Сабақтың тақырыбы Разрядтан бір рет аттап өту арқылы жазбаша көбейту және бөлу алгоритмі



бет1/6
Дата28.08.2022
өлшемі20,86 Mb.
#38293
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6

КЕЛІСІЛДІ БЕКІТІЛДІ
бастауыш сынып мұғалімі директордың оқу ісі
______ К.К Ибраева жөніндегі орынбасары
“____” ________ 2022ж ______ А.М Тусупова
“____” ________ 2022ж

Бөлім

Атақты тұлғалар

Педагогтің аты - жөні

Таутаева Я.С

Күні

28.02.2022

Сынып: 3 «Ә»

Қатысушылар саны: 23

Қатыспағандар саны:

Пәні

Математика

Сабақтың тақырыбы



Разрядтан бір рет аттап өту арқылы жазбаша көбейту және бөлу алгоритмі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



3.1.1.3 ек таңбалы сандардың разрядтық және кластық құрамын және разрядтық бірліктердің жалпы санын анықтау, разрядтық қосылғыштар сомасына жіктеу

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар: екі таңбалы сандардың разрядтық және кластық құрамын және разрядтық бірліктердің жалпы санын анықтайды, разрядтық қосылғыштар сомасына жіктейді
Оқушылардың басым бөлігі: разрядтан бір рет аттап өту арқылы жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолданады.
Кейбір оқушылар: есепті жазбаша көбейту алгоритмдерін қолданып шығарады.

Бағалау критерийі

- разрядтан бір рет аттап өту арқылы жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолданады.
- есепті жазбаша бөлу алгоритмдерін қолданып шығарады

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі /уақыты

Педагогтің
әрекеті



Оқушының
әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстырады.
Өткенді еске түсіру
«Сиқырлы дөңгелек» әдісі
– Тіктөртбұрыштың ауданын қалай табамыз?
– 3 санының квадратын ата
– 9*8
– Тіктөртбұрыштың периметрін қалай табамыз?
- 2 санының кубы
- 5*6

Психологиялық ахуал қалыптастыру


«Кім, нені жақсы көреді?» жаттығуы. Барлығы орындықтарға отырады. Кім, нені жақсы көреді солар орындарынан тұрады. Мысалы: Кім балмұздақты жақсы көреді, сол орнынан тұрсын…Кім өзін батырмын деп есептейді?… Кім сары түсті жақсы көреді?… Кім көп тамақ жегенді жақсы көреді?… Кім айнаға қарағанды жақсы

Қызығушылығын ояту


Ұжымдық жұмыс
Көрнекті композиторлар П.И.Чайковский мен Н.А. Римский-Корсаковтың есімдері бүкіл әлемге танымал.
Өрнектердің мәнін тап.Жауаптары жұп сандар – П.И.Чайковскийдің,ал тақ сандар - Н.А. Римский-Корсаковтың шығармалары.



Оқушының ықтимал жауабы:




Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.

Сұрақтарға жауап береді

Өрнектердің мәнін табады. Жауаптары жұп сандар – П.И.Чайковскийдің,ал тақ сандар - Н.А. Римский-Корсаковтың шығармалары екенін анықтайды.


«Мадақтау» әдісі

«Бас бармақ» әдісі




ҚБ:
1 балл



https://wordwall.net/ru/resource/28860531/

Оқулық
№1,77 бет


П.И.Чайковский Н.А. Римский-Корсаковтың суреті



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет