім үтіктеуді оңай қылу үшін және 



үтіктеу  уақытын  қысқарту  үшін,  киім 

үтіктеу тақтайшасының қабының астына 

алюминьді фольга қойылады.

Кілемдегі  күйік  іздерін  кетіру  үшін 

құрғақтай  егеуқұм  (наждак)  қағазымен 

ысқылап, артынша жуып алуға болады.

Қабырғаға  шеге  қағылатын  орынға 

айқастырып скоч жабыстырылатын болса, 

сылақтың жарылуының алдын алады.


6:55 Әнұран

7:00 Қазақстан эстра-

да жұлдыздарының 

қатысуымен концерт

7:50 «Қымызхана» 

15-хабар (2007 ж.)

8:20 «МУЗ-ТВ-2015». 

Гравитация. Күнделік

8:30 «АҚСАУыТ» 

Әскери-патриоттық 

бағдарлама  (с субти-

трами)


9:00 «БҮГІН 

ЖЕКСЕНБІ». Таңғы 

ақпаратты-танымдық 

бағдарлама. Тікелей 

эфир 

10:30 «БАлАМЕН 



БЕТПЕ-БЕТ» 

10:50 «ШЕТЕлДЕГІ 

ҚАЗАҚ БАлАлАРы» . 

3-маусым 

11:10 Мультфильм 

11:30 «АлҒА, ДИЕГО». 

Мультхикая. 4-мау-

сым.1-2 бөлімдері 

(АҚШ, 2012 ж.)                                                                                                                                              

 12:20 Жүйрік болсаң, 

озып көр» 13:35  «МУЗ-

ТВ-2015». Гравитация. 

Күнделік

13:45  «КЕлБЕТ»  (с 

субтитрами)

14:15 «Құбылай хан».

16:40 «Айдыны шалқар 

аққумын». Айгүл 

Қосанованың ән кеші 

18:25 «Әзіл әлемі»

20:00 «АПТА. КZ» 

21:00 «ҰлТТыҚ ШОУ: 

РОЗА ШАҚыРАДы» 

22:20  «МУЗ-

ТВ-2015

». Гравитация. 



Күнделік

22:30 «АлАҢ» ток-

шоуы 

23:20 Куно Беккер, 



Стивен Диллэйн, Анна 

Фрил «Гол 2. Ақиқатқа 

айналған арман»                                                                                                                                           

1:20 «КӨКПАР». Ұлттық 

ойын 

2:05 «Шарайна». Теле-



саяхат 

2:35 «АПТА. КZ» 

3:35 «Келбет» 

4:05 «Алаң» ток-шоуы 

4:50 Әнұран

         ХаБар

07:00 ҚР әнұраны

07:02 «Ду-думан»

08:00 Кулинарная про-

грамма «Магия кухни»

08:30 «Айбын»

09:00 Ақпарат арнасы 

– «Жетi күн» сараптау  

бағдарламасы  

10:00 «Ас арқау»

10:20«Спорт әлемі»

10:50 Семейное кино. 

«Крошка из Беверли-

Хиллз 2»  

12:20Мультфильм. 

«Волшебная страна»

13:50 «Бенефис-шоу»

15:00Кино. «Саған 

күшік керек пе?»

16:30Тұсаукесер! 

«Бұйымтай» 

17:15Тұсаукесер! 

«Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

17:50 «Соғады жүрек». 

Мұқағали Мақатаев.

19:50 Тұсаукесер! 

«Қызық times»

21:00 Информацион-

ный  канал - анали-

тическая программа 

«Жетi күн»

22:00Мегахит.  Майкл 

Дуглас, Дайан Китон, 

Стерлинг Джеринс в 

фильме  «А вот и она» 

23:45 Телесериал 

«Уран дауылы»

01:25 Деректі фильм. 

«Айрықша туған айым-

дар» 

03:05 «Спорт әлемі»



03:35 ҚР әнұраны

  

                        



ҚаЗаҚСТаН

ТараЗ

9.00  ӘНҰРАН. 

АҢДАТПА

 9.05 Балаларға 



базарлық 

 9.30 Деректі фильм

 09.55 Хабар: 

«Балақай»

 10.10 Хабар: «Тараз 

кз»


 10.25 ТЕлЕБлОКНОТ

 10.30 ТЕлЕМАРКЕТ

 10.35 Әулиеата 

әуендері 

 10.45 «Балаларға 

базарлық»

 11.05 Хабар : «Сыр-

перне» 


 11.35 «Сөз маржан»

 11.40 ТЕлЕБлОКНОТ

 11.45 Хабар: «Сіз 

қайда жүрсіз ?»

 11.55 Көркем фильм

 13.00 Хабар: «Жам-

был спорт» /рус/

 13.10 Хабар: «Жас 

талап - 2015»

 13.50 ТЕлЕМАРКЕТ

 14.00  АҢДАТПА

 14.00 – 16.00 – 

Техникалық үзіліс

 16.00  АҢДАТПА

 16.05 ТЕлЕБлОКНОТ

 16.10 Мультфильм

 16.30 «Обменный 

фонд»


 17.00  Телехикая

 17.55 ТЕлЕБлОКНОТ

 18.00 «Әулиеата 

әуендері»

 18.10 Хабар : «Қоғам 

және заң»

 18.25 Деректі фильм

 18.45 ТЕлЕБлОКНОТ

 18.50 ТЕлЕМАРКЕТ

 19.00 Хабар: «Жаңа 

Айна» 

 19.30  Телехикая 



 20.30  Хабар:  «Дәстүр 

дидар» 


 20.40 Хабар : 

«Бірлігіміз жарасқан»

 21.05 «Сазды әуен»

 21.15 Хабар: «Крим-

радар»

 21.25 ТЕлЕБлОКНОТ



 21.30 ТЕлЕМАРКЕТ

 21.40 «Сазды әуен»

 21.50 Көркем фильм 

 23.25 ТЕлЕБлОКНОТ

 23.30 Концерттік 

бағдарлама

 00.55 АҢДАТПА. 

ӘНҰРАН   

 01.00 Арнаның жабы-

луы. 


 

7 КаНаЛ

06.00 «Қырық миллион 

теңге шоуы»  

08.00 «Шебербек ағай»

09.00 Детский конурс  

«Музыкальная акаде-

мия Евровидения»

10.00 «Измайловский 

парк»

12.00 «Гаджини» үнді 



фильмі

15.20 х/ф «Питер. 

лето. любовь»: 

17.00 ПРЕМЬЕРА! Шоу 

«ВООМ!»   

18.00 «Премия МУЗ ТВ 

-2013»

21.00 «Сағындырған 



әндер-ай» концерт 

23.00 «Q-елі» скетчком

23.30 «Айнаonline 

XXL»


00.00 х/ф «Бумер-2»: в 

гл. ролях: В. Вдовичен-

ков, А. Мерзликин.

02.00   Кәсіби бокс 

03.00 «Женіп көр!» 

04.00 «Гаджини» үнді 

фильмі

         31 КаНаЛ

05.58  Қр Әнұраны

06.00 Алдараспан, 

Шаншар, Нысана  

Күнделігі (Каз)

07:00 Шоу Розыгрышей 

«Ризамын» 08:00 Кино 

«Освободите Вилли: 

Спасение»

10:00 Кино Бен 

Стиллер В Комедии 

«Девушка Моих Кош-

маров»   12:00 Алдара-

спан, Шаншар, Нысана  

Күнделігі (Каз)

13:00 «Дядя» 

 15:00 Анимационный 

Фильм «Унесенные 

Призраками» 

18:00 Кино Криминаль-

ная Комедия «Огра-

бление По-Казахски»

20:00 Развлекательная 

Программа «Lemon-

Show»

21:00 Тамаша. 2 Часть.



22.00 Алдараспан, 

Шаншар, Нысана  

Күнделігі (Каз)

00:00 «Секс Гуру»

02:00 Кино «Практиче-

ская Магия» (Каз)

04:00 Қазақша Концерт 

(Каз) 


     КТК

07.00  Открытие веща-

ния. ҚР ӘНҰРАНы

07.05 Мультфильмдер

07.10 “АСТРОБОЙ” 

мультсериал (каз.)

07.30 CARTOON 

NETWORK представ-

ляет: “БЕН 10. ОМНИ-

ВЕРС” (каз.)

07.55 “КТК” 

ҚОРЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама

09.30 “ЗВЕЗДНАЯ 

ЖИЗНЬ” – “Как пере-

жить измену” (повтор)

10.30  Ольга Дроздо-

ва, Дмитрий Певцов в 

мелодраме “АНГЕл В 

СЕРДЦЕ” 14.50 “ДОРО-

ГА ДОМОЙ”. Истории 

усыновлений

15.00 “ЖАЗҒы ФЕСТИ-

ВАлЬ “KAZAKHSTAN 

COLA” (повтор)

16.00  “МАХАББАТ 

МҰҢы” үнді телехика-

ясы (476-478 серии). 

ТҰСАУКЕСЕР!

17.20 “КТК” 

ҚОРЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама

18.20“Той BestStar” 

сазды-ойын-сауықты 

бағдарлама (повтор) 

20.00 “ӨНЕРлI ОТБА-

Сы” (повтор)

21.00 “ПОРТРЕТ НЕ-

ДЕлИ”

22.00 “СлУГИ НАРО-



ДА” с Артуром Плато-

новым


22.55 “ӨНЕРлI ОТ-

БАСы” отбасылық 

ойын-сауық думаны. 

