Пәні: Химия
Discipline: Сhemistry
|
сынып: 9
grade:
|
Күні : 08.09.2021
Date:
|
Сабақ тақырыбы
The theme of the lesson:
|
Electrolytic dissociation of acids, alkalis and salts.
Laboratory experience No. 1 "Determination of pH of solutions of acids, alkalis"
|
Сабақтың мақсаты
Lesson objectives:
|
9.4.1.5 - distinguish between acidity and alkalinity of solutions
9.4.1.6 - to compile the equations of electrolytic dissociation of acids, alkalis, medium and acid salts
|
Бағалау критерииі
Еvaluation сriteria:
|
Өзін-өзі критерий бойынша бағалайды. Әрбір көрсетілген мысалдарды ажырата біледі, оларды ағылшынша атайды.
|
Тәрбиелік құндылықтар
|
Достық қарым –қатынас,
Өзге тілдің бәрін біл- өз тіліңді құрметте!
|
Пәнаралық байланыс
|
Физика және ағылшын
|
Сабақ барысы
|
Сабақ барысы:
Move of the lesson:
|
Сабаққа жоспарланған жаттығулар түрлері:
Tasks and exercises:
|
Ресурстар:
Pesurse:
|
Ұйымдастыру кезеңі.
Organizational moment
|
Сәлемдесу. Good morning children! I’m very glad to see you! How are you today?
What date is it today? Who is absent today? Let’s begin our lesson now.
Алдыңғы білімді тексеру: Өткен тақырыптардан оқушылар бір-біріне сұрақтар қояды.
Activating previous knowledge:
|
Стикерге әр топ өз аттарын жазады
|
Негізгі бөлім:
Main part:
|
Жеке жұмыс
1-тапсырма. (1-task:). Оқулықты оқып шығу.
Жұптық жұмыс
2-тапсырма: (2-task:) Оқулықтағы мәтін туралы жұпта ой бөлісу
3-тапсырма (3-task): Оқулықтағы тапсырмаларды орындау, есептерін шығару
|
Видео көрсету
карточкалар
cards
Оқулық
|
Сабақты бекіту
Assigning a lesson
|
«Миға шабуыл» әдісі.
1. Оқулықтағы тапсырмаларды орындау, есептерін шығару
|
Д.И.Менделеев периодтық кестесі
|
Үй тапсырмасы . Hometask
|
Ережелерді жаттау. Understand definitions
|
|
Қорытынды
Conclusion
|
«Нысана» стратегиясы арқылы рефлексия жүргізу
1.Сабақта қандай жаңа нәрселер үйрендің? What new things have you learned in class? 2.Не қиын болды? What was hard?
3.Өзіңді қалай бағалайсың? How do you value your team?
|
Стикер
Sticker
|