ТҰСАУКЕСЕР!

00.05 Дарья Чаруша, 

Валерий Баринов в спор-

тивной комедии “МУЖ-

СКАЯ ЖЕНСКАЯ ИГРА” 

02.00 “КТК” 

ҚОРЖыНыНАН” 03.25-

05.10 “ВСАДНИК ПО 

ИМЕНИ СМЕРТЬ” көркем 

фильм 

   евраЗИя

6:00 «СЕНБІлІК 

ЖАҢАлыҚТАР»  

6:20 «ТІлШІ ТҮЙІНІ»  

6:45 «СЕНБІлІК 

ЖАҢАлыҚТАР» 

7:00 Многосерийный 

фильм «ГАДАНИЕ ПРИ 

СВЕЧАХ» (каз)  

8:35 ЖАҢАлыҚТАР СУБ-

ТИТРлЕРМЕН  

8:45 «ВОСКРЕСНыЕ 

БЕСЕДы»  

9:00 Новости

9:10 «ЗДОРОВЬЕ»  

10:10 «КАЗлОТО». 

ПРЯМОЙ ЭФИР  10:45 

«ТЕОРИЯ ЗАГОВОРА»  

11:55 «КЕШКІ КЕЗДЕСУ» 

бағдарламасы   

13:05 «КАРАОКЕ ТАКСИ» 

бағдарламасы  

13:40 «101 КЕҢЕС»        

14:05 «ӘН ДАРИЯ» 

бағдарламасы 

15:05 «МОНСТРы НА 

КАНИКУлАХ»

16:50 «ПРИЧАл лЮБВИ 

И НАДЕЖДы»    

21:00 «АНАлИТИКА»  

22:00 «П@УТINA+» 

бағдарламасы 

23:05 «ТОЧЬ-В-ТОЧЬ». 

лУЧШЕЕ


1:15 «ЧТО? ГДЕ? КОГ-

ДА?»      

2:20 «П@УТINA+» 

бағдарламасы 

3:05 «КАРАОКЕ ТАКСИ» 

бағдарламасы  

3:30 «101 КЕҢЕС» 

3:50 Многосерийный 

фильм «ГАДАНИЕ ПРИ 

СВЕЧАХ» (каз)  

4:35 «Контрольная за-

купка» (каз) 

 

8:00 Ән шашу



8:35 «Такси» 

бағдарламасы

9:05 «Ел аузында» 

бағдарламасы

9:50 «Астана кеші 

көңілді» концерттік шоуы

11:05 «Күлдірген» 

бағдарламасы

11:30 «Қыз ғұмыры» үнді 

телехикаясы

13:00 Сериал «Пандора»

15:05 «Өмір-ай» көркем 

фильм

16:35 «Сырты бүтін...» 



деректі драма

17:00 «Народное лото»

17:20 «Сырласу» ток-шоу

18:10 Шоу-лотерея «Бай 

бол»

18:30 «Қыз ғұмыры» 



телехикаясы

20:05 Арнайы жоба. Той 

жыры

20:30 «20:30»: Избранное 



за неделю

21:20 Программа «Репор-

тер представляет»

21:40 Художественный 

фильм «Кроличья нора»

23:40 «Ұмытылмас» түрік 

телехикаясы 

Газ колонкаларын, кір жуу техникасын (автомат), аристон, сантехника және ыдыс жуу техникаларын сапалы орнату және 

жөндеу. 

Владимир Т.34-42-22, 

87000858103, 87055528010


Каталог: images -> PDF-kaz
PDF-kaz -> 2015 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> Ерлер денсаулығы елеусіз қалмауы тиіс
PDF-kaz -> №9 (1244) 3 наурыз 2015 жыл, сейсенбі „ «Адамдықты айт, ерлікті айт, батырлықты айт, Ел бірлігін сақтаған татулықты айт!»
PDF-kaz -> «Жасыл белдеулер» қанат жайып келеді
PDF-kaz -> Конференцияда талқылады басқосуда облыс әкімінің орынбасары Ерқанат манжуов ашып, жүргізіп отырды. Ол ағымдағы жыл аймақта өтетін қазақ
PDF-kaz -> Құрметті тұтынушылар!
PDF-kaz -> №1 (1341) 5 қаңтар 2017 жыл, бейсенбі „ Жаңа жыл мерекесінде облыс әкімі Кәрім Көкірекбаев жүзуден ҚР халықаралық дәрежедегі спорт шебері, Рио-де-Жанейро қаласында өткен XV жазғы Паралимпиада ойындарының жеңімпазы Зульфия Габидуллинаның арманын
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 2 бет. Тарихыңды таны
PDF-kaz -> Құрметті тараздықтар!


Поделитесь с Вашими друзьями:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


©emirsaba.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